۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج فوری چیست؟

امروزه قیمت بج سینه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر در پوشش افراد در همایش‌های مختلف کاربرد دارد. در اکثر مواقع زمان این مناسبت‌ها در تقویم سازمان‌ها از مدت‌ها قبل مشخص شده و وسایل لازم برای حضور موثر در همایش قبل از برگزاری آن فراهم می‌شود. توجه به پوشش ظاهری افراد یک مجموعه اصلی مهم و شاخص در این رویدادهاست. یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی افراد یک شرکت استفاده از بج سینه است. این نشان کوچک غالبا فلزی ضمن هویت بخشی به افراد یک مجموعه، ابزار مناسبی برای معرفی برند موردنظر ما می‌باشد. ساخت بج بنابر طرح مورد نظر، جنس ماده اولیه و تعداد سفارش نیاز به زمان معینی دارد.

اما در برخی از موارد بنا به هر دلیلی یک مجموعه نیاز به بج سینه در زمانی کمتر از حد معمول دارد که به آن بج فوری می‌گویند. این بج می‌تواند یک اتیکت سینه یا یک بج فلزی باشد. ساخت بج فوری و تحویل آن در زمانی کوتاه نیاز به دستگاه‌های پیشرفته و نیروی انسانی کافی و ماهر دارد. شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از مجهزترین دستگاه‌های مرتبط در این زمینه و استفاده از فناوری روز به شما تضمین می‌دهد در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما را آماده و به شما تحویل دهد.

سفارشات بج فوری توسط گروه نشانه ساز پس از یک روز تحویل داده خواهد شد. در موارد بسیار کمی در صورت پیچیدگی طرح یا تعداد بالای سفارش ممکن است نهایتا تحویل کار دو روز زمان ببرد. در هر صورت زمان تحویل بج در همان لحظه سفارش با توجه به نوع آن توسط کارشناسان ما به مشتری اعلام می‌شود. ما متعهد هستیم که بدون حتی یک دقیقه تاخیر سفارش موردنظر را به شما تحویل دهیم. 

بج فوری

مطلب پربازدید :

بج‌ فلزی

 

ساخت بج فوری

گروه تولیدی نشانه ساز با بیش از یک دهه سابقه در تولید بج، تجربه گرانبهایی در این زمینه دارد. هنگامی که سفارش بج فوری به شرکت نشانه ساز داده می‌شود، تمرکز اصلی خط تولید این مجموعه معطوف به این سفارش جدید خواهد شد. در گام نخست طرح مورد نظر مشتری طراحی و موردپذیرش او قرار می‌گیرد. سپس این طرح برای همکارمان در بخش تولید تحویل فرستاده می‌شود. در بخش تولید پس از سنجش حجم کار، مقدار نیروی لازم و دستگاه مورد نیاز به آن اختصاص داده می‌شود. در صورتی که حجم کار بیشتر باشد تمام صنعتکاران و دستگاه‌ها برای تحویل به موقع کار وارد عمل می‌شوند. گروه نشانه ساز به پشتوانه این کارکنان کارآزموده و دستگاه‌های مجهز، سفارش مورد نظر را قبل از زمان تحویل آماده می‌سازد.

قیمت بج فوری

شرکت‌های تولیدی بج به طور کلی رقم بیشتری را برای بج فوری نسبت به بج معمولی دریافت می‌کنند. اما علت این اختلاف رقم دریافتی چیست و این میزان تفاوت در پرداخت تا چه اندازه باید باشد. به طورکلی با توجه به حجم سفارش و طرح آن و مدت زمان موردنیاز برای ساخت و تحویل بج، مقدار معینی به هزینه نهایی افزوده می‌شود. گاها مشاهده می‌شود، گروهی ازشرکت‌های تولید بج باتوجه به نیاز مشتری درصد قابل توجهی به قیمت اولیه آن می‌افزایند. اما شرکت نشانه ساز با اعمال هزینه‌ای بسیار اندک، افزایش قیمت ناچیزی دارد. شما می‌توانید با برقراری ارتباط با گروه نشانه ساز ضمن اطلاع از قیمت سفارش خود و زمان تحویل آن، مشاوره رایگان نیز دریافت کنید. پایین‌ترین قیمت ها را در کوتاه‌ترین زمان با کیفیت عالی از ما بخواهید.

چگونه می توان یک بج فوری ساخت؟ 

برای ساخت یک آرم سینه فوری، شما می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:
طراحی
روی تکه کاغذ سفید، اطلاعاتی که می‌خواهید در آرم سینه فوری خود قرار دهید را طراحی کنید. شما می‌توانید نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام اشخاص، کد ملی و هر اطلاعات دیگری که معتبر و ضروری می‌دانید را درج کنید.
نوشتن اطلاعات
با استفاده از قلم نوشتاری، اطلاعات را با دقت و خوانا در یک تکه کاغذ بنویسید. مطمئن شوید که اندازه و قلم نوشتاری به گونه‌ای باشد که بج فوری به درستی قابل خواندن باشد.
برش و شکل دهی
بعد از نوشتن اطلاعات، تکه کاغذ را برش دهید تا همان اندازه‌ای که می‌خواهید برای بج فوری داشته باشید. می‌توانید از قالب‌های آماده استفاده کنید یا آرم سینه فوری را به شکل دلخواه خود خط بکشید.
نصب
با استفاده از نوار چسب، آرم سینه فوری را روی لباس خود یا سطحی که می‌خواهید نصب کنید، چسبانده و ثابت کنید.

تولید بج فوری

تمامی مراحل تولید بج فوری همانند سایر بج های سینه طی می شوند؛ بدین معنا که برای طراحی و ساخت این نوع بج ها از کیفیت کار کاسته نمی شود بلکه شما عزیزان در صورت نیاز میتوانید در صورت نیاز و با خیال آسوده بج سینه فوری را سفارش دهید تا مراحل تولید آن انجام شود.
در واقع تنها مساله ای که باعث می شود تا شما همطونان عزیز بتوانید به بج فوری سینه دسترسی داشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید، کنسل کردن مراحل ساخت سفارش های دیگر در حین پذیرش سفارش بج فوری و انجام آن زودتر از سایر سفارش ها است.
با این وجود در خصوص کیفیت و ویژگی های بج فوری در مجموعه نشانه ساز هیچ نگرانی به خود راه ندهید و تنها برای ثبت سفارش خود اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید آن را در راستای اهداف خود مورد استفاده قرار دهید.

نحوه سفارش بج فوری

نحوه سفارش بج فوری در مجموعه نشانه ساز به این شکل است که باید ابتدا از طریق تلفن های تماس درج شده در سایت با مجموعه ارتباط برقرار کنید که تیم پشتیبانی نشانه ساز همه ساعته و در تمامی ایام هفته، تماس های شما را پاسخ می دهند.
زمانی که با مجموعه تماس گرفتید، با دریافت مشورت از همکاران ما در واحد پشتیبانی میتوانید درخواست ساخت بج سینه فوری را به آنها ارائه دهید و مراحل ثبت سفارش را تکمیل کنید.
پس از طی شدن این مراحل، عملیات طراحی بج سینه فوری برای شما انجام می شود و سپس یک نمونه از آن را به شما نشان می دهند تا در صورتی که از طرح و نحوه اجرا رضایت داشتید، آن را در تعداد مورد نظر تولید کنند. پس از تایید طراحی برای ساخت بج فوری، سفارش شما در اولویت خط تولید مجموعه نشانه ساز قرار می گیرد و سایر امور متوقف می شوند تا ابتدا و در کمترین زمان ممکن سفارش شما تهیه شود و در نهایت آن را برایتان ارسال می کنند.
لازم به توضیح ست که نحوه سفارش بج فوری به دو شکل حضوری و یا غیر حضوری انجام می شود که اگر روش حضوری را انتخاب کنید برای طی کردن تمامی این مراحل باید شخصا در مجموعه نشانه ساز حضور یابید. در غیر این صورت تمامی عملیات به شکل تلفنی و از راه دور برایتان انجام می شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟