۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مارک طرح فلز یا شبه استیل ( مولتی استایل abs )

ساخت انواع پلاک و مارک طرح فلز و شبه استیل با کیفیت بالا

 

مارک طرح فلز که به نام‌های دیگری همچون مارک شبه استیل، مولتی استایل و ABS  معروف است، ظاهری جذاب و قیمتی مناسب دارد. این مارک بر روی انواع پوشاک، وسایل و همچنین محصولات ب سته بندی شده مانند زعفران قرار دارد. مارک طرح فلز یکی از مهم‌ترین محصولات تبلیغاتی برندهای بزرگ می‌باشد و یکی از اصلی ترین انواع مارک و لیبل محسوب می‌شود. اغلب این مارک با رنگ طلایی تولید می‌شود. کیفیت روکش طلایی هرچه بیشتر باشد محصول نهایی کیفیت و جذابیت بیشتری دارد. چاپ لوگو و طرح بر روی این مارک با روش برش لیزری انجام می‌شود.

این مارک را می‌توان به وسیله دوخت یا پرچ به لباس موردنظر متصل کرد. ضمنا به صورت برچسبی نیز می‌توان مارک مولتی استایل یا شبه استیل را به کالای موردنظر متصل کرد. مارک طرح فلزی از دولایه تشکیل شده است. لایه زیرین آن ABS نام دارد که این مارک نیز به همین نام معروف شده است. برای انتخاب لایه رویی این مارک نیز قدرت انتخاب بسیاری وجود دارد.

اگر می‌خواهید برای محصولات خود مارکی با جلوه ظاهری جذاب و هزینه ارزان انتخاب نمایید ما به شما مارک طرح استیل را پیشنهاد می‌دهیم. این مارک نسبت به نوع فلزی ارزانتر و سبک تر است و می‌توان برای زمینه کار از رنگ‌های مختلفی استفاده کرد.

مارک و لیبل

تولید مارک لباس

دارندگان کارگاه‌های تولیدی پوشاک و افرادی که در زمینه‌های مشابه فعالیت می‌کنند از متقاضیان اصلی مارک پارچه‌ای هستند. ممکن است این افراد قبل از سفارش درباره مارک پارچه‌ای و انواع آن پرسشی داشته باشند. به همین علت شرکت نشانه ساز امکان دریافت مشاوره رایگان در این زمینه را برای همگان امکان‌پذیر کرده است.  شما می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس گرفته و پرسش و ابهام خود را مطرح کنید. همکاران ضمن پاسخ گویی به سوال شما، مارک و لیبلی متناسب با خواسته‌تان به شما ارائه می‌دهند.

سفارش

سفارش مارک طرح فلز به علت قیمت مناسبی که دارد هر روز بیشتر می‌شود. شرکت نشانه ساز جهت راحتی و سهولت شما هر دو نوع شیوه سفارش حضوری و غیرحضوری را برای مشتریان خود امکان‌پذیر کرده است. برای سفارش حضوری مارک مولتی استایل یا شبه فلزی می‌توانید به دفتر شرکت مراجعه نمایید. برای سفارش غیرحضوری نیز می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید. در مرحله سفارش طرح شما بررسی می‌شود. درصورت نداشتن طرح، به طور رایگان طراحی مارک و لیبل شما به صورت سفارشی انجام می‌شود. برای انتخاب رنگ بستر مارک خود می‌توانید از میان صدها رنگ قدرت انتخاب داشته باشید. در این مرحله اندازه یا ابعاد مارک و تعداد سفارش آن معین می‌شود. در نهایت هزینه تولید محصول تعیین شده و در صورت توافق مشتری مرحله اصلی تولید ان آغاز می‌شود.

تولید

تولید مارک طرح فلزی یا شبه استیل با توجه به سلیقه مخاطب می‎تواند تنوع بسیاری داشته باشد. مارک مولتی استایل از دولایه تشکیل شده است. لایه زیرین آن از ورق ABS ساخته شده است. ABS نوعی ورق پلیمری است که مقاومت و انعطاف بالایی در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد. برای تولید مارک بهتر است از ورق ABS مشکی رنگ برای لایه زیرین استفاده شود. بر روی ورق ABS، لایه دیگری قرار می‌گیرد. این لایه تنوع رنگی بالایی دارد . محبوب‌ترین رنگ های لایه روی ABS، طلایی و نقره‌ای هستند. طلایی مشابه مارک فلزی و نقره ای به مارک استیل شباهت دارد. سپس طرح مورد نظر با حکاکی لیزری و بر روی لایه بالایی انجام می‌شود. این کار باعث خواهد شد که سطح کار به رنگ لایه رویی و طرح موردنظر به رنگ مشکی در کف مارک قرار بگیرد. طرح مورد نظر در قسمت فرورفته کار به زیبایی مشاهده می‌شود.

قیمت

قیمت مارک مولتی استایل نسبت به سایر مارک‌ها و انواع لیبل بسیار مناسب است. به طور کلی هدف از استفاده از مارک ABS  کاهش هزینه های برندسازی است. همانطر که قبلا بیان شد مارک طرح استیل ظاهری شبیه به مارک فلزی دارد اما تفاوت قیمتی آشکاری با آن دارد. پس از لحاظ قیمتی می‌توان گفت سفارش مارک مولتی استایل توجیه اقتصادی دارد. مشابه تمام محصولات عواملی همچون ابعاد، کیفیت و تیراز نیز بر قیمت بسیار تاثیرگذار هستند. استفاده از یک مارک طلایی مولتی استایل نسبت به یک مارک برنجی تا ۹۰ درصد ارزانتر است. لایه رنگی که روی کار قرار می‌گیرد نیز با کیفیت های مختلف و قیمت‌های متفاوت وجود دارد. بالارفتن تیراژ کار نیز هزینه نهایی سفارش مار ABS شما را کاهش خواهد داد. شرکت نشانه ساز مارکی با کیفیت را با ارزانترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟