ما نشانه ساز شما هستیم

تندیس پلکسی گلس

تندیس فارغ التحصیلی دانشگاه کارلتون

تندیس پلکسی گلس یک یادبود محبوب و رایج می‌باشد که براساس جنس اصلی بدنه آن نامگذاری شده است. امروزه تندیس‌ پلکسی گلس در همایش‌ها و مراسمات تجلیل مختلف کاربرد دارد. این تندیس‌ با قابلیت چاپ فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند برای نوشتن متن تقدیر و تجلیل بسیار مناسب باشد. ماهیت ساده و لوح مانند باعث شده که متقاضیان این نوع یادبود بسیار زیاد باشد. مشتریان می‌توانند از این یادبود زیبا برای قدردانی از نفرات برگزیده در یک رویداد کوچک یا یک همایش بزرگ استفاده کنند.

تندیس پلکسی برای مراسمات تجلیل درون سازمانی نیز کاربرد مناسبی دارد. این تندیس از دو قسمت پایه و بدنه تشکیل شده است. طرح‌های گوناگون در بدنه و مدل‌های شیک و زیبای پایه، آن را به محصول شیک تبدیل کرده است. اگر قصد دارید درباره تندیس پلکسی گلس و هزینه ساخت و چگونگی تولید آن بیشتر بدانید ادامه مطلب را مطالعه نمایید. ضمنا در پایان همین صفحه نیز تعدادی از نمونه کارهای تندیس پلکسی گلس جهت مشاهده شما قرار داده شده است.

شما می‌توانید جهت سفارش انواع تندیس آماده با طرح‌هایی زیبا و کم نظیر با شماره 02188842300 و 02188843200 تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌کنند تا شما محصولی مناسب با سلیقه خود دریافت کنید.

قیمت

قیمت تندیس پلکسی گلس به گونه‌ای است که می‌توان آن را جز ویژگی‌های مثبت آن قلمداد کنیم. این تندیس با توجه به ماده اولیه مورد استفاده در آن، هزینه ساخت مقرون به صرفه‌ای دارد. ضمنا با توجه به اینکه تعداد سفارش این تندیس غالبا بالاست، قیمت نهایی تولید آن به ازای هر دانه کاهش چشمگیری پیدا می‌کند. این هزینه مناسب باعث شده است که این تندیس انتخاب مناسبی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در مراسمات تجلیل گروهی باشد. هزینه ساخت پایه و بدنه تندیس پلکسی گلس به طور مجزا محاسبه می‌شود. قیمت نهایی مجموع این دو هزینه به اضافه هزینه جابجایی ، اتصال و… است.

گروه تولیدی نشانه ساز با در اختیار داشتن گروه حرفه‌ای طراحی و تولید و به کارگیری مواد اولیه مرغوب و در اختیار دستگاه‌های پیشرفته سابقه درخشانی در تولید و ساخت انواع تندیس پلکسی دارد. شما می‌توانید جهت سفارش تندیس پلکسی مورد نظر خود با ما تماس بگیرید. همکاران ما در مجموعه نشانه ساز ضمن مشاوره رایگان، هزینه نهایی ساخت تندیس موردنظر شما را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند.

ساخت

پایه و بدنه دو بخش اصلی تندیس پلکسی می‌باشد. انتخاب و ساخت پایا بدنه به صورت کاملا مجزا انجام می‌شود. پایه این تندیس به صورتی تولید می‌شود که سطح صیقلی و درخشانی داشته باشد. بدنه این تندیس نیز همانطور که از نام آن مشخص است از جنس پلکسی گلس است. از ویژگی‌های مثبت پلکسی گلس می‌توان به سبک بودن و مقاومت بیشتر این مواد نسبت به شیشه اشاره کرد. ضمنا این جنس که برای چاپ لیزری و حکاکی بسیار مناسب می‌باشد. شکل ظاهری بدنه این نوع تندیس اغلب طراحی ساده‌ای دارد اما در برخی موارد طراحی آن کمی پیچیده‌تر می‌شود.

تنوع رنگ در ساخت نیز یکی از ویژگی‌های ممتاز و خاص این تندیس است. لوگو، نام تجاری و یا متن مورد نظر سفارش دهنده می‌تواند در داخل بدنه آن به صورت دو بعدی و یا سه بعدی حک و چاپ شود. البته در برخی موارد بدنه تندیس پلکسی فقط منقش به لوگو و یا نام سازمان می‌باشد و متن تجلیل و سپاس به صورت پلاکی طلایی بر پایه تندیس متصل می‌شود. این تندیس می‌تواند به صورت مات و شفاف و در رنگ‌های مختلف با ابعاد گوناگون ساخته شود.

سفارش

اگر مسئول برگزاری یک همایش هستید و در آن می‌خواهید به تعدادی از نفرات یادبودی مناسب ارائه دهید حتما این مطلب را مطالعه نمایید. سفارش تندیس پلکسی گلس در زمان برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌ها افزایش می‎‌یابد. غالبا برگزار کنندگان مراسم به دنبال سفارش یادبودی هستند که قیمت مناسبی داشته باشد. ضمنا تندیس موردنظر آنها باید فضایی جهت نگارش متن اختصاصی و چاپ احتمالی لوگویی خاص داشته باشد..در این موارد بهتر است افراد تندیس پلکسی گلس را سفارش دهند.

شما مشتریان و همکاران عزیز می‌توانید جهت سفارش تندیس پلکسی مورد نظر خود با ما به صورت تلفنی یا حضوری ارتباط برقرار نمایید. همکاران ما مشاوره‌های لازم را به شما خواهند داد.  در این مرحله جنس نهایی کار تعیین می‌شود. اگر تندیس پلکسی گلس باشد مراحل طراحی محصول نیز انجام خواهد شد. ضمنا متن یا لوگویی که بر روی تندیس پلکسی گلس باید حک شود توسط مشتری به شرکت تحویل داده می‌شود. برای کسب آگاهی بیشتر یا ثبت سفارش تندیس موردنظر خود، با ما تماس بگیرید.

تندیس همایش

تندیس پلکسی به علت هزینه مناسب و کیفیت چاپ مناسب آن کاربرد بسیاری دارد. از این نوع تندیس می‌توان جهت قدردانی و تجلیل گروهی استفاده کرد. در مراسماتی مانند روز معلم، روز پرستار، جشن فارغ التحصیلی و … می‌توان از تندیس پلکسی گلس بهره برد. حتی می‌توان از این تندیس به عنوان لوح سپاسی زیبا برای قدردانی از نفرات برگزیده یک سازمان یا مسابقه استفاده کرد. این انعطاف در کاربرد، دلیل محبوبیت بالای تندیس پلکسی می‌باشد. همانطور که در بخش نمونه کار مشاهده می‌کنید از این یادبود در مراسمات گوناگون استفاده شده است. ضمنا غالبا این تندیس فضای نوشتاری مناسبی را در اختیار سفارش دهنده می‌گذارد تا او به راحتی متن یا تصویر مورد نظر خود را بر روی آن چاپ یا حک کند.

انواع تندیس را بهتر بشناسید:

سفارش تندیس آماده

خرید تندیس کریستال

ساخت تندیس فلزی

تندیس کتابخانه خانگی
تندیس کتابخانه‌های خانگی
تندیس آقای گل دومین دوره مسابقات فوتسال جام پژوهش
تندیس آقای گل دومین دوره مسابقات فوتسال جام پژوهش
تندیس دادگستران
تندیس دادگستران پویای توانا
تندیس فارغ التحصیلی دانشگاه کارلتون
تندیس فارغ التحصیلی دانشگاه کارلتون
تندیس همایش
تندیس همایش بین المللی خورموج
تندیس اوقات فراقت پایتخت
تندیس جشنواره اوقات فراغت پایتخت
تندیس ژورنال حساسیت، آسم
تندیس ژورنال حساسیت، آسم و ایمنی شناسی ایران
تندیس آموزش و پرورش تهران
تندیس اداره آموزش و پرورش تهران
تندیس مرگ بر آمریکا
تندیس بین المللی مرگ بر آمریکا
تندیس متخصصان ریه
تندیس انجمن متخصصین ریه
تندیس مسابقات ریاضی
تندیس مسابقات ریاضی دانشگاه امیرکبیر
تندیس انجمن صنقی نمونه
تندیس اولین همایش انجمن‌های صنفی نمونه کشور
تندیس موسیقی نواحی و آیینی ایران)
تندیس آینه دار (فستیوال موسیقی نواحی و آیینی ایران)
تندیس جشنواره غذای ایرانی
تندیس جشنواره غذای ایرانی (شبکه جهانی جام جم)
تندیس دانشگاه علمی کاربردی
تندیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی
تندیس دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب
تندیس دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی
تندیس روز پرستار بهداری ناجا
تندیس روز پرستار به سفارش بهداری ناجا
تندیس شبکه یک صدا و سیما
تندیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شبکه یک
تندیس فدراسیون شنا، شیرجه و واتر پلو
تندیس فدراسیون شنا، شیرجه و واتر پلو جمهوری اسلامی ایران
تندیس سازمان ملی جوانان جمهوری اسلامی
تندیس سازمان ملی جوانان
کیفیت
product image
امتیاز
1star1star1star1star1star
مجموع امتیاز
2.5 based on 19 votes
سازنده
نشانه ساز
نام محصول
تندیس پلکسی گلس
قیمت
EUR 15
موجود
Available in Stock
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟