۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

پلاک و تابلو اداری

پلاک‌ و تابلو اداری یکی از ملزومات محیط داخلی ادارات و شرکت‌های مختلف می‌باشد. این تابلوها از جنبه‌های مختلفی همچون راهنمایی و تکریم ارباب رجوع، تبلیغات و … اهمیت دارد. ضمنا استفاده از این اشیا به بخشی از دکوراسیون محیط اداری تبدیل شده است.

پلاک و تابلو اداری انواع گوناگونی دارد و براساس نوع کاربرد آن طبقه بندی می‌شود.  از مهم‌ترین انواع پلاک و تابلو در محیط‌های اداری می‌توان به پلاک دفتر کار، تابلو درب اتاق، تابلو رومیزی پرسنلی، استند تبلیغاتی، تابلو راهنمای طبقات و تابلو رزرو و … اشاره کرد. هر کدام از این پلاک ها و تابلوها روش ساخت متفاوتی دارتد. تنوع مواد سازنده این پلاک‌ها باعث شده است که مشتری در انتخاب طرح و رنگ آزاد بوده و بدون محدودیت سفارش دهد. استفاده از تابلوهای خلاقانه نیز بر زیبایی محیط داخلی ادارات می‌افزاید. این روزها افراد برای یافتن بخش موردنظر خود در ادارات و شرکت‌ها تابلو و پلاک سردرب آن را مشاهده می‌کنند. در ادامه به بررسی انواع پلاک و تابلو اداری و کاربرد آن می‌پردازیم.

پلاک و تابلو اداری

شرکت تبلیغاتی نشانه ساز با طراحی و اجرای موفق هزاران تابلو سردرب و پلاک اداری مفتخر است که سفارش شما را با بالاترین کیفیت پیاده سازی کند. همکاران ما در شرکت نشانه ساز از اولین مرحله که طرح اولیه تابلو می‌باشد تا مرحله پایانی آن را تماما توسط متخصصین خود انجام می‌دهد. این امر باعث کاهش هزینه‌ نهایی و رضایت مشتریان خواهد شد. برای ساخت تابلو سردرب اداری خود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید.

ساخت پلاک و تابلو اداری

ساخت پلاک و تابلو فرآیندی است که باید به جنبه‌های گوناگون آن توجه کرد. اولین مرحله در ساخت تابلو طرح اولیه آن است. تابلوهای اداری گاهی فقط حاوی متنی کوتاه و تیتروار است. نتایج تحقیقات علمی نشان داده است که می‌توان اعتماد و توجه مشتریان را با داشتن یک تابلو سردرب با طرح گرافیکی مناسب و زیبا افزایش داد. شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن گروهی از طراحان زبردست، به شما اطمینان می‌دهد طرحی زیبا و مناسب برای تابلو شما خلق کند.

پس از توافق و پسندیده شدن طرح پلاک و تابلو نوبت به انتخاب مواد اولیه در ساخت آن می‌رسد. بعضی افراد تابلو فلزی و بعضی دیگر تابلوهایی با موادی همچون مولتی استایل، پلی استر، چوب و … را انتخاب می‌کنند. در این مرحله نیز مشاورین ما شما را در انتخاب تابلو موردنظر خود راهنمایی خواهند کرد. مرحله نهایی که ساخت تابلو است در کارگاه‌های پیشرفته شرکت نشانه ساز و توسط صنعتگرانی ماهر صورت می‌پذیرد. توجه به کیفیت جاپ و ماندگاری تابلو اولویت اصلی ما در این مرحله است. نکته جالب این است ساخت تابلو و پلاک اداری همانند پلاک مشخصات در شرکت نشانه ساز با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین ( ارزان‌ترین ) قیمت صورت می‌پذیرد. در انتها می‌توانید تعدادی از نمونه کار تابلو اداری و سردرب واحد شرکت نشانه ساز را مشاهده کنید.

تابلو درب اتاق

تابلو درب اتاق

تابلو سردرب اتاق اولین فضای ارتباطی افراد و مراجعین با یک بخش از اداره یا فرد مستقر در آن اتاق می‌باشد. بررسی‌ها نشان داده است که اغلب محتوای نوشتاری پلاک سردرب اتاق توسط مراجع کنندگان به دقت خوانده می‌شود. پس افراد با داشتن یک تابلوی راهنمای دیواری زیبا برای سر درب اتاق خود می‌توانند حس خوبی به مخاطبین خود منتقل کنند. ضمنا پلاک‌های سر درب اتاق در ادارات و شرکت‌ها باعث کم شدن مراجعات اشتباه و سردرگمی ارباب رجوع خواهد شد. به طور مثال در یک فضای اداری هر کارمند در اتاق جداگانه‌ای قرار دارد. نصب پلاک فلزی باعث می‌شود افراد با توجه به نوع درخواست خود به بخش مربوطه، مراجعه کنند. گاهی در تابلوی سر درب اداری نام بخش مربوطه و فرد شاغل در آن، به همراه نام شرکت یا اداره درج می‌شود.

پلاک دفتر کار

تابلو سر درب واحد

امروزه واحدهای تجاری زیادی در شهرهای بزرگ وجود دارد. اغلب ساختمان‌های تجاری چندین مطب پزشک، دفتر وکالت، شرکت خصوصی و … را در خود جای داده است. با توجه به وسعت و تعداد زیاد واحدهای این مجموعه‌های تجاری لازم است بر درب هر واحد تابلویی قرار داشته باشد تا فرد مستقر در آن و زمینه فعالیت او را معرفی کند. پلاک دفتر وکالت  مطب پزشک از رایج ‌ترین تابلوهای درب واحد می‌باشد. یک پلاک زیبا و خاص می‌تواند راهنمای مناسبی برای متقاضیان امور حقوقی و درمانی باشد. سایر شرکت‌های خصوصی نیز می‌توانند با یک پلاک زیبا ضمن تبلیغ کار خود، مراجعان را در یافتن مکان دفتر خود راهنمایی کنند. پلاک فلزی در برابر حس مناسب و جنبه تبلیغاتی مثبتی که برای کسب و کار شما دارد بسیار موثر و مقرون به صرفه است.

تابلو رومیزی پرسنلی

تابلو رومیزی

از تابلو رومیزی برای شناسایی پرسنل در محیط اداری استفاده می‌شود. زمانی که وارد یک بخش یا اتاق در اداره ای می‌شوید برای یافتن فرد موردنظر خود به تابلوی رومیزی افراد حاضر در آن بخش توجه می‌کنید تا فرد مورد نظر خود را بیابید. در محیط‌هایی شبیه به بانک محیط بانک نیز بر روی میز و پیشخوان تابلوهای برای معرفی پرسنل و سمت آنها وجود دارد. تابلو رومیزی از جنس فلزی، پلکسی گلس، مولتی استایل، طلق و سایر موارد مشابه می‌باشد. با توجه به تنوع در مواد سازنده می‌توان این تابلوها را با توجه به سلیقه سفارش دهنده در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تولید کرد. تابلوهای رومیزی یکی دیگر از ابزارهای راهنمایی ارباب رجوع در محیط‌ های اداری می‌باشد. ضمنا استفاده از یک تابلو اداری مناسب باعث زیبایی میز و بهبود دکوراسیون محیط می‎‌شود.

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای دیواری

از تابلو راهنمای طبقات در محیط‌های اداری بزرگ استفاده می‌شود. در این مکان‌ها در هر طبقه تعداد زیادی بخش و اتاق وجود دارد. یک مراجعه کنند زمانی که به یکی از طبقات وارد می‎‌شود نمی‌تواند تمام اتاق‌ها را چک کند. به همین علت تابلوی در آن طبقه قرار می‌گیرد که بخش‌های موجود در هر طبقه در آن ذکر شده است و جهت آن را نیز مشخص می‌سازد. استفاده از این تابلوها در محیط‌های بزرگ شبیه بیمارستان یا شرکت‌هایی با بخش‌های متنوع الزامی می‌باشد. نوع نوشتار، طراحی و رنگ ت تمامی تابلوها باید یکسان باشد. بهتر است تابلوهای نصب شده بر روی آن قابلیت جابجایی آسان را داشته باشند. تابلو راهنمای طبقات  از موادی همچون  پلکسی گلس، مولتی استایل، طلق، ام دی اف، شیشه، بعضی از فلزات و … ساخته و تولید می‌شود.

استند تبلیغاتی

تابلو استند تبلیغاتی

امروزه بسیاری از مجموعه ها برای انجام امور تبلیغاتی خود از استند های تبلیغاتی استفاده میکنند.  معمولا این نوع استند ها را در بخش ورودی  مجموعه ها یا درون راه رو ها  قرار می گیرند. که یه نوع خوش آمد گویی و استقبال از مهمانان خود به شمار میرود.  لازم به ذکر است استند ها بر اساس سفارش مشتری در ابعاد مختلفی ساخته می شوند.بر روی این ابزار موثر تبلیغاتی که معمولا لوگو یا طرح تبلیغاتی مجموعه چاپ می شود.سعی می شود طراحی این نوع استند ها به صورتی باشد که باعث جلب توجه میهمانان حاضر در مراسم یا نمایشگاه  شود. یکی دیگر از مزایای این استندها قابلیت نصب،جمع شدن و حمل و نقل آسان می باشد.عواملی همچون ابعاد و زمان تحویل در تعیین قیمت استندها بسیار مهم و حائز اهمیت هستند.

تابلو رزرو

تابلو رزرو رومیزی

تابلو رزرو یکی از انواع تابلو رومیزی می‌باشد که در مکان‌هایی مانند کافی‌شاپ، فست فور و رستوران‌ها استفاده از آن بسیار متداول است. حتما برای شما هم پیش آمده است که در زمان مراجعه به کافی شاپ‌ها با این تابلو رومیزی مواجه شده‌اید. این تابلوها بیانگر این است که در آن تایم افرادی این میز را از قبل رزرو کرده‌اند و دیگر مراجعه کنندگان نمی‌توانند از آن استفاده کنند. تابلو رزرو میز باعث مدیریت و جلوگیری از اتلاف وقت مشتری و خدمات رسان می‌شود. ضمنا توجه به دکوراسیون داخلی در محیط‌های خدماتی و غذاخوری‌ها به طور روزافزون در حال افزایش است. پس بهتر است تابلورزروی زیبا با طرح و رنگی مناسب و منطبق با دکوراسیون خود انتخاب کنید. این تابلوها را از مواد مختلف با طرح و رنگ متنوع تولید می‌کنند.

قیمت

قیمت تابلو و پلاک اداری به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به اینکه ماده اولیه در ساخت می‌تواند متفاوت باشد، پس هزینه تولید نیز متناسب با آن تغییر می‌کند. ابعاد تابلو و ظرافت‌هایی که مشتری به طور سفارشی می‌خواهد روی تابلو و پلاک موردنظرش پیاده سازی شود نیز موجب افزایش هزینه خواهد شد. به طور مثال استندهای تبلیغاتی در طرح‌ها و مدل‌های متفاوتی تولید می‌شود که هزینه ساخت آن را بسیار متفاوت می‌کند. هزینه ساخت یک تابلوی تبلیغاتی ساده، چندان نیست. اما اگر قصد دارید که پلاک و تابلویی زیبا و متفاوت داشته باشید کمی به هزینه پرداختی شما اضافه خواهد شد.

در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار شرکت‌های زیادی در زمینه ساخت تابلو تبلیغاتی فعالیت می‌کنند. در نظر داشته باشید که یک تابلوی تبلیغاتی مناسب باید چند ویژگی را داشته باشد. نخست در چشم مخاطب زیبا و جذاب به نظر بیاید. ویژگی دوم اینکه کیفیت و طول عمر مناسبی داشته باشد. و مهم تر از قیمتی متناسب با دو مورد اول داشته باشد. متاسفانه گاهی سفارش دهندگان هزینه زیادی را برای تابلویی پرداخت می‌کنند که موارد یک و دو در آن رعایت نشده است. شرکت نشانه ساز با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تابلوهای تبلیغاتی به شما متعهد می‌شود تابلویی زیبا و با کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. برای سفارش انواع پلاک و تابلو اداری با ما تماس بگیرید.

قیمت و هزینه ساخت تابلو اداری
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟