۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مارک سیلیکونی

تولید مارک سیلیکونی با تنوع طرح و رنگ و قیمت مناسب

مارک سیلیکونی با ظاهر جذاب و فانتزی خود نمونه ای از یک مارک و لیبل خاص است. از این مارک بر روی تی شرت، کلاه، کفش اسپرت و … استفاده می‌شود. استفاده از مارک سیلیکونی محصول شما را بامزه و فانتزی جلوه می‌دهد. با توجه به اینکه استفاده از این مارک در سالهای اخیر مد شده است، اکثر تولید کنندگان اطلاعات کافی راجع به آن ندارند.  جالب است بدانید که بعضی از شرکت‍ها و برندهای معروف با اندکی تغییرات مارک سیلیکونی را به جاسوییچی و جاکلیدی تغییر داده و به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود می‌کنند.

برای آنکه بدانیم مارک سیلیکونی چیست، نخست باید با ماده اصلی سازنده آن آشنا شویم. سیلیکون متریال اصلی در تولید این مارک است. سیلیکون نوعی پلیمر کاربردی است که در قرن بیستم و به صورت تصادفی کشف شد. سیلیکون خواص جالب و منحصر به فردی دارد. به طور مثال این ماده با آنکه فیزیکی شبیه به پلاستیک دارد اما نسبت افزایش دما و رطوبت بسیار مقاوم است. با استفاده از روش‌های قالب‌گیری سیلیکون را می‌توان به اشکال مختلف در آورد.

در تبلیغات و برندینگ از سیلیکون برای تولید مارک پوشاک، جاسیوییچی، جاکلیدی و دستبندهای فانتزی استفاده می‌شود. مارک‌ و جاسوییچی ها سیلیکونی ظاهری پازل مانند دارند و از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار هستند. محصولات سیلیکونی را می‌توان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید کرد. در ادامه این مطلب می‌توانید مطالب بیشتری درباره مارک سیلیکونی بیاموزید و نمونه کارهای تولیدی آن را مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

انواع مارک و دستبند سیلیکونی

مزایای مارک و لیبل سیلیکونی

مارک و لیبل سیلیکونی، به عنوان یک محصول منحصر به فرد در دنیای مارک و لیبل‌ها، با ویژگی‌ها و مزایایی که ارائه می‌دهد، جایگاه خود را در بازار پیدا کرده است. از جمله مزایای آن می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
انعطاف پذیری بالا:بخاطر انعطاف پذیری بالا، مارک و لیبل سیلیکونی از شکستن به دور هستند و به راحتی می‌توانند به سطوح مختلف نصب شوند.
وزن سبک:با وزن سبک خود، این مارک و لیبل‌ها به راحتی با استفاده از چسب، بر روی همه سطوح نصب می‌شوند.
تنوع رنگ:این محصولات قابلیت تولید در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع را دارند که به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد تا به طور انعطاف پذیری به نیازهای مختلف مشتریان پاسخ دهند.
مقاومت بالا: مارک و لیبل سیلیکونی دارای مقاومت بالا در برابر شرایط حرارتی و رطوبتی هستند که باعث می‌شود برای شرایط سخت‌تر هم مناسب باشند.
با توجه به مزایای گفته شده، می‌توان نتیجه گرفت که مارک و لیبل سیلیکونی، یک انتخاب هوشمندانه برای تولیدکنندگان است که به دنبال افزایش جذابیت و کیفیت محصولات خود و همچنین افزایش فروش هستند. این ویژگی ها باعث می‌شود که محصولات مجهز به این نوع مارک و لیبل، به طول عمر بیشتری دست یابند و از مزایای طولانی‌مدت برخوردار باشند.

ساخت مارک سیلیکونی در چند مرحله صورت می‌گیرد. با گشت و گذار در صفحات وب درمی‌یابید اطلاعات بسیار کمی درباره روش ساخت این مارک وجود دارد. به همین علت شرکت نشانه ساز به مشتریان خود امکان دریافت مشاوره رایگان داده است. شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش با همکاران ما تماس گرفته و جواب، پرسش‌های خود درباره این مارک را دریافت نمایید. برای برقراری ارتباط با شرکت نشانه ساز کافیست ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ را شماره‌گیری نمایید.

سفارش مارک سیلیکونی

سفارش مارک سیلیکونی توسط تعداد اندکی از شرکت‌های تولیدی انجام می‌شود. در این مرحله سفارش دهندگان با برقرای تماس یا حضور فیزیکی در شرکت، می‌توانند طرحی که درنظر دارند را به ما ارائه دهند. در صورت نداشتن طرح، طراحان شرکت نشانه ساز این مرحله را به طور رایگان برای شما انجام می‌دهند. همکاران ما پس از بررسی ویژگی‌های سفارش مانند تعداد رنگ، اندازه و … هزینه نهایی تولید آن را محسبه می‌کنند و به اطلاع سفارش دهنده می‌رسانند. در صورت موافقت او، سفارش ثبت می‌شود. سفارش جاسوییچی، جاکلیدی و دستبند سیلیکونی نیز به همین صورت انجام می‌شود. فقط ممکن است جزئیات آن کمی متفاوت باشد. جهت ثبت سفارش انواع محصولات تبلیغاتی سیلیکونی می‌توانید همینک با ما تماس بگیرید. ما در زمانی کوتاهی کاری زیبا به شما ارائه می‌دهیم.

 

ساخت مارک سیلیکونی

تولید مارک سیلیکونی با روش قالب‌گیری انجام می‌شود. در کارگاه با توجه به طرح ابتدا قالب آن را می‌سازند. هر چه قالب بهتر طراحی شود محصول نهایی باکیفیت تر خواهد بود. تعداد رنگ در طرح بیانگر تعداد مراحل قالبگیری است. به ازای هر رنگ در طرح، به همان ترتیب ماده سیلیکون درون قالب تزریق می‌شود. در حالت معمول از سه رنگ برای طرح استفاده می‎‌کنند. این امر باعث می‌شود که سه مرحله قالب‌گیری ادامه داشته باشد. پس از پایان مراحل قالب‌گیری محصول نهایی با توجه به محصول به آن قسمتهای دیگری اضافه می‌کنند. در تولید جاسوییچی سیلیکونی پس از اینکه قسمت سیلیکونی آماده شده به آن بندی فلزی افزوده می‌شود که کلید در آن قرار می‌گیرد. در تولید دستبند سیلیکونی در انتهای کار به آن گیره ای متصل می‌کنند که به کمک ان دستبد بسته می‌شود.

قیمت مارک سیلیکونی

قیمت مارک سیلیکونی به گونه ای است که جز ارزان‌ترین محصولات تبلیغاتی فانتزی است. ضمنا نسبت به سایر انواع مارک قیمت متوسطی دارد. همانطور که قبلا بیان شد در تولید مارک سیلیکونی از روش قالب‌گیری استفاده می‌شود. از ویژگی‌های بارز محصولاتی تولید شده با روش قالب‌گیری این است که در تیراژ بالا هزینه شان کاهش بیشتری می‌یابد. ضمنا هر چه تعداد رنگ بیشتر باشید پازل سیلیکونی جذاب‌تر خواهد شد اما از طرف دیگر هزینه نهایی افزایش می‌یابد. استفاده از سه رنگ هم زیبایی و تنوع به کار می‌بخشد هم بر قیمت نهایی نمی‌افزاید. برای مارک سیلیکونی کار به صورت یک طرفه انجام می‌شود اما در تولید جاسوییچی سیلیکونی کار دوطرفه است. این مورد نیز باعث افزایش هزینه خواهد شد. شرکت نشانه ساز بالاترین کیفیت محصولات سیلیکونی را با قیمتی مناسب به شما ارائه می‌دهد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟