۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مارک پارچه ای

ساخت انواع مارک پارچه ای لباس و پیراهن با کیفیت عالی و قیمت مناسب

مارک پارچه‌ای یا بافتی یکی از پرکاربردترین انواع مارک و لیبل است. سادگی، قیمت مناسب و انعطاف‌پذیری هنگام شست و شو مهم‌ترین ویژگی‌های این مارک است. مارک پارچه‌ای بوسیله چرخ‌های مخصوص و در طرح‍ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود. اکثر تولیدی‌های پوشاک برای تعیین سایز و معرفی شرکت سازنده لباس از مارک پارچه‌ای استفاده می‌کنند. یک مارک زیبا محصول شما را به مشتری معرفی خواهد کرد. ضمنا فضای تبلیغاتی مناسبی جهت ماندگاری نام تجاری شما در ذهن مخاطب است.

اگر شما صاحب تولیدی پوشاک هستید حتما برای معرفی محصول خود نیاز به مارک پارچه‌ای دارید. مارک‌های شرکت نشانه ساز از مواد اولیه مرغوب تولید و ساخته می‌شود. همین امر باعث شده تا کیفیت و ماندگاری مناسبی داشته باشند طوری که به محصول شما اعتبار بیشتری ببخشند.

شما می‌توانید مارک سفارشی خود را با کمترین هزینه از شرکت نشانه ساز دریافت نمایید. مجموعه ما باکیفیت انواع مارک و لیبل را مطابق با سفارش شما و با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. تمام تلاش ما کسب رضایت شماست. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی کامل با روند سفارش و ساخت مارک پارچه ای و بافت و انواع لیبل لباس ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

مارک پارچه ای versace

نمونه کار مارک پارچه ای​

تولید مارک پارچه ای لباس

تولید مارک لباس به دو روش بافتی و چاپ انجام می‌شود. این امر در کارگاه‌های پیشرفته و زیرنظر افراد کارآزموده انجام می‌شود. مارک سایز لباس که غالبا به قسمت درونی یقه لباس متصل شده است، تعیین می‌کند که لباس برای چه سایزی مناسب است. مارک دیگر نیز در قسمت داخلی آستین یا قسمت میانی لباس قرار می‌گیرد که نشان دهنده اطلاعات آن است.

مارک البسه و پوشاک با توجه به عرض آن در مقیاس‌های خاصی تولید می‌شود. مارک با عرض ۱۱، ۱۵ و ۱۷ میلیمتر برای پیراهن و بلوز در نظر گرفته می‌شود. اگر عرض مارک ۲ تا ۲٫۵ سانتی متر باشد می‌توان در دامن و شلوار از آن استفاده کرد. برای مانتو و لباس مجلسی‌های زنانه می توان از مارک با عرض بین ۳-۴ سانتی متر بهره برد. اگر قصد دارید برای پوشاکی مانند کت و کاپشن مارکی مناسب سفارش دهید بهتر است که عرض آن برای تولید بین ۵ تا ۷ سانتی متردر نظرشود.

دارندگان کارگاه‌های تولیدی پوشاک و افرادی که در زمینه‌های مشابه فعالیت می‌کنند از متقاضیان اصلی مارک پارچه‌ای هستند. ممکن است این افراد قبل از سفارش درباره مارک پارچه‌ای و انواع آن پرسشی داشته باشند. به همین علت شرکت نشانه ساز امکان دریافت مشاوره رایگان در این زمینه را برای همگان امکان‌پذیر کرده است.  شما می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس گرفته و پرسش و ابهام خود را مطرح کنید. همکاران ضمن پاسخ گویی به سوال شما، مارک و لیبلی متناسب با خواسته‌تان به شما ارائه می‌دهند.

سفارش مارک پارچه ای

مرحله ثبت سفارش برای مارک پارچه ای به سادگی توسط شرکت نشانه ساز صورت می‌گیرد. نخست سفارش دهنده با تماس به دفتر شرکت از مشاورین راهنمایی‌های لازم را دریافت می‌کند. سپس سفارش مارک لباس موردنظر خود را به همکارانمان ارائه می‌دهد. اگر مشتری طرح خاصی مدنظرش نباشد می‌تواند از خدمات طراحی رایگان شرکت نشانه ساز استفاده نماید. در هنگام سفارش مارک پارچه‌ای محدودیتی در انتخاب رنگ موردنظر خود نخواهید داشت. ضمنا در این مرحله مشتری تعیین می‌کند که مارک سفارشی اش از نوع بافت باشد یا چاپی. اندازه و تعداد سفارش نیز توسط مشتری تعیین خواهد شد. همکاران ما با درنظرگرفتن نوع سفارشی که مشتری ارائه می‌کند، قیمت نهایی مارک موردنظر مشتری را به ازای هر تعداد کار که لازم باشد محاسبه خواهند کرد و به او اطلاع خواهند داد.

ساخت مارک پارچه ای​

پس از آنکه طرح نهایی کار تعیین شد، روند تولید مارک پارچه‌ای آغاز خواهد شد. ساخت مارک پارچه‌ای با توجه به نوع سفارش مشتری تعیین می‌شود. مشتری می‌تواند هر کدام از ا نواع مارک بافت و چاپی را سفارش دهد. البته باید توجه داشت که کیفیت و ماندگاری روش بافت نسبت به شیوه چاپی بیشتر است. ‌در روش بافت از دستگاه‌های مخصوص بافندگی استفاده می‌شود. ساخت مارک چاپی هزینه کمتری دارد و تولید آن آسانتر است. اگر به دنبال ساخت مارک باکیفیت‌تری هستید روش بافت به شما توصیه می‌شود. در ساخت مارک اگر قصد درج برند و نام تجاری خود را دارید، بهتر است از مارک باکیفیت‌تری استفاده کنید. چون استفاده از مارک به معنای داشتن یک فضای تبلیغاتی کوچک بر روی البسه دیگران است. مطمئن باشید ما مارکی متناسب با سلیقه و درخواست شما تولید خواهیم کرد.

قیمت مارک پارچه ای

قیمت مارک پارچه ای نسبت به سایر جنس‌های مارک و لیبل ارزان‌تر است. به همین علت مارک محبوبی بین تولیدکنندگان محسوب می‌شود. قیمت مارک پارچه ای را می‌توان براساس یک سری ویژگی خاص تعیین نمود. عامل اولیه چاپی یا بافتی بودن آن است. پیشتر گفتیم که مارک بافت نسبت به نوع چاپی هزینه بیشتری دارد. همین مسئله باع شده است بسیار از افراد به فکر استفاده از مارک چاپی افتاده‌اند. اما کیفیت و ماندگاری مارک بافتی بسیار بیشتر است. اندازه مارک نیز بر روی قیمت آن تاثیر دارد. مارک کت و کاپشن نسبت به مارک پیراهن ابعاد بزرگتری دارد و هزینه تولید آن نیز بیشتر است. اگر تعداد سفارش شما نیز بیشتر شود قیمت و هزینه پرداختی شما کمتر خواهد شد. شرکت‌های سازنده مارک نیز گاهی خود نقش واسطه دارند که باعث بالارفتن قیمت مارک در زمان تحویل به مشتری می‌شود.

بر روی مارک لباس اطلاعات مهمی وجود دارد که غالبا توسط افراد نادیده گرفته می‌شود. این اطلاعات شیوه صحیح مصرف لباس را به دارندگان لباس آموزش می‌دهد و مواردی که به لباس آسیب می‌زند را تعیین می‌سازد. در این قسمت قصد داریم این موارد را بررسی کنیم.

اگر در مارک لباس، شکل اتو با علامت ضربدر بر روی آن مشاهده کردید به این معناست که اتوکشی آن لباس ممنوع است. اگر در داخل شکل اتو یک تا سه نقطه مشاهده کردید بیانگر میزان حرارتی است که لباس در هنگام اتوکشی می‌تواند متحمل شود. یک نقطه بیانگر کمترین میزان حرارت و سه نقطه نشانگر بالاترین میزان حرارت است.

اگر بر روی مارک مربعی مشاهده کردید که در قسمت آن دایره وجود داشت به معنای آن است که برای خشک کردن لباس می‌توان از خشک کن استفاده کرد. نقطه‌های درون آن نیز حداکثر میزان حرارت هنگام خشکشویی را نشان می‌دهد.

شکل تشت روی مارک که عددی بر روی آن درج شده، نشان می‌دهد که بهتر است دمای آب هنگام شست و شو چند درجه باشد. اگر بر روی تشت علامت یک دست نیز وجود داشته باشد بیانگر این موضوع است که لباس مطلقا باید با دست شسته شود.

سایر علائم بر روی مارک لباس نیز حاوی اطلاعات باارزشی است که نباید نادیده گرفته شود.

مارک پارچه ای لباس
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟