۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تندیس کریستال و شیشه ای

تندیس کریستال یا شیشه‌ای یکی از انواع مهم و اصلی یادبود می‌باشد. قابلیت چاپ بر روی شیشه و کریستال این نوع یادبود را برای حکاکی‌های چهره و تصویر بسیار سازگار کرده است. افزون بر این موارد تندیس شیشه ای برای حک متن نیز بسیار مناسب می‌باشد. تمامی این ویژگی ها به علاوه کیفیت و درخشش ظاهری آن، تندیس‌ کریستال را به یک یادبود ارزشمند و خاص تبدیل کرده است. یکی از ویژگی متفاوت تندیس شیشه ای ماده اصلی آن است. نکته اینجاست که قالب اصلی این ها به صورت وارداتی و آماده می‌باشد. جالب بدانید امروزه از استفاده‌های رایج تندیس‌ کریستال، چاپ فلت تصاویر و عکس‌های شخصی بر روی آن است. از این نوع به عنوان شیئی دکوری نیز استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید درباره تندیس کریستالی یا شیشه ای نکات بیشتری بیاموزید یا قصد سفارش ساخت آن را دارید اما اطلاعاتتان در این زمینه کافی نیست، بهتر است با ما تماس بگیرید.

شرکت نشانه ساز با بیش از یک دهه تجربه در ساخت انواع، آماده است تا تندیس کریستال موردنظر شما را طراحی و تولید کند. جهت سفارش انواع تندیس کریستال با حکاکی و چاپ سه بعدی با شماره ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم به شما در سفارش ساخت یک تندیس کریستالی مناسب و ایده آل کمک خواهند کرد.

تندیس کریستال و شیشه ای

سفارش

سفارش طراحی و تولید تندیس کریستال به عنوان یک یادبود ماندگار در چند مرحله صورت می‌گیرد. بسیار از افراد قبل ازسفارش تفاوت این نوع را با نوع پلکسی گلس نمی‌دانند. به همین علت شرکت نشانه ساز قبل از هر سفارشی امکان مشاوره رایگان و کسب اطلاعات لازم را برای مشتریان فراهم کرده است. به طور مثال شاید از لحاظ ظاهری تندیس کریستال و پلکسی گلس به هم شباهت داشته باشند اما نوع کریستالی درخشندگی بیشتری دارد. از لحاظ فیزیکی نیز تندیس شیشه ای نسبت به تندیس پلکسی گلس وزن بیشتری دارد. ضمنا بهتر است قبل از سفارش این نکته را نیز در نظر بگیرید که هزینه تولید تندیس کریستالی نسبت به نوع پلکسی گلس بیشتر است.

اگر پس از خواندن این مطالب و کسب اطلاعات لازم می‌خواهید تندیس کریستال به مخاطبین خود هدیه بدهید به شما تبریک می‌گوییم، چون فرد خوش سلیقه ای هستید. جهت ثبت سفارش می‌توانید هم به صورت حضوری و هم از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید. در این مرحله شما طرح، متن، نوع حکاکی و ابعاد تندیس شیشه ای سفارشی خود را به آنها اطلاع می‌دهید. آنها نیز پس از برآورد هزینه، قیمت نهایی تقریبی آن را به شما اعلام می‌کنند. ضمنا اگر پرسش یا نکته دیگری در نظر داشته باشید می‌توانید در این مرحله بیان کنید.

محبوب‌ترین مطالب : قیمت تندیس حجمی و فلزی

ساخت

ساخت تندیس کریستال تفاوت آشکار با انواع دیگر یادبود دارد. در واقع تندیس کریستالی یک کالای وارداتی می‌باشد. این نکته به این معناست که این نوع یادبود به صورت قالب‌های آماده وارد کشور شده و سپس خدمات طراحی و حکاکی بر روی آن انجام می‌شود. شاید مهم‌ترین نکته در ساخت تندیس کریستالی خاصیت چاپ سه بعدی و حک لیزری آن باشد. البته امروزه چاپ تصویر نیز بر روی این نوع به امری متداول تبدیل شده است. پیش از چاپ بهتر است نکاتی را درباره تندیس کریستالی بدانید. لبه‌های تندیس شیشه ای درجه یک به گونه‌ای برشکاری شده است که فاقد لبه‌های تیز و برنده باشد. ضمنا قالب آماده این نوع درخشش بالایی دارد و سطح صیقلی آن بسیار شفاف است.

در برخی موارد پایه تندیس کریستال به بدنه آن متصل است. در این مواقع برای چاپ سه بعدی محدودیت‌هایی به وجود می‌آید. از این رو بهتر است پایه و بدنه آن به طور مجزا تهیه شود. بهتر است قالب پیش فرضی که برای چاپ طرح خود در نظر دارد به گونه انتخاب شود که متن یا تصویر مورد نظر شما به طور واضح و خوانا باشد. در نظر داشته باشید که کیفیت چاپ شرکت‌های مختلف متفاوت است. پس سعی کنید ساخت تندیس کریستالی خود را به مجموعه مطمئن بسپارید تا محصول باکیفیت دریافت کنید.

 

قیمت

قیمت تندیس کریستال رابطه مستقیمی با قالب اولیه آن دارد. به طور کلی می‌توان گفت قیمت این یادبود تا حد زیادی به اندازه و حجم قالب آن بستگی دارد. پیشتر برای شما بیان کردیم که تندیس کریستالی نمونه‌ای از یک یادبود وارداتی و شیک است. علاوه بر اندازه و حجم قالب اولیه عموامل دیگری نیز می‌تواند در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار باشد. عواملی مانند نوع چاپ که شاید مهم‌ترین کاری است که توسط شرکت‌های مرتبط انجام می‌شود. چاپ بر روی تندیس کریستال می‌تواند صرفا حکاکی بر روی لایه روی ان باشد که ساده تر است. در این موارد مطمئنا هزینه نهایی نیز کاهش خواهد یافت. اما اگر قصد دارید تصویریا نوشته ‌ای خاص را به صورت سه بعدی و در فضای داخلی کار چاپ نمایید نیاز به صرف هزینه بیشتری می‌باشد.

شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن کارگاه‌ها و ابزار چاپ سه بعدی بالاترین کیفیت این نوع چاپ را با نازل‌ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد. ضمنا اگر شما تندیس کریستالی خود را به ما سفارش دهید نگرانی بابت کیفیت قالب اولیه آن نخواهید داشت. شرکت نشانه ساز برای ساخت تندیس کریستال از باکیفیت‌ترین قالب‌های برشکاری شده استفاده می‌کند. در نظر داشته باشید که تیراژ سفارش بالاتر نیز مطمئنا باعث کاهش هزینه شما خواهد شد.

مطلب پربازدید : سفارش تندیس پلکسی

کاربرد

تندیس کریستال کاربردهای زیادی دارد. به طور مثال همگی شما با جشنواره فیلم فجر آشنا هستید. در پایان این جشنواره به نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف یادبودهای زیبایی اهدا می‌شود. تندیس سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر نمونه‌ای زیبا از یک تندیس کریستال می‌باشد. تندیس کریستالی همه ساله به سفارش دبیرخانه جشنواره در کشوری دیگر تولید می‌شود. سپس تندیس کریستال نهایی وارد کشور می‌شود. علت تولید تندیس شییشه ای جشنواره در خارج از کشور پیچیدگی طرح بود که اجرا و پیاده‌سازی را دشوار می‌نمود. خوشبختانه در سالهای اخیر با بومی سازی این تکنولوژی اینک در داخل کشور نیز امکان تولید آن وجود دارد. البته شاید کیفیت ساخت آن در این مرحله نیاز به بهبود داشته باشد، اما به طور کلی قابل قابل ستایش است.

تندیس کریستال برای مواردی که شما نیاز به حک و چاپ متن به صورت سه بعدی دارید بسیار مناسب می‌باشد. جلوه زیبای تندیس شیشه ای وشفافیت آن ( که باعث شده به آن تندیس شیشه ای نیز بگویند) یکی از دلایل اشتیاق مخاطبین برای سفارش این یادبود می‎‌باشد. اگر قصد آن را دارید که در مراسمات تجلیل، محصول زیبا به برگزیدگان هدیه بدهید که جلوه زیبایی داشته باشد، می‌توانید تندیس شیشه ای را انتخاب نمایید. این نوع برای چاپ عکس و کارهای آتلیه‌ای نیز مناسب است. ضمنا قالب‌های این یادبود چون در ابعاد و طرح‌های مختلف وارد کشور می‌شود، می‌توان از آنها به عنوان تندیس آماده نیز استفاده کرد.

بیشتر بدانید : تندیس آماده

شرکت نشانه ساز با بیش از یک دهه تجربه در ساخت انواع تندیس ، آماده است تا تندیس کریستال موردنظر شما را طراحی و تولید کند. جهت سفارش انواع تندیس کریستال با حکاکی و چاپ سه بعدی با شماره ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم به شما در سفارش ساخت تندیس مناسب و ایده آل کمک خواهند کرد.

ساخت تندیس کریستال و شیشه ای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟