۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج سینه چوبی

تبلیغات و به نوعی اطلاع رسانی در مورد خرید، فروش ، تولید و ساخت محصول و کالا و همچنین روش معرفی امور خدماتی  در دنیای مدرن و رقابتی امروز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لذا هر کسب و کاری اگر بخواهد به موفقیت دست پیدا کند حتما” باید از این قافله عقب نماند و به دنبال بهترین و با ارزشترین نوع تبلیغات به فرآخور فعالیت خود باشد.

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین این ابزارهای تبلیغاتی، بج سینه می باشد که در انواع متریال ( فلزی، پلاستیکی، چوبی و…) و اشکال مختلف( دایره، بیضی، چهارگوش، چند ضلعی، سه بعدی و…) ساخته می شوند. برروی آنها معمولا” برندیا لوگوی شرکت، فروشگاه، سازمان و… و نام و نام خانوادگی و سمت شخص چاپ می گردد.

در ادامه ما قصدداریم شما مشتریان عزیز را با یکی از جذابترین انواع بج ، یعنی بج سینه چوبی آشنا نماییم.

 

بج سینه چوبی

تاریخچه بج سینه چوبی

از مورخین و تاریخ نویسان  نقل قول است که برای اولین بار نشانه ای شبیه به بج سینه امروزی توسط ارتش ایالات متحده آمریکا در جنگ با مکزیک در سال 1812 میلادی مورد استفاده قرار گرفته است.
پس از جنگ جهانی دوم و برای شناسایی رده های مختلف نظامی و همچنیین نوع نیروهای نظامی از این نوع بج سینه به عنوان ابزاری نو در لباسهای نظامی مدرن و براساس ساختارهای نیروهای نظامی مختلف نظیر نیروهای زمینی، هوایی و دریایی مورد استفاده قرار گرفت.
اما امروزه از بج سینه علاوه بر امور نظامی به عنوان یک هنر و ابزار تبلیغاتی با شکل و شمایلی زیبا برای استفاده  در مشاغل و کسب و کارهای مختلف بکار برده می شود.

بیشتر بخوانید:بج سینه پلی استری

کاربرد بج سینه چوبی

بج چوبی از زیبایی و جلوه بسیار زیادی برخوردار است و مهارت خاص و و طراحی ظریف و دقیقی برای ساخت آن باید صرف شود. این نوع بج به دلایل مختلفی در حال حاضر در ایران از مصرف زیادی نسبت به سایر بج های سینه برخوردار نمی باشد اما این عدم استقبال بیشتر از یک طرف به دلیل عدم شناخت مشتریان از این محصول می باشد و از طرف دیگر محدود بودن شرکت های تبلیغاتی که این نوع محصول را تولید می کنند. 

این نشان سینه همانند سایر بج ها کاربرد مشابه ای دارد و برای شناخت، ایجاد هماهنگی و انسجام کاری به کار گرفته می شود. 

بج به نام های دیگری نظیر نشان سینه، سنجاق سینه، گل سینه، بج کت و… شناخته می شوند .

از بج برای استفاده در کسب و کارهای مختلف نظیر: تولیدی، خدماتی،سازمانی، فروشگاهی،نظامی، انتظامی، امنیتی و… بکاربرده می شود. 

بیشتر بخوانید:محل نصب بج روی کت

ساخت بج سینه چوبی

بج سینه از مواد مختلفی ساخته می شوند . جنس بج علاوه بر چوب می تواند از فلز، پلاستیک، پاچه، چرم و… نیز باشد.

برای ساخت بج چوبی مراحل مختلفی باید انجام شود که عبارتنداز: 

در مرحله ابتدایی درخواست مشتری ثبت شده و اگر طرح پیشنهادی نداشته باشد با کمک طراحان و متخصصین نشانه ساز طرح مورد نظر تهیه شده و به تایید مشتری می رسد.

در مرحله بعد ابعاد و اندازه بج تعیین می شود و برای برش از چوب طبیعی و یا ام دی اف  به قطعات مورد نظر اقدام می گردد.

در این مرحله طرح موردنظر و نوشته های مربوطه بوسیله لیزر و یا دستگاه فلت بد و… برروی بج حک می شود.

در نهایت اتصالات مگنتی ویا سوزنی پشت کار نصب شده و آماده تحویل به مشتری می گردد.

 

شرکت تبلیغاتی نشانه ساز با تجربه کافی در ساخت انواع مختلف بج سینه چوبی آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی در مورد سایر اقلام تبلیغاتی نظیر: تندیس، مارک و لیبل، بج سینه فلزی، پلاک فلزی، پرچم تبلیغاتی، لوح تقدیر و… می باشد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟