۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلو پزشکی

ساخت تابلو دکتری نئون پلاست برای مطب پزشک و موسسه حقوقی

تابلو مطب پزشکی

تابلو پزشکی یکی از انواع مهم تابلوهای اداری است. پلاک و تابلو اداری برای هر دفترکار یا محیط اداری ضروری است. تابلوهای پزشکی هم جنبه اطلاع رسانی به مراجعه‌کنندگان را دارند و هم یک ابزار تبلیغات محیطی موثر به شمار می‌آیند. کاربرد این تابلوها فقط در عرصه پزشکی نیست، بلکه سایر دفاتر از جمله دفاتر وکالت نیز از این نوع تابلو استفاده می‌کنند.  هنگام مراجعه به ادارات یا مطب‌ دکتر اولین چیزی که توجه افراد را جلب یا خود افراد به آن توجه می‌کنند، تابلو محیطی آن است. بنابراین داشتن تابلو دیواری برای هر کسب و کار یا سازمانی لازم است. فرآیند ساخت تابلو پزشکی نیز با توجه به درخواست سفارش دهنده صورت می‌پذیرد.

کاربرد تابلو پزشکی

با توجه به تعدد ساختمان‌های پزشکی لازم است تا هر یک از مطب‌ها برای خود تابلوی پزشکی برای معرفی خود داشته باشد. از طرفی معمولا تبلیغات پزشکان از طریق تابلوی آن‌هاست. اطلاعاتی نظیر نام پزشک، تخصص او و طبقه یا واحدی که پزشک در آن قرار دارد، بر روی تابلو دکتری نوشته می‌شود. تابلوهای پزشکی‌ای که زیبا طراحی شده باشد به عنوان یک راهنما و عنصر تبلیغی خوب عمل می‌کند. ساخت پلاک پزشکی با توجه به جنبه تبلیغاتی آن و تاثیر مثبتی که در کار شما می‌گذارد بسیار مقرون به صرفه است. همانطور که بیان شد تابلوهای اداری حاوی متنی کوتاه هستند.نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که یک تابلو خوب میتواند باعث اعتمادسازی و توجه مخاطبان شود.

مطالب مرتبط:تابلو تبلیغاتی

تابلو دکتری نئون موسسه حقوقی حق گستر میرداماد

ابعاد تابلو دکتری

زمان تحویل

نور داخلی

50*70 – 60*90- 90*120 – 60*120

کمتر از 3 روز

مهتابی – ال ای دی

ساخت تابلو پزشکی

 در ساخت این تابلوها قوانین و عرف خاصی وجود دارد. از جمله اینکه ابعاد آن‌ها باید استاندارد باشد. همچنین طراحی متن آن باید به گونه‌ای باشد که نام پزشک و تخصص آن با توضیحات مختصر بر روی تابلو درج شود. اگرچه که نمونه‌های نقضی برای موارد ذکر شده وجود دراد اما عرف ساخت این تابلوها همانطور است که در بالا بیان کردیم. تابلوهای پزشکی انواع متفاوتی دارند و از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند. به طور معمول جنس اکثر تابلوهای مطب پزشک، موسسه‌های حقوقی، دفاتر بیمه و … از نئون پلاست است. تابلو نئون پلاست همواره انتخابی مناسبی برای محیط خارجی است.

برای ساخت تابلو نئون پلاست ابتدا قالب آن توسط دستگاه‌های مجهز به صورت برجسته ساخته می‌شود. در مرحله بعد باید متن آن چاپ شود. پس از آنکه متن روی آن قرار گرفت، نوبت به مرحله نورپردازی می‌رسد. نورپردازی هم با لامپ مهتابی و هم با لامپ‌های  led صورت می‌گیرد. در ساخت این تابلوها سعی می‌شود تا از نور روشن و نور سفید استفاده شود. این کار باعث جلوه بیشتر کار و زیبایی آن در شب شود. همچنین تابلوهای اداری و پزشکی به صورت یک طرفه و دو طرفه، بنا به خواست مشتری انجام می‌پذیرد.

ابعاد تابلو پزشکی

طبق آئین نامه “استاندارسازی تابلوها و سرنسخه‌های پزشکان” نظام پزشکی یکی از شرایط استفاده از تابلو پزشکی اندازه آن است.  این اندازه باید در ابعاد ۶۰*۹۰ یا ۵۰*۷۰ باشد. همچنین رنگ زمینه تابلوهای مطب و دفاتر کاری اعضا نظام پزشکی باید به رنگ سفید و دفاترکاری سایر حرف مرتبط با پزشکی به رنگ زرد باشد. با توجه به درخواست مشتریان، تولید تابلو با ابعاد دیگر نظیر ۶۰*۱۲۰ و ۹۰*۱۲۰ نیز توسط شرکت نشانه ساز انجام می‌شود. همچنین سفارش تابلو با ابعاد درخواستی نیز پذیرفته خواهد شد.

قیمت تابلو پزشکی

قیمت تابلو پزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به جنس آن اشاره کرد. به طور معمول تابلو پزشکی از نئون پلاست ساخته می‌شود. چنانچه تمایل داشته باشید تا از متریال‌های دیگر استفاده نمایید، هزینه آن‌ تغییر می‌یابد. بنابراین برای اطلاع از قیمت آن با شماره تلفن‌های ما در قسمت پایین صفحه، تماس گرفته تا همکاران با توجه به نوع سفارش شما هزینه آن را برای شما محاسبه نمایند.

عامل موثر دیگر در تعیین قیمت تابلو دکتری ابعاد آن است. قیمت تابلو با توجه به اندازه آن نیز تعیین می‌شود. تابلو بزرگ دید مناسب و گسترده‌تری دارد. اما مسلما هرچه ابعاد تابلو بزرگتر باشد هزینه ساخت و تولید آن بیشتر می‌شود. اگر سایز تابلو شما استاندارد باشد قیمت نهایی آن کاهش می‌یابد.

عامل بعدی موثر در قیمت نورپردازی تابلو است. اینکه نورپردازی با لامپ‌های led باشد یا لامپ مهتابی نیز در قیمت تاثیر مستقیمی دارد. چنانچه نورپردازی خاصی برای تابلو خود بخواهید هزینه بیشتری باید برای آن پرداخت نمایید.

نصب تابلو پزشکی

یکی از چالش‌های مشتریان پس از سفارش و ساخت تابلو پزشکی چگونگی نصب آن است. همکاران ما خدمات نصب تابلو را نیز با دریافت هزینه‌ای بسیار مناسب برای شما انجام می‌دهند. نصب تابلو نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد. ما به شما اطمینان می‌دهیم که تابلوی شما به طور مناسب و مستحکمی در محل موردنظر شما نصب نماییم.

گروه نشانه ساز با طراحی و ساخت بیش از هزاران تابلو اداری افتخار دارد تا سفارش شما را با بالاترین کیفیت پیاده سازی کند. تمامی مراحل ساخت تابلو از ابتدا تا انتها توسط متخصصین شرکت نشانه ساز انجام می‌پذیرد. این کار باعث کاهش هزینه‌ نهایی و رضایت مشتریان خواهد شد. برای ساخت تابلو پزشکی خود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟