۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مارک چرمی

طراحی تولید انواع مارک و لیبل چرمی سفارشی با کیفیت بالا و قیمت ارزان

مارک چرمی نمونه ای از یک مارک و لیبل شیک و زیباست که بر روی پوشاک نصب می‌شود. استفاده از این مارک محصول شما را خاص خواهد و جلوه دیگری به آن می‌بخشد. از مارک و اتیکت چرمی در شلوارجین، کاپشن، پالتو و پوشاک چرم استفاده می‌شود. استفاده از مارک چرم تاثیر مثبت و مستقیمی در برندسازی محصولات شما خواهد داشت. برندسازی با نصب لیبل چرمی بر روی محصولات نشان‌دهنده کلاس کاری پوشاک شما می‌باشد و در خریدار حس مثبتی ایجاد می‌کند.

مارک چرمی را می‌توان در رنگ‌های متنوع تولید کرد. جنس ماده اولیه در ساخت مارک چرمی می‌تواند چرم طبیعی یا مصنوعی باشد. این مورد با توجه به سلیقه و هزینه مورد نظر فرد سفارش دهنده تعیین می‌شود. برای نمایش نام و نشان خود بر روی مارک چرمی روش‌های مختلفی وجود دارد. در روش نخست شما می‌توانید متن یا لوگوی خود را تولید کرده و به مارک چرمی متصل کنید. در روش دیگر می‌توانید متن و لوگو خود را به صورت حکاکی لیزری بر روی سطح مارک چرمی ایجاد کنید.

برندسازی فرآیندی است که به تدریج و با رعایت دنباله ای از اصول به دست می‌آید. استفاده از مارکی زیبا و مناسب می‌تواند به این روند سرعت ببخشد. مارک چرمی بیانگر کیفیت نام تجاری شما و اهمیتی است که به محصولات خود می‌دهید. اگر می‌خواهید درباره چگونگی تولید مارک چرم و فرآیند ساخت آن و همچنین عموامل موثر درتعیین قیمت آن مطالب بیشتری بیاموزید ادامه مطلب را مطالعه نمایید. ضمنا تعدادی از نمونه‌کارهای تولیدی شرکت نشانه ساز را نیز می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

نمونه کار مارک چرمی

همواره در چگونگی ساخت و انتخاب ماده اولیه برای تولید مارک چرم برای سفارش دهندگان ابهاماتی وجود دارد. مارک چرمی را می‌توان با استفاده از چرم طبیعی و مصنوعی ساخت. استفاده از چرم طبیعی کار شما را اورجینال و خاص جلوه می‌دهد. از طرف دیگر چرم طبیعی نسبت به پچرم مصنوعی هزینه بیشتری دارد. ممکن است افراد در این زمینه و چندین مورد دیگر پرسش‌هایی داشته باشند. به همین علت شرکت نشانه ساز این امکان را برای تمامی تولیدکنندگان فراهم کرده است که قبل از ساخت مارک و پلاک فلزی موردنظر خود با همکارانمان تماس برقرار کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایند. برای برقرای ارتباط و دریافت مشاوره یا ثبت سفارش کافیست ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ را شماره‌گیری نمایید.

سفارش مارک چرمی

سفارش مارک چرمی زمانی صورت می‌پذیرد که تولید کننده قصد دارد نام خود را بر روی محصولاتش ماندگار سازد. در موارد متعدد دیده شده که انواع مارک نسبت به شست و شو آسیب‌پذیر هستند، اما مارک چرم از این قضیه مستثنی است. در مرحله سفارش مارک و لیبل چرمی تعدادی از موارد باید مشخص شود. اولین مورد این است که تعیین شود مارک با استفاده از چرم طبیعی ساخته شود یا مصنوعی؟ یکی دیگر از این موارد رنگ چرم است. با توجه به امکان رنگرزی چرم، امکان استفاده از هر رنگی برای بستر کار وجود دارد. اما به طور معمول استفاده از رنگ‌هایی همچون عسلی و قهوه ای رونق و جلوه بیشتری دارد.

با توجه به کالای مورد نظر سایز آن نیز قبل از سفارش مشخص می‌شود. سپس نوع چاپ یا حک موردنظر بر روی چرم توسط سفارش دهنده تعیین می‌شود. بعد از تکمیل نوع سفارش مشتری، کارشناسان شرکت نشانه ساز هزینه نهایی را برای مشتری به صورت تقریبی بیان می‌کنند تا در صورت موافقت او، مسیر تولید مارک آغاز شود.

ساخت مارک چرمی

طرح موردنظر مشتری پس از تایید به کارگاه تولیدی شرکت نشانه ساز فرستاده می‌شود. در کارگاه با توجه به نوع سفارش مشتری فرآیند تولید آغاز می‌شود. در اکثر موارد مشتریان چرم مصنوعی یا صنعتی را به دلیل قیمت کمتر آن انتخاب می‌کنند. چرم انتخابی می‌تواند بستری ساده یا طرحدار داشته باشد. به طور مثال بسیاری از مشتریان چرم پرز دار را انتخاب می‌کنند.

در مرحله بعد با توع چاپ یا حکاکی بر روی آن مشخص شود. در اکثر موارد برای تولید مارک چرمی شیوه حکاکی لیزری بر روی آن انتخاب می‌شود. چون دوام بالایی دارد. در این مورد قسمتهایی از کار که شامل طرح و نوشته مورد نظر ما است سوزانده می‌شود. با این شیوه لوگو یا متن موردنظر ما به زیبایی بر روی چرم قرار می‌گیرد. ضمنا می‌توان درون این قسمت‌ها را نیز رنگ آمیزی کرد. علاوه بر این گاهی به مارک چرم، لوگو یا نام تجاری به صورت فلزی متصل می‌شود. امروزه با گسترش و پیشرفت صنعت طراحی و چاپ تنوع بسیار زیادی برای تولید و ساخت انواع مارک و اتیکت چرمی وجود دارد.

قیمت مارک چرمی

قیمت مارک چرمی به عوامل متعددی بستگی دارد. نخست نوع چرم مصرفی در آن است. اگر در مارک از چرم طبیعی استفاده شود نسبت به زمانی که سفارش از نوع چرم صنعتی یا مصنوعی باشد هزینه اش بیشتر خواهد شد. اما در اغلب موارد برای تولید مارک از چرم صنعتی یا مصنوعی استفاده می‌‎شود. چرم در طرح‌ها، کیفیت‌ها و رنگهای متفاوتی تولید می‎‌شود که قیمت آن متفاوت است. پرواضح است که هرچه ابعاد چرم مصرفی بزرگتر و ضخامت آن بیشتر باشد قیمت آن نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد.

افزایش تعداد سفارش مارک چرم نیز باعث کاهش هزینه شما خواهد شد. امروزه مارک‌های به ظاهر چرمی بسیاری در بازار وجود دارد که بعد از چندبار شست و شو دچار شکستگی شده و از بین می‌رود. پس دقت نمایید که علاوه بر قیمت، کیفیت را نیز مورد توجه قرار دهید. شرکت نشانه ساز با درنظر گرفتن نوع سفارش مشتریان همواره سعی کرده است مارکی مناسب را با قیمتی ارزان در اختیار آنان قرار دهد و به روند برندسازی آنها کمک نماید.

تولید مارک چرمی

امروزه، استفاده از مارک ها در محصولات به یک امر ضروری تبدیل شده است، به‌ویژه در صنعت پوشاک و البسه. مارک چرمی به عنوان یکی از مارک های با کیفیت و شکیل، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در ادامه به بررسی مراحل تولید مارک چرمی می پردازیم:
انتخاب چرم مناسب با کیفیت و ظاهر مطلوب از مراحل اولیه تولید مارک چرمی است. چرم می‌تواند از منابع طبیعی یا مصنوعی باشد، و بسته به استفاده مورد نظر، متناسب با نیازهای مشتری انتخاب می‌شود.
مرحله بعد برش دادن چرم است. در این مرحله، چرم به ابعاد و اشکال مورد نیاز برای مارک چرمی برش داده می‌شود. این مرحله با استفاده از ابزارهای مخصوصی انجام می‌شود تا دقت و صحت برش‌ها حفظ شود.
طرح مورد نظر بر روی چرم حک می‌شود، که می‌تواند به دو صورت انجام شود؛ از طریق استفاده از تکنولوژی لیزر یا تولید طرح به صورت جداگانه و سپس قرار دادن آن بر روی چرم.
مرحله آخر دوخت است. در این مرحله، مارک چرمی که قبلاً به ابعاد و اشکال مورد نظر برش داده و طرح مورد نظر بر روی آن حک شده است، بر روی محصول دوخته می‌شود. این مرحله نیازمند دقت و حرفه‌ایترین روش‌های دوخت است .تا مارک با کیفیت و زیبایی بر روی محصول قرار گیرد.
در کل، تولید مارک چرمی نیازمند هماهنگی بین مراحل مختلف و استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی‌های پیشرفته است تا محصول نهایی با کیفیت و شکوه تولید شود.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟