ما نشانه ساز شما هستیم

تابلو تبلیغاتی

بیلبورد و تابلو تبلیغاتی امروزه در دنیای تبلیغات  یکی از مهم ترین و رایج ترین ابزار های تبلیغاتی به حساب می آیند. پیام مندرج بر روی تابلو تبلیغاتی  به سرعت خوانده می شود و باعث تحریک مشتریان شما خواهد شد. ما تابلو های تبلیغاتی(billboard) را به دو گروه تابلو محیط داخلی و محیط خارجی تقسیم بندی می کنیم.

اکثر کسب و کار ها در مکان های شلوغ و یا روبروی محل خود تابلو تبلیغاتی نصب می کنند. این ابزار مطرح تبلیغاتی در دنیا به نام billboard شناخته می شود. البته تابلو های تبلیغاتی به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شوند که با توجه به محل نصب دسته بندی می شوند.

تابلو های داخلی معمولا ابعاد کوچکتری دارند و بر روی پایه قرار می گیرند. بر خلاف آن تابلو های خارجی معمولا در ارتفاع نصب می شوند و ابعاد بزرگی دارند. ابعاد بزرگ این ابزار تبلیغاتی باعث تاثیر گزاری بصری برای بینندگان می شود و می تواند تاثیر به سزایی در برندینگ کسب و کار شما داشته باشد.

تابلو های تبلیغاتی انواع مختلقی دارند از مطرح ترین آن ها : تابلو حروف برجسته و چلنیوم، تابلو LED و تابلو نئون پلاستیکی و فلکسی هستند. کیفیت و زیبایی تابلو تبلیغاتی ذهنیت اولیه در مخاطب ایجاد می کند و باعث ایجاد تصویری زیبا از کسب و کار شما در ذهن مخاطب خواهد شد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟