۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

تابلو تبلیغاتی

 

بیلبورد(آگهی نما) و تابلو تبلیغاتی  به تابلوی بزرگی گفته می شوند که فضای بزرگ و مناسبی را در اختیار صنوف مختلف قرار می‌دهد امروزه در دنیای تبلیغات آگهی نماها یکی از مهم ترین و رایج ترین ابزار های تبلیغاتی به حساب می آیند. پیام و متن مندرج بر روی تابلوهای تبلیغاتی  به سرعت خوانده می شوند و باعث تحریک مشتریان شما خواهد شد.

ما تابلو های تبلیغاتی(billboard) را به دو گروه تابلو محیط داخلی و تابلو محیط خارجی تقسیم بندی می کنیم.

اکثر کسب و کار ها در مکان های شلوغ و یا روبروی محل خود تابلو تبلیغاتی نصب می کنند. این ابزار مطرح تبلیغاتی در دنیا به نام billboard شناخته می شود. البته تابلو های تبلیغاتی به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شوند که با توجه به محل نصب دسته بندی می شوند.

تابلو های داخلی معمولا ابعاد کوچکتری دارند و بر روی پایه ویا دیوار و…قرار می گیرند. بر خلاف آن تابلو های خارجی معمولا در ارتفاع نصب می شوند و ابعاد بزرگی دارند. ابعاد بزرگ این ابزار تبلیغاتی باعث تاثیر گزاری بصری برای بینندگان می شود و می تواند تاثیر به سزایی در برندینگ کسب و کار شما داشته باشد.

تابلو های تبلیغاتی انواع مختلقی دارند از مطرح ترین آن ها : تابلو حروف برجسته و چلنیوم، تابلو LED و تابلو نئون پلاستیکی و فلکسی هستند. کیفیت و زیبایی تابلو تبلیغاتی ذهنیت اولیه در مخاطب ایجاد می کند و باعث ایجاد تصویری زیبا از کسب و کار شما در ذهن مخاطب خواهد شد.

تابلو محیط داخلی

تابلو های تبلیغاتی محیط‌های داخلی همان نماد‌ها و تابلوهایی هستند که در مکان های عمومی در قسمت داخلی ساختمان‌های خصوصی و دولتی یا واحد‌های داخلی آن‌ها نصب می شوند. از انواع این تابلوهای تبلیغاتی می توان به تابلو های راهنمای طبقات، راهنمای واحدها و دفاتر سازمان‌ها و موسسات ، سردرب مطب‌ها، سردرب دفاتر وکالت و موسسات حقوقی و امثالهم اشاره کرد.

تابلو محیط خارجی

یکی دیگر از ابزار های تاثیر گزار تبلیغاتی در کسب و کار های امروزی بیلبورد های تبلیغاتی یا به صورت تخصصی تابلو های تبلیغاتی برای محیط خارجی هستند. این تابلو ها در محوطه باز و در معرض دید عموم مردم قرار داده می شوند و به علت ابعاد و اندازه بزرگ و نیز محل نصب و قرارگیری خود غالبا" همیشه مورد توجه و مشاهده مخاطبین و متقاضیان ذیربط قرار می گیرند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟