۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مارک فلزی

ساخت انواع پلاک و مارک فلزی با طرح گرافیکی به صورت سفارشی

مارک فلزی یکی از مهم‌ترین محصولات تبلیغاتی برندهای بزرگ می‌باشد و از انواع مهم مارک و لیبل محسوب می‌شود. این مارک در واقع یک نوع پلاک کوچک است. به همین علت گاهی به آن پلاک فلزی نیز می‌گویند. تولیدکنندگان بزرگ و کوچک به مارک و لیبل جهت نمایش نام‌برند و لوگوی خود بر روی محصولات نیاز دارند. نوع فلزی پلاک نسبت به انواع دیگر آن دوام و ماندگاری بیشتری دارد. همین مورد سبب محبوبیت این کالای تبلیغاتی شده است. مهم‌ترین فلزاتی که از آن در ساخت پلاک فلزی بهره می‌گیرند عبارتند از : آلیاژ برنج، استیل و در موارد اندکی آلومینیوم.

مارک فلزی اغلب بر روی پوشاک نظیر البسه، کلاه و کیف و کفش قرار می‌گیرد. علت این امر نیز این است که پلاک فلزی هنگام شست و شو آسیب نمی‌بیند و مقاومت مناسبی دارد. نوع چاپ بر روی این مارک غالبا به صورت حک می‌باشد. برای نمایش بهتر نام برند و لوگو آن اصولا از تکنیک برشکاری دور کار نیز در آن استفاده می‌شود.

بر روی وسایل فلزی نظیر بخاری، اجاق گاز، یخچال و … نیز از مارک فلزی استفاده می‌شود. در این وسایل مارک به صورت چهارگوش و رنگی تولیی می‌شود و حاوی نام شرکت سازنده و لوگو آن است. در این نوع وسایل می‌توان از تنوع رنگ نیز در ساخت مارک بهره برد و چاپ بر روی آنها به صورت برجسته می‌باشد.

مارک فلزی برنجی mahraaz

سفارش انواع پلاک و مارک فلزی

پلاک و مارک فلزی، ابزارهایی ارزشمند در صنایع مختلف به‌خصوص صنایع مهم می‌باشند. این نوع محصولات به دلیل استحکام، دوام و قابلیت سفارشی‌سازی بالا، جایگاه ویژه‌ای در بازار دارند.
یکی از انواع مارک‌های فلزی، مارک‌های استیل هستند که با استفاده از روش لیزر، نوشته‌ها بر روی آن‌ها حک می‌شوند. این مارک‌ها به دلیل استحکام و ظاهر زیبا، انتخابی محبوب در صنایع مختلف می‌باشند.
‎همچنین، مارک‌های فلزی برنجی نیز وجود دارند که با استفاده از روش اسیدکاری، نوشته‌ها بر روی آن‌ها حکاکی می‌شوند. این نوع مارک‌ها به دلیل زیبایی و قابلیت سفارشی‌سازی بالا، مورد توجه قرار می‌گیرند. همچنین، مارک‌های زاماک، که از آلیاژ سرب و روی تشکیل شده‌اند، نیز توسط روش ریخته‌گری حکاکی می‌شوند.
 در ضمن، مارک‌های فلزی با آبکاری مختلف نیز وجود دارند که شامل طلایی براق، طلایی مات، نقره‌ای براق، نقره‌ای مات، برنزی و نیز طلای سیاه قلم می‌شوند. این آبکاری‌ها به دلیل ظاهر زیبا و متنوع، انتخابی محبوب می‌باشند.

اگر قصد دارید که بر روی محصولات خود مارک فلزی الصاق نمایید اما هنوز پرسش‌هایی در این زمینه دارید می‌توانید با همکاران ما در شرکت نشانه ساز با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس برقرار نمایید. همکاران ما ضمن ارائه مشاوره رایگان، شما را در انتخاب مارک مناسب برای محصولتان یاری خواهند کرد. شما می‌توانید سفارش مارک مورد نظر خود را از مرحله طراحی تا ساخت به ما بسپارید. ما با کمترین قیمت، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد.

سفارش مارک فلزی

مانند هر کالای دیگری نخستین مرحله در این مقوله سفارش مارک فلزی است. در مرحله سفارش شما می‌توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت نشانه ساز مراجعه کنید. همکاران ما پس از اطلاع از نوع درخواست شما و رفع ابهاماتی که دارید به شما پیشنهادی محصولی مناسب ارائه خواهند کرد. شما می‌توانید تمامی این مراحل را از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهید. اگر طرحی خاص مدنظر شما باشد در این مرحله توسط همکاران ما از شما دریافت می‌شود. ضمنا شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن تیم قوی طراحی می‌تواند مرحله صفر تا صد طراحی کار را برای شما انجام دهد. اگر قصد استفاده از پلاک فلزی برای محصولات خود دارید می‌توانید همینک با ما تماس برقرار نمایید و سفارش خود را برای مارک فلزی و پلاک فلزی ثبت نمایید.

ساخت مارک فلزی

ساخت مارک فلزی بر اساس متریال مورد استفاده در آن و نوع سفارش مشتری صورت می‌گیرد. جنس این مارک غالبا برنجی، استیل و در موارد محدودی برای تیراژ بالا آلومینیومی است. برای تولید مارک ریخته ‌گری که ظاهری برجسته دارد، از زاماک که آلیاژی از سرب است استفاده می‌شود. مارک برنجی با رنگ طلایی و به روش مات و براق ساخته می‌شود. این محصول با توجه به ظاهر شیکی که دارد یک مارک تبلیغاتی مناسب است. نوع استیل نیز در تولید مارک‌هایی با رنگ نقره‌ای درخشان کاربرد دارد. ساخت مارک آلومینیومی در تیراژ بالا امکان‌پذیر است. مارک سربی نیز با روش ریخته گری تولید شده و حروف و لوگو بر روی آن به صورت برجسته هستند. متناسب با هر محصولی که دارید ما مارکی زیبا برای شما خواهیم ساخت.

قیمت مارک فلزی

قیمت مارک فلزی براساس جنس فلز سازنده آن، ابعاد، کیفیت، برشکاری و … تعیین می‌شود. برای پوشاک استفاده از مارک برنجی نسبت به مارک استیل هزینه بیشتری برای سفارش کننده در بر دارد. از طرف دیگر کیفیت و زیبایی مارک برنجی بیشتر است. قیمت مارک ریخته گری نیز با توجه به ابعادی که دارد مشخص می‌شود. کیفیت چاپ و حک نیز در تعیین قیمت نهایی موثر است. بالارفتن تیراژ سفارش نیز می‌تواند قیمت نهایی پلاک فلزی شما را به ازای هر عدد کاهش دهد. شرکت نشانه ساز تلاش خواهد کرد در راستای تکریم مشتریان خود کاری با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت مارک فلزی مورد نظر خود با همکاران ما در شرکت نشانه ساز تماس برقرار نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟