۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

طراحی و چاپ

طراحی و چاپ نشانه ساز

هنوز هم پر کاربرد ترین ابزار تبلیغاتی طراحی و چاپ است. شاید با گسترش استفاده از اینترنت نقش چاپ در دنیای تبلیغات نسبت به گذشته کمتر شده است اما هنوز هم طراحی زیبا و دل نشین با رعایت اصول هنری در کنار چاپ با کیفیت می تواند یک روش موئر برای جذب مخاطب باشد.

طراحی تبلیغاتی امروزه یکی از مشاغل تخصصی و چالش اصلی شرکت های بزرگ است. آن ها معمولا این وظیفه را به طراحان با تجربه در گروه های تبلیغاتی محول می کنند. نشانه ساز همچنین با توجه به تخصص در امور چاپ می تواند چالش های مربوط به چاپ طراحی های انجام شده را حل کند.

طراحی و چاپ لوگو برند، ست اداری، کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، سربرگ، فاکتور و .. از کاربرد های اصلی در این زمینه است. به همین دلیل است که طراحی و چاپ به عنوان یک ابزار مهم در ساخت هدایای تبلیغاتی و برندینگ شناخته می شود.

بهره گیری از ابزار های مدرن چاپ روی سطوح متنوع در کارگاه های پر تعداد باعث افزایش چشمگیر کیفیت، کاهش قیمت تمام شده و امکان چاپ در تیراژ نا محدود در گروه نشانه ساز شده است. همکاری با برترین برند های ایران تضمینی بر کیفیت و وقت شناسی گروه نشانه ساز است.

خدمات طراحی و چاپ

شرکت تبلیغاتی نشانه ساز آمادگی دارد تا سفارشات مشتریان را در زمینه طراحی و چاپ تخصصی انواع ست های اداری، سربرگ، برگه یادداشت، پاکت نامه، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، فاکتور، قبض، پوستر، تراکت، فولدر، لیبل استند و تابلو تبلیغاتی  … را با مرغوبترین متریال و بالاترین کیفیت انجام دهد. 

02188842300،02188843200،09122488874

طراحی لوگو

لوگو عنوان یا تصویری است که مشتریان با مشاهده کردن و خواندن آن، مشخصات و ویژگیهای کالا و خدمات شرکتها و سازمانهای تولیدی و خدماتی در ذهنشان متبادر می گردد. لوگو با عناوین دیگری نظیر برند، نشان تجاری، آرم، مارک و... نیز نامیده می شوند. در جهان تجارت امروزی که تولید کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات رو به ازدیاد است و هرروزه محصولات مختلفی با شکل و ظاهری متنوع پا به عرصه وجود می گذارند واین امور باعث می شوند، تا شناخت کالا و خدمات خوب و مناسب از نامناسب بسیار سخت شده است، لذا بازار رقابت (بین آندسته از شرکتهاییکه دارای تولیدات مشترک می باشند) در این زمان بسیار تنگاتنگ شده است و برای ماندگاری برند خود باید تلاش فراوانی را انجام دهند. 

کارت ویزیت

در بازارهای تبلیغاتی امروزی کارت ویزیت به عنوان رکن اصلی تبلیغات و بازاریابی فردی بوده و نیز بهترین راه ارتباطی است که بوسیله آن هر شخص به طور مستقیم و رودررو برای معرفی و اشتراک گذاری کسب و کارهای کوچک و بزرگ به دیگران و مشتریان اقدام می نماید.به بیانی سادهتر کارت ویزیت این امکان را فراهم می سازد که هرفردی در کوتاهترین زمان ممکن کوتاه بتواند با دیگران ارتباط بر قرار کرده و نسبت به تشریک مساعی در خصوص حرفه خود گام بردارد. معمولا" وجه اشتراک کارتهای ویزیت این است که حاوی اطلاعات کاملی از اشخاص می باشند. این اطلاعات می تواند شامل نام و نام خانوادگی، عنوان کسب و کار، آدرس محل تجارت، شماره تماس، آدرس سایت یا ایمیل و... باشد.  

بروشور

هر شرکت و سازمان کوچک و بزرگ برای رونق کسب و کار راهی جز این ندارد که مشتریان و مردم اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات آنها داشته باشند. یکی از بهترین این راهکارهای تبلیغاتی استفاده از برو شور می باشد. بروشور یک روش ساده تبلیغی برای در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم در خصوص کالا و خدمات به مردم  و تشویق آنها برای خرید می باشد. بروشور به عنوان یک ابزار بازاریابی و فروش قابل لمس و با اعتبارزیاد است. یک بروشور کامل و مناسب باید شامل اطلاعات کامل از محصول و خدمات، آموزش کامل در خصوص روش صحیح استفاده از محصول و خدمات، ارائه شناخت کامل ازنوع کسب و کار و در نهایت امکان تبلیغ انواع کالا و خدمات را داشته باشد.

کاتالوگ

کاتالوگ ها همانند سایر ابزارهای تبلیغاتی به عنوان یکی از بااهمیت ترین و پرکاربردترین وسیله تبلیغاتی و بازاریابی مطرح می باشند، که به طور مستقیم در ارتباط با کالا و خدمات یک سازمان و شرکت، اطلاعاتی کلی نظیر عنوان محصول و خدمات، عکس های مرتبط، شماره تماس ، سایر توضیحات و ... را برای رویت و استفاده مشتریان دراختیار آنها قرار می دهد. مسئولان و مدیران مشاغل و  کسب وکارها مختلف برای معرفی محصول و برند خود ناگزیر به استفاده از کاتالوگ درکنار سایر ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی هستند. کاتالوگ ها در مقایسه با بروشورها از نظر ظاهری و کاربردی تقریبا"یکسان هستند و بسیاری از شرکت ها و سازمان ها تفاوتی برای آنها قائل نیستند در صورتیکه در حقیقت اینطور نیست.

ست اداری

ست اداری عبارت است از مجموعه ای از اوراق منظم با طرح های مشابه در سازمان ها و شرکت ها که به صورت فیزیکی موجود می باشد که برای انجام فعالیتهای رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارتی دیگر ست اداری یکدست و زیبا مبین هویت و هبستگی یک شرکت یا سازمان است و موجب ایجاد هماهنگی تصویری و دیداری و نیز وحدت و یکپارچگی اجزای داخلی یک سازمان و شرکت را به دنبال خواهدداشت. یک ست اداری کامل سلیقه ای می باشد و می تواند شامل اقلامی نظیر: کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه ،پاکت پول، برگه یادداشت، فاکتور، صورت حساب فروش کالا و خدمات، برو شور، کاتالوگ، خودکار و... در قالب های طلایی، نقره ای برنزی و... باشد.

سربرگ

سربرگ به طور کلی عبارت است از قسمتی در بالای نامه‌های رسمی که شامل لوگو و نام شرکت یا سازمان ، موضوع نامه، شماره ثبت، تاریخ ، پیوست و... می باشد. به صور ت مصطلح و در واقعیت به کل صفحه، سربرگ گفته می شود، که در قسمت پایین آن معمولا" آدرس و شماره تماس درج می گردد. غالبا" سربرگها را در دو قطع A4 وA5، طراحی یکسان و به صورت تمام رنگی چاپ و تهیه می نمایند. از مهمترین مزایای انتخاب و تهیه سربرگ برای شرکت ها و سازمان ها، می توان به انضباط و هماهنگی بخشیدن به نامه های اداری و مکاتبات ، اعتبار دادن به نامه ها رسمی و ساختارشرکت، ابزار مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی شرکت و محصولات آن، اشاره نمود.

فاکتور

فاکتورعبارت است از یک نوع سند و مدرکی که در آن انجام معامله‌ ای را بین خریدار و فروشنده در ان ثبت و ضبط می نمایند. به بیانی فاکتورها می تواننداطلاعات با ارزشی را درخصوص ، مشخصات فروشنده و خریدار، نوع کالا و محصول خریداری شده ، قیمت کالا، نحوه پرداخت کالای خریداری شده ، تاریخ خرید صورت گرفته را به خواننده منتقل نمایند. فاکتورها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: فاکتورهای رسمی و فاکتورهای غیر رسمی فاکتورهای رسمی نیز شامل: فاکتورهای استاندارد، فاکتورهای تجاری، فاکتورهای اعتبار‌‌‌ی( پیش فاکتور)، فاکتورهای بدهکار-بستانکار و فاکتورهای بدهی( برگه های بدهکاری) می باشند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟