۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلو تبلیغاتی

بیلبورد (آگهی نما)، به تابلوهای بزرگی گفته می شوند که فضای بزرگ و مناسبی را در اختیار صنوف مختلف قرار می‌دهند. امروزه در دنیای تبلیغات آگهی نماها یکی از مهم ترین و رایج ترین ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آیند. پیام و متن مندرج بر روی تابلوهای تبلیغاتی  به سرعت خوانده می شوند و باعث تحریک مشتریان شما خواهند شد.

ما تابلوهای تبلیغاتی (billboard) را به دو گروه تابلو محیط داخلی و تابلو محیط خارجی تقسیم بندی می کنیم.

اکثر دارندگان کسب و کار های مختلف این تابلوها را در مکان‌های شلوغ و یا روبروی محل کارخود نصب می کنند. این ابزار مطرح تبلیغاتی در دنیا به نام billboard شناخته و معرفی می‌شود. البته تابلو های تبلیغاتی به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شوند. این تابلوها با توجه به محل نصب دسته بندی می شوند.

تابلو های داخلی معمولا ابعاد کوچکتری دارند و بر روی پایه ویا دیوار و…قرار می گیرند. بر خلاف آن تابلو های خارجی معمولا در ارتفاع نصب می شوند و ابعاد بزرگی دارند. ابعاد بزرگ این ابزار تبلیغاتی باعث تاثیر گزاری بصری برای بینندگان می شود. تابلو خارجی می‌تواند تاثیر به سزایی در برندینگ کسب و کار شما داشته باشد.

تابلو های تبلیغاتی انواع مختلقی دارند. از مطرح ترین آن ها : تابلو حروف برجسته و چلنیوم، تابلو LED و تابلو نئون پلاستیکی و پلکسی هستند. کیفیت و زیبایی این گونه تابلو ها ذهنیت اولیه در مخاطب ایجاد می کند و باعث ایجاد تصویری زیبا از کسب و کار شما در ذهن مخاطب خواهد شد.

تابلو محیط داخلی

تابلوهای تبلیغاتی محیط‌های داخلی همان نماد‌ها و تابلوهایی هستند که در مکان های عمومی در قسمت داخلی ساختمان‌های خصوصی و دولتی یا واحد‌های داخلی آن‌ها نصب می شوند. از انواع این تابلوهای تبلیغاتی می توان به تابلو های راهنمای طبقات، راهنمای واحدها و دفاتر سازمان‌ها و موسسات ، سردرب مطب‌ها، سردرب دفاتر وکالت و موسسات حقوقی و امثالهم اشاره کرد.

تابلو محیط خارجی

یکی دیگر از ابزار های تاثیر گزار تبلیغاتی در کسب و کار های امروزی بیلبورد های تبلیغاتی یا به صورت تخصصی تابلو های تبلیغاتی برای محیط خارجی هستند. این تابلو ها در محوطه باز و در معرض دید عموم مردم قرار داده می شوند و به علت ابعاد و اندازه بزرگ و نیز محل نصب و قرارگیری خود غالبا" همیشه مورد توجه و مشاهده مخاطبین و متقاضیان ذیربط قرار می گیرند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟