۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

پرچم رو میزی

ساخت پرچم رومیزی

اهمیت و ارزش برند و لوگوی هرشرکت، موسسه و سازمانی  برکسی پوشیده نیست.  هریک از ارکان این مجموعه‌ها برای سربلندی و اقتدار برند خود تلاش و فعالیت می‌نمایند. مدیران شرکت‌ها همشه به دنبال ابزار های جدید تبلیغاتی می‌گردند تا بتوانند از آن طریق نسبت به معرفی  ودر نهایت فروش هر چه بهتر محصولات خود گامهای موثری را بردارند.

موسسات تبلیغاتی دائما” به دنبال معرفی ابزارهای شیک و جدیدی هستند تا بتوانند از آن طریق ضمن مساعدت برای معرفی محصولات شرکتهای مختلف  به کسب کار آنها نیز رونق ببخشند. در سالهای نه چندان دور یکی از ابزار ‌های تبلیغی که توجه همگان را به خود جلب کرده است، پرچم رو میزی می‌باشد. همانطوری که  تداعی و مجسم شود و بانگاه کردن به آن تمام اهداف و فعالیت‌های شرکت برای بینده مرور شود. همانطوری که پرچم هر کشوری نشان اقتدار و وحدت ملی آن کشور محسوب می‌شود. پرچم هر تشکل و مجموعه‌ای  نیز می‌تواند به منزله اقتدار و ماندگاری آنها باشد.  همه  اعضای آن اعم از کارکنان  و مدیران به منزله یک ملت کوچک سعی می کنند در حفظ و نگهدار ی و پیشبرد دستاوردهای آنجا و به عبارتی در سربلندی و بالا نگهداشتن آن  بکوشند. این نوع پرچم‌ ها در اندازه‌های کوچک تهیه شده و معمولا روی میز ، قفسه کتابخانه و… قرار می‌گیرند.

ساخت پرچم  همانند سایر پرچم های تبلیغاتی دیگر نیز دارای چهار رکن و قسمت مهم دارد،  شامل پایه پرچم ، پارچه پرچم ، ریشه پرچم و چاپ پرچم می‌باشد که در ادامه  به اختصارتوضیحاتی در مورد هرکدام از آنها ارائه می‌دهیم.

حتما تا کنون پرچم های رومیزی را در شرکت ها، ادارات، اتاق رئیس شرکت و مراکز گوناگون رویت کرده اید. این پرچم ها در هر سازمانی می توانند مورد استفاده قرار گیرند و به کار بردن آنها هیچ وابستگی به موضوع فعالیت شرکت و یا سازمان ندارد. بلکه تمامی این ارگان ها برای معرفی خود و رعایت اصول و قواعد اداری از پرچم رومیزی استفاده می نمایید.

پرچم رومیزی

پایه پرچم رو میزی

یکی از قسمت‌های مهم در پرچم‌های رومیزی پایه و مشتقات آن ( میله و سری آن) می‌باشد . علی رغم اینکه میله این گونه پرچم‌ها به جهت کوچکی مورد توجه قرار نمی گیرند ولی کماکان  به همراه پایه درقائم نگهداشتن پرچم  و زیبایی آن نقش مهمی دارند. انواع پایه پرچم رومیزی مانند انواع دیگر پرچم تبلیغاتی عبارتنداز:

پایه پرچم رو میزی خاتم

پایه خاتم

با توجه به اینکه پرچم رومیزی دارای وزن کمی می‌باشد لذا از چوب نیز برای پایه آن می توان استفاده نمود. و برای جلوه زیبای پرچم این چوبها مزین به خاتم می‌شود که زیبایی آن را افزایش می‌دهد.

121

پایه استیل

یکی  از ماندگارترین انواع پایه‌های پرچم رومیزی، پایه استیل می‌باشد.  این نوع پایه‌ها نیز دایره شکل و توخالی می‌ باشند. پایه استیل  به صورت دوبل یا چند شاخه نیز قابل تولید است.

111111111

پایه سنگی

متداولترین پایه های پرچم رو میزی پایه سنگی است. این پایه‌‌ها از جنس سنگ مرمر می‌باشند و معمولا” دایره شکل و دارای قطرکم هستند. وزن سنگ متناسب با وزن پرچم می‌باشد.

پایه پرچم رو میزی T

پایه تی (T)

 از انواع فانتزی پایه های پرچم رو میزی  معروف به پایه تی می‌باشد و علت این نامگذاری به علت شباهت این پایه‌ها به حرف تی بزرگ (T) در زبان انگلیس است.

پایه پرچم رو میزی L

پایه ال (L)

یکی از زیباترین پایه های پرچم رومیزی پایه ال است و علت نام گذاری آن نیز همانند پایه تی به دلیل شباهت شکل ظاهری آن به حرف ال (L) در زبان انگلیسی است.

پایه چوبی

مدرنترین و مشتری پسند ترین  پایه پرچم رومیزی، پایه چوبی می‌باشد که می‌توان آن‌را به اشکال  دایره‌ای ویا چهارگوش تهیه نمود. 

پایه پرچم خودرو

برای مشایعت یک شخصیت ویژه و نیز نحوه نشان دادن برند شرکت ، بهترین حالت استفاده از پرچم شرکت روی اتومبیل است. پایه اینگونه از پرچم‌ها باید از مقاومت و انعطاف پذیری مناسبی  در برابر بادو طوفان، نور شدید خورشید و باران برخوردار باشند. پایه پرچم ماشین می‌تواند با گیره مخصوصی به در موتور، شیشه و صندوق عقب وصل شود.

پایه پرچم خودرو

جهت سفارش تولید انواع پرچم رومیزی از شرکت تبلیغاتی نشانه ساز به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توانید اقدام نمایید:

02188842300 ، 02188843200 و 09122488874

پارچه پرچم رومیزی

برای ساخت یک پرچم رو میزی همیشه باید به این نکته توجه داشته باشیم که پرچم باید همیشه دارای  جلوه‌ای زیبا و  چشم نواز داشته باشد تا از طریق نگاه بصری ببیندگان را تحت تاثیر خود قرار دهد. لذا معمولا برای تولید پرچم رومیزی همانند پرچم تشریفات از پارچه‌هایی از جنس ساتن آمریکایی، مخمل و لمینت استفاده می‌نمایند.

چاپ پرچم پرچم رومیزی

چاپ یک پرچم زیبا و مناسب می تواند اثر بخش ترین و کارآمد ترین روش برای جلب توجه مشتریان و معرفی  برند تولید کنندگان و فروشندگان و سایر شرکت ها و سازمان ها باشد .چاپ پرچم رومیزی شرکت تبلیغاتی نشانه ساز دارای انواع مختلفی می‌باشد که در ادامه در مورد هریک ازآنها مطالبی را به اختصار بیان می‌نماییم.

چاپ دیجیتال

این نوع چاپ از به روز ترین و جدیدترین  نوع چاپ در صنعت پارچه است . به طورکلی روش کار آن به این صورت است که طرح ها و لوگوهای مورد درخواست مشتری را بوسیله پرینتر های جوهر افشان روی پارچه پرچم  چاپ می‌کند از محسنات این نوع چاپ می توان به دقت ، ظرافت و کیفیت بالادر چاپ  اشاره نمود.

چاپ سابلیمیشن

یکی دیگر از انواع چاپ برروی پارچه پرچم رو میزی می‌باشد که از نوع حرارتی است و مورد استفاده برای پارچه های با ابعاد کم و بزرک می باشد. از مزایای این نوع چاپ می‌توان به  عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید ، قابلیت شستشو و دارای کیفیت و قیمت مناسب  اشاره نمود.

چاپ لیزر

چاپ لیزری از روش های جدید و امروزی است و یکی از انواع بسیار مهم چاپ دیجیتال می باشد. از مزیتهای این روش چاپ  می‌توان به توانایی انجام کارهای ریز و پیچیده ، استفاده از رنگ به صورت کامل و با کیفیت بالا، ماندگاری زیاد بر روی انواع محصولات اعم از فلزی ( آلومینیوم، نقره، استیل، طلا و…) و غیر فلزی ( روی پارچه ، چرم، پلاستیک، پلکس گلس، چوب، مقوا و …) اشاره نمود. به طور کلی چاپ لیزری مناسب برای استفاده در محل ها و مکان های مدرن و با کلاس می‌باشد.

 

پرچم رومیزی

چاپ سیلک

یکی  از قدیمی ترین روش های چاپ بر روی پارچه پرچم رو میزی، روش چاپ  سیلک  می باشد. این روش در طرح‌ها با ابعاد مختلف بر روی پارچه اجرا است. در این روش برای چاپ تصویر از پارچه با توری باسوراخ‌ های ریز استفاده می‌کنند. که طرح مورد نظر روی این توری منعکس شده سپس متصدی مربوطه رنگ را با کمک فشار غلتک یا کاردک به پارچه  انتقال می دهد و تصویر بر روی آن پیدا می شود. روش سیلک انواع مختلفی داردنظیر: چاپ دیسکو، چاپ پفکی و چاپ خمیر امولوسیون

 

مزایای استفاده از پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یک وسیله تزئینی است که بر روی میزها و سطوح صاف قرار می‌گیرد. استفاده از پرچم رومیزی دارای مزایایی است، که در این بخش به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
تزئین و زیباسازی
مدل های مختلف پرچم رومیزی به عنوان یک شئ تزئینی و زیبا، می‌تواند ظاهر و جلوه میز و فضای اطراف را متحول کند. با استفاده از طرح‌ها، الگوها و رنگ‌های جذاب، پرچم رومیزی می‌تواند جلوه و زیبایی به فضا اضافه کند و جذابیت بصری را افزایش دهد.
تبلیغات و برندسازی
پرچم رومیزی می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر استفاده شود. با قرار دادن لوگو، نام و اطلاعات برند یا شرکت بر روی پرچم، می‌توان ارتباط بین آن و برند را برقرار کرد و شناخت برند را افزایش داد. این به شرکت‌ها کمک می‌کند تا شناخت برند خود را در میان مخاطبان و مشتریان تقویت کنند.
تشریفات و مراسم
پرچم رومیزی معمولاً در مراسم‌ها، جشن‌ها و تشریفات به عنوان یک عنصر مهم استفاده می‌شود. آن‌ها می‌توانند نمادی از مقام و ارج ویژه رویداد باشند و به جلوه و جشن مورد نظر کمک کنند.

ریشه پرچم رومیزی

یکی دیگر از ارکان اصلی برای زیبایی پرچم رو میزی دوخت ریشه در اطراف پارچه پرچم می‌باشد. ریشه نقش مهمی را در زیبایی پرچم به عهده دارد. در حال حاضر انواع پرچم‌های رو میزی که تولید می‌شوند و مورد بهره‌ برداری قرار می‌گیرند، معمولا”به  صورت ریشه‌دار  هستند.ریشه‌های پرچم دارای انواع رنگ‌های متنوع بوده و به دو صورت یک لا و دولا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پس از مشخص شدن نوع و جنس پارچه پرچم ، انجام طراحی درمدل و شکل پارچه ، چاپ لوگوی شرکت بر روی پارچه و اتمام دوخت اطراف پارچه پرچم، برای  زیبایی و جذابیت بیشتر ، ریشه( ساده یا دوبل) به دور پارچه پرچم دوخته می‌شود.

سفارش و قیمت پرچم رومیزی

طراحی، تولید و قیمت پرچم رومیزی همانند سایر اقلام تبلیغاتی ، با توجه به نوع طراحی، نوع و جنس پارچه، ریشه، پایه و نیز نوع چاپ استفاده شده دارای قیمت های متنوع و مختلفی می باشند.

گروه تبلیغاتی نشانه ساز  با داشتن سابقه و تجربه کافی در زمینه تولید انواع پرچم های تبلیغاتی و نیز سایر ابزارهای تبلیغاتی نظیر مدال ورزشی، بج سینه، تندیس و …، با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و مدرن به همراه متخصصین مجرب و کار آزموده،  آمادگی دارد نسبت به انجام کلیه سفارشات  مشتریان عزیز و گرامی با کمترین قیمت و مناسبترین کیفیت برای پرچم تشریفات در اسرع وقت اقدام نماید .

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟