ما نشانه ساز شما هستیم

تندیس پلکسی گلس

روش ساخت تندیس پلکسی گلس و سفارش خرید آن

یکی از انواع رایج تندیس، پلکسی گلس می‌باشد که براساس جنس اصلی بدنه آن نامگذاری شده است. امروزه تندیس‌ پلکسی گلس در موارد متعددی کاربرد دارد. این تندیس‌ با قابلیت چاپ فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند برای نوشتن متن تقدیر و تجلیل بسیار مناسب باشد. از تندیس پلکسی معمولا برای تجلیل و سپاس از افراد برگزیده‌ی یک مجموعه یا سازمان استفاده می‌شود. این تندیس از دو قسمت پایه و بدنه تشکیل شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ضمن آگاهی از شیوه ساخت و هزینه این تندیس از چگونگی سفارش و نمونه کارهای آن دیدن نمایید.

تندیس پلکسی کارلتون

ساخت تندیس پلکسی گلس

همانطور که قبلا بیان کردیم  پایه و بدنه دو بخش اصلی تندیس پلکسی می‌باشد. پایه این تندیس به صورت صیقلی و برشکاری ایجاد شده است. بدنه این تندیس نیز همانطور که از نام آن مشخص است از جنس پلکسی است که برای چاپ لیزری و حکاکی بسیار مناسب می‌باشد.

شکل ظاهری بدنه این نوع تندیس اغلب طراحی ساده‌ای دارد اما در برخی موارد طراحی آن کمی پیچیده‌تر می‌شود. تنوع رنگ در ساخت نیز یکی از ویژگی‌های ممتاز و خاص این تندیس است.

لوگو، نام تجاری و یا متن مورد نظر سفارش دهنده می‌تواند در داخل بدنه آن به صورت دو بعدی و یا سه بعدی حک و چاپ شود. البته در برخی موارد بدنه تندیس پلکسی فقط منقش به لوگو و یا نام سازمان می‌باشد و متن تجلیل و سپاس به صورت پلاکی طلایی بر پایه تندیس متصل می‌شود. این تندیس می‌تواند به صورت مات و شفاف و در رنگ‌های مختلف با ابعاد گوناگون ساخته شود.

تندیس پلکسی

کاربرد

تندیس پلکسی به علت هزینه مناسب و کیفیت بالای چاپ  آن، کاربرد بسیاری دارد. از این نوع تندیس می‌توان برای قدردانی و تجلیل گروهی استفاده کرد. در مراسماتی مانند روز معلم، روز پرستار، جشن فارغ التحصیلی و … استفاده از این تندیس می‌تواند یک خاطره ماندگار در ذهن دریافت کنندگان آن تثبیت نماید.

حتی می‌توان از این تندیس به عنوان لوح سپاسی زیبا برای قدردانی از نفرات برگزیده یک سازمان یا مسابقه استفاده کرد. این انعطاف در کاربرد دلیل محبوبیت بالای تندیس پلکسی می‌باشد.

 

 

انواع تندیس را بهتر بشناسید:

تندیس آماده

تندیس کریستال

تندیس حجمی و فلزی

تندیس فدراسیون شنا، شیرجه و واتر پلو

قیمت و سفارش

یکی از ویژگی‌های مثبت این تندیس قیمت مناسب آن می‌باشد. این تندیس با توجه به ماده اولیه مورد استفاده در آن، هزینه ساخت مقرون به صرفه‌ای دارد. ضمنا با توجه به اینکه تعداد سفارش این تندیس غالبا بالاست، هزینه نهایی آن کاهش چشمگیری پیدا می‌کند. این هزینه مناسب باعث شده است که این تندیس انتخاب مناسبی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در مراسمات تجلیل گروهی باشد. گروه تولیدی نشانه ساز با در اختیار داشتن گروه حرفه‌ای طراحی و تولید و به کارگیری مواد اولیه مرغوب و در اختیار دستگاه‌های پیشرفته سابقه درخشانی در تولید و ساخت انواع تندیس پلکسی دارد. شما می‌توانید جهت سفارش تندیس پلکسی مورد نظر خود با ما تماس بگیرید. همکاران ما در مجموعه نشانه ساز ضمن مشاوره رایگان، هزینه نهایی ساخت تندیس موردنظر شما را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند. برای کسب آگاهی بیشتر یا ثبت سفارش تندیس موردنظر خود با ما تماس بگیرید.

تندیس حجمی فدراسیون تکواندو
کیفیت
product image
امتیاز
1star1star1star1star1star
مجموع امتیاز
2.5 based on 19 votes
سازنده
نشانه ساز
نام محصول
تندیس پلکسی گلس
قیمت
EUR 15
موجود
Available in Stock
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟