۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

اتیکت سینه

اگر به دنبال خرید اتیکت سینه پرسنلی با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید یا حتی می‌خواهید درباره این محصول مشاوره و راهنمایی بگیرید، در صفحه درستی قرار دارید.

اتیکت سینه جسمی کوچک و فلزی است که ازآن در محیط‌های اداری برای معرفی پرسنل استفاده می‌شود. در واقع اتیکت‌ پرسنلی جز خانواده بج سینه و پین فلزی و … می‌باشد اما تفاوت‌هایی با آنها دارد. امروزه اتیکت تبدیل به بخشی از پوشش رسمی کارمندان سازمان‌های مختلف تبدیل شده است. با آنکه غالبا جنس اتیکت سینه فلزی می‌باشد اما انواع غیرفلزی آن نیز به طور محدودتری وجود دارد. اگر می‌خواهید همه چیز را درباره انواع اتیکت‌ها، چگونگی ساخت، نحوه اتصال، جنس و قیمت آن بدانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

محبوب‌ترین مطالب درباره انواع بج و اتیکت:

ساخت بج سینه

ساخت بج فوری

ساخت بج سینه فلزی

کاربرد اتیکت

یکی از مهم‌ترین مواردی که درباره اتیکت مطرح می‌شود کاربرد آن است. به طور کلی کاربرد هر چیز لزوم خرید و مصرف آن را توجیه می‌کند.اتیکت می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و برای معرفی و شناسایی کارمندان یک مجموعه استفاده شود. مشاغل زیادی برای شناسایی و یکسان سازی پرسنل خود از اتیکت استفاده می‌کنند. به طور مثال حتما تاکنون مشاهده کرده‌اید که کارکنان شبکه حمل و نقل ریلی درون شهر اتیکت فلزی زیبایی بر روی سینه خود نصب کرده اند. این اتیکت علاوه بر معرفی این افراد، سمت آنها در مجموعه را نیز در بردارد. ضمنا لوگوی مجموعه نیز بر روی آن چاپ شده است.کارکنان تمامی بانک‌های کشور نیز ازهمین شیوه برای معرفی اعضای خود استفاده می‌کنند. اتیکت سینه در موارد دیگری همچون فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اماکن آموزشی، نمایشگاه‌ها و… کاربرد دارد. ادارات وشرکت‌های با تعداد پرسنل کمتر نیز می‌توانند اتیکت سینه مخصوص به خود را داشته باشند.

اتیکت سینه

بر اساس تحقیقات و یافته‌های علمی استفاده از اتیکت سینه باعث حس احترام و اعتماد بیشتر مخاطبین به افراد یک مجموعه یا شرکت خواهد شد. ضمنا فردی که از اتیکت یک سازمان یا مجموعه استفاده می‌کند حس وفاداری و مسئولیت پذیری بیشتری نسبت به آن مجموعه خواهد داشت.

انواع اتیکت سینه

اتیکت سینه مانند هرکالای دیگری انواع مختلفی دارد. دسته بندی اتیکت بر اساس جنس ماده اولیه آن صورت می‌پذیرد. بر این اساس اتیکت سینه را به دو دسته فلزی و غیر قلزی تقسیم می‌کنند. در ادامه درباره به معرفی، نوع اتصال و بررسی هرکدام از انواع اتیکت می پردازیم.

اتیکت فلزی

اتیکت فلزی مطابق با اسمی که دارد از فلز ساخته شده است.  این اتیکت با دو روش سوزنی و مگنتی به لباس افراد متصل می‌شود. آلومینیوم و برنج فلزاتی هستند که در ساخت این اتیکت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بخش بعدی هر کدام از این دو نوع اتیکت سینه را به طور مجزا بررسی خواهیم کرد.

اتیکت آلومینیومی

اتیکت آلومینیومی به عنوان محبوب‌ترین و پرکاربردترین نوع اتیکت طرفداران زیادی دارد. جنس آلومینیوم برای چاپ بسیار مناسب می‌باشد و این موضوع باعث شده کارهای بسیار باکیفیتی از این جنس ساخته شود. چاپ بر روی آلومینیوم به دو صورت امکان پذیر است : آنادایز و سابلیمیشن.

اتیکت آلومینیوم با چاپ آنادایز محبوب ترین و پرکاربردترین نوع اتیکت سینه می‌باشد. علت این محبوبیت نیز کیفیت چاپ فوق العاده آنادایز است. در این نوع چاپ محدودیتی در انتخاب و تعداد رنگ وجود ندارد. عدم محدودیت رنگ باعث شده تا امکان چاپ تصویر فرد نیز بر روی آن میسر باشد. ضمنا محتوای چاپ شده بر روی اتیکت سینه آلومینیوم آنادایز ماندگاری و دوام بالایی دارد.

اتیکت آلومینیوم با چاپ سابلیمیشن نسبت به آنادایز کیفیت کمتری دارد. اما با این حال این نوع چاپ مزایایی نیز دارد. به طور کلی قیمت پایین و ساخت و چاپ فوری مهم‌ترین مزیت چاپ سابلیمیشن می‌باشد. اما مشکل بزرگ این نوع چاپ این است که استفاده مداومان در فضای آزاد باعث آسیب رسیدن به آن می‌شود.

اتیکت آلومینیوم با روکش پلی استر نیز یکی از انواع کاربردی اتیکت سینه می‌باشد. بخش زیرین این روکش از جنس آلومینیوم بوده وروکشی از جنس پلی استر روی آن قرار دارد. تمام فرآیند چاپ برروی این روکش پلی استر انجام می‌شود. اتیکت پلی استری نمونه از یک اتیکت پرسنلی شیک است.

اتیکت پلاستیکی

اتیکت پلاستیکی هزینه ساخت کمتری دارد که همین عامل باغث گرایش نسبی افراد به این نوع اتیکت پرسنلی شده است. ضمنا اتیکت پلاستیکی با هزینه بسیار کمتری ساخته می‌شود. این مورد باعث می‌شود که سفارش این اتیکت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد.

اتیکت مولتی استایل همانگونه که از نام آن پیداست از جنس پلاستیک فشرده می‌باشد. محدودیت رنگ شاید تنها مشکل این اتیکت پرسنلی باشد. اتیکت مولتی استایل غالبا دو رنگ دارد. بخش زمینه کار اصولا طلایی، نقرهای یا رنگ دیگری می‌باشد و بخش حکاکی شده نیز اکثرا مشکی رنگ است. پس از چاپ طرح ظاهری این اتیکت شبه فلز می‌باشد که همین مورد باعث جذابیت بصری آن شده است.

اتیکت پلکسی گلس نمونه‌ای دیگر از انواع اتیکت پرسنلی می‌باشد. این اتیکت دارای تنوع رنگی وظاهر آن غیرفلزی است. هزینه ساخت و سفارش این اتیکت به طور تقریبی با مدل مولتی استایل آن برابر است. این اتیکت قابلیت حک برجسته را نیز دارا می‌باشد.

اتیکت برنجی

از آلیاژ برنج بیشتر در ساخت بج سینه استفاده می‌شود اما درساخت اتیکت نیز می‌توان از این آلیاژ بهره برد. ساخت اتیکت برنجی به اندازه جنس آلومینیومی آن رایج نیست اما با این حال طرفداران و مشتریان خاص خود را دارد. محدودیت در انتخاب رنگ وعدم چاپ تصویر فرد مهم‌ترین نواقص و معایب اتیکت برنجی می‌باشند. از طرف دیگر استفاده از این اتیکت موجب تمایز و منحصربه فرد شدن مجموعه شما خواهد شد.‌‌‌
تکنیک‌ و روش ساخت اتیکت و بج برنجی یکسان است. به همین علت گاهی افراد بج و اتیکت برنجی را در یک دسته قرار می‌دهند. مدل مات و براق شناخته شده ترین نوع این اتیکت می‌باشد.

بیشتر بخوانید : ساخت تندیس

ساخت اتیکت پرسنلی

اتیکت پرسنلی یک از اقلام رایج و پرکاربرد فرم و پوشش اداری است. امروزه کارمندان شرکت وسازمان های مختلف اتیکت را بخشی از پوشش خود می‌دانند. علاوه بر این اتیکت می‌تواند معرف فرد و مجموعه‌ای باشد که در آن مشغول است. اتیکت سینه پرسنلی ازدو بخش تشکیل شده است. بخشی از آن به معرفی فرد می‌پردازد و بخش دیگر آن مختص به مجموعه اصلی است.

در بخش معرفی فرد معمولا دو مورد لحاظ خواهد شد: نام و نام خانوادگی فرد و پست و سمت او در سازمان.

بخش معرفی مجموعه از دو مورد تشکیل شده است : نام مجموعه یا سازمان و لوگو یا برند آن.

 

 

درباره ساخت مدال ورزشی و شیلد بیشتر بخوانید.

ساخت اتیکت سینه پرسنلی

شیوه‌های اتصال اتیکت سینه به لباس

اتصال اتیکت سینه به لباس می‌تواند به چند روش مختلف انجام شود. در ادامه، توضیحات مختصری درباره شیوه‌های اتصال اتیکت سینه به لباس را ارائه می‌دهیم:
دوخت
یکی از روش‌های متداول برای اتصال اتیکت سینه به لباس، استفاده از دوخت است. در این روش، اتیکت سینه با استفاده از نخ و سوزن با دقت به لباس دوخته می‌شود. این روش قابلیت یک نوع اتصال محکم را به اتیکت می‌دهد و از جابجایی آن جلوگیری می‌کند.
پین
استفاده از پین یا سنجاق برای اتصال اتیکت سینه به لباس یک روش سریع و آسان است. در این روش، اتیکت سینه با استفاده از پین به لباس متصل می‌شود. برای اتصال محکم‌تر، می‌توان از پین‌هایی با سرب بزرگ‌تر استفاده کرد.
چسب
استفاده از چسب حتی نمونه صنعتی نیز یک روش متداول برای اتصال اتیکت سینه به لباس است. در این روش، اتیکت سینه با استفاده از چسب به لباس چسبانده می‌شود. در صورت استفاده از این روش، توجه کنید که باید از چسبی استفاده شود که قابل شستشو باشد و به لباس آسیب نرساند.

سفارش و قیمت اتیکت پرسنلی

اولین مرحله در سفارش اتیکت سینه، طرح اولیه آن است. پس از آن که طرح اولیه مورد تایید قرار بگیرد، جنس ماده سازنده و نوع ساخت آن تعیین می‌شود. سپس با توجه به تعداد سفارش اتیکت پرسنلی قیمت آن تعیین می‌شود. شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارگاه‌های به روز توانسته کیفیت محصول خود را افزایش داده و همزمان قیمت نهایی محصول را پایین بیاورد. این امر باعث شده که این شرکت به فعالترین تولیدی اتیکت پرسنلی مبدل گردد.

شرکت تولیدی نشانه ساز تمامی سفارشات ساخت اتیکت پرسنلی را در هر تیراژی و با هرجنس و نوع چاپی می‌پذیرد. این انعطاف پذیری در ساخت باعث افزایش رضایت مشتریان و گسترش بازار این شرکت شده است. ضمنا همکاران ما در شرکت نشانه ساز به شما تعهد می‌دهند که سفارش مورد نظر را در زمان معین به شما تحویل دهند. جهت سفارش انواع اتیکت سینه فلزی و پلاستیکی با همکاران ما تماس بگیرید.

چرا استفاده از اتیکت سینه در محیط های اداری به امری رایج تبدیل شده است؟

اتیکت سینه بخشی از فرم اداری است و باعث شناسایی پرسنل یک مجموعه می‌شود. ضمنا باعث احساس تعلق بیشتر کارکنان به آن مجموعه خواهد شد و حس خوبی را در بیننده ایجاد می‌کند.

استفاده از اتیکت شناسایی پرسنل در چه سازمان‌هایی ضرورت بیشتری دارد؟

امروزه در اغلب نهادهای دولتی و خصوصی، برای شناسایی پرسنل از اتیکت سینه استفاده می‌شود. به طور مثال کارکنان بانک، مترو، پرسنل بیمارستان، فرودگاه و …

هزینه و زمان لازم برای ساخت اتیکت سینه پرسنل چه میزان است؟

شرکت نشانه ساز به عنوان اولین و برترین تولید کننده نشان سینه، بهترین کیفیت اتیکت سینه را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه در اختیار شما خواهد گذاشت.البته عواملی همچون تیراژ و چگونگی طرح در هزینه و زمان تحویل محصول تاثیرگذار است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۸ از ۵
از مجموع ۴ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟