۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلو تبلیغاتی

بیلبورد (آگهی نما)، به تابلوهای بزرگی گفته می شوند که فضای بزرگ و مناسبی را در اختیار صنوف مختلف قرار می‌دهند. امروزه در دنیای تبلیغات آگهی نماها یکی از مهم ترین و رایج ترین ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آیند. پیام و متن مندرج بر روی تابلوهای تبلیغاتی  به سرعت خوانده می شوند و باعث تحریک مشتریان شما خواهند شد.

ما تابلوهای تبلیغاتی (billboard) را به دو گروه تابلو محیط داخلی و تابلو محیط خارجی تقسیم بندی می کنیم.

اکثر دارندگان کسب و کار های مختلف این تابلوها را در مکان‌های شلوغ و یا روبروی محل کارخود نصب می کنند. این ابزار مطرح تبلیغاتی در دنیا به نام billboard شناخته و معرفی می‌شود. البته تابلو های تبلیغاتی به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شوند. این تابلوها با توجه به محل نصب دسته بندی می شوند.

تابلو های داخلی معمولا ابعاد کوچکتری دارند و بر روی پایه ویا دیوار و…قرار می گیرند. بر خلاف آن تابلو های خارجی معمولا در ارتفاع نصب می شوند و ابعاد بزرگی دارند. ابعاد بزرگ این ابزار تبلیغاتی باعث تاثیر گزاری بصری برای بینندگان می شود. تابلو خارجی می‌تواند تاثیر به سزایی در برندینگ کسب و کار شما داشته باشد.

تابلو های تبلیغاتی انواع مختلقی دارند. از مطرح ترین آن ها : تابلو حروف برجسته و چلنیوم، تابلو LED و تابلو نئون پلاستیکی و پلکسی هستند. کیفیت و زیبایی این گونه تابلو ها ذهنیت اولیه در مخاطب ایجاد می کند و باعث ایجاد تصویری زیبا از کسب و کار شما در ذهن مخاطب خواهد شد.

تابلو محیط داخلی

تابلوهای تبلیغاتی محیط‌های داخلی همان نماد‌ها و تابلوهایی هستند که در مکان های عمومی در قسمت داخلی ساختمان‌های خصوصی و دولتی یا واحد‌های داخلی آن‌ها نصب می شوند. از انواع این تابلوهای تبلیغاتی می توان به تابلو های راهنمای طبقات، راهنمای واحدها و دفاتر سازمان‌ها و موسسات ، سردرب مطب‌ها، سردرب دفاتر وکالت و موسسات حقوقی و امثالهم اشاره کرد.

تابلو محیط خارجی

یکی دیگر از ابزار های تاثیر گزار تبلیغاتی در کسب و کار های امروزی بیلبورد های تبلیغاتی یا به صورت تخصصی تابلو های تبلیغاتی برای محیط خارجی هستند. این تابلو ها در محوطه باز و در معرض دید عموم مردم قرار داده می شوند و به علت ابعاد و اندازه بزرگ و نیز محل نصب و قرارگیری خود غالبا" همیشه مورد توجه و مشاهده مخاطبین و متقاضیان ذیربط قرار می گیرند.

انواع تابلوهای تبلیغاتی

تابلوهای فضای باز(بیرونی)

با طیف وسیعی از تابلوهای تبلیغاتی، کسب و کار خود را در داخل و خارج از منزل تبلیغ کنید. تابلوهای فضای باز نقش بسیار مهمی در نشان دادن عناصر درونی تجارت شما دارند و مانند یک آهنربا مشتریان را به سمت خدمات شما جلب می‌کنند.
اگر به دنبال یک تابلو تبلیغاتی با فرمت بزرگ و نیمه دائمی هستید(تابلوهای فضای باز)، به مجموعه بنرهای فضای باز نگاهی بیندازید. بنرهای پی وی سی می‌توانند یکی از پرطرفدارترین نمایشگرها در فضای باز باشند و به لطف تطبیق‌پذیری خود؛ تابلوهای تبلیغاتی بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید اندازه دلخواه خود را انتخاب کرده و با انتخاب دقیق شکل، رنگ و اندازه مورد نیاز خود، آن را متناسب با فضای خود شخصی سازی کنید.

تابلو تبلیغاتی استیل

پلاک استیل یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که برای معرفی نام شرکت و یا شماره ثبت شرکت، سفارش داده شده و در مقابل درب ورودی شرکت و یا به عنوان شماره اتاق در سر درب مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلاک استیل ساده در طرح‌های مختلف همچون خش دار، مات، براق و آینه ای در دو رنگ طلایی و نقره ای توسط مشتریان سفارش داده می‌شود.
جالب است بدانید روش‌های اجرای پلاک استیل نیز به دو شکل متفاوت است؛ یا به شکل مسطح و فلت پیاده سازی می شود و یا به شکل لبه دار. در صورتی که مشتریان حالت لبه‌دار آن را سفارش دهند، لبه‌های پلاک از اطرف یک یا دو سانتی متر به سمت داخل فرو می‌رود و خم می‌خورد.

تابلوهای تبلیغاتی اعلانات

تابلوهای اعلانات در فضای باز برای مدارس، جراحی‌های عمومی و سایر موسسات عمومی عالی هستند. شما می‌توانید از بین تابلوهای دیواری طیف وسیعی از رنگ‌های قاب و مواد داخلی را انتخاب کنید. تابلوهای اعلانات خارجی برای نمایش اطلاعات عمومی، تاریخ های دوره، رویدادهای جامعه و موارد دیگر ایده آل هستند و ویژگی‌های متنوع آن‌ها را به تابلوهای تبلیغاتی عالی تبدیل می‌کنند.

تابلوهای اعلانات داخلی

اگر می‌خواهید تبلیغات داخلی داشته باشید، طیف وسیعی از تابلوهای اعلانات داخلی هستند که سطح بالایی از نوردهی را به تابلوهای اعلانات خارجی ارائه می‌دهند، اما به طور خاص برای استفاده در داخل محیط طراحی شده‌اند. می‌توانید تابلوهای اعلانات بدون قاب، قاب آلومینیومی و قفل‌دار را در رنگ‌ها و اندازه‌های پارچه‌ای پر زرق و برق انتخاب کنید.

تابلوی تبلیغاتی چنلیوم

تابلو چلنیوم یکی از محبوب‌ترین تابلوهای تبلیغاتی حال حاضر بوده که با جلوه‌های بصری درخشان خود همراه با نورپردازی های متفاوتی که دارد، بسیار جذاب به نظر می‌رسد. نحوه نورپردازی این تابلوها سبب گرفتن لقب‌های متفاوت همچون تابلو چلنیوم طلایی، تابلو چلنیوم کریستال، تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم ستاره‌ای، تابلو چلنیوم ساده و تابلو چلنیوم لترمکس شده است. اما برای شرکت‌ها غالبا از تابلو چلنیوم ساده یا لترمکس به دلیل ساده بودن و شیک بودن و مناسب مکان‌های رسمی بودن استفاده می شود و سایر مدل های پیاده سازی تابلو چلنیوم بیشتر برای تابلو مغازه مناسب می‌باشد.

تابلو تبلیغاتی کامپوزیت

ورقه های کامپوزیت تقریبا از جدیدترین موادهایی هستند که به دلیل خواص زیاد از جمله ضد حریق بودن، سبک بودن، ضد زنگ بودن، راحتی در شکل دهی، قیمت پایین و مناسب داشتن توسط شرکت های زیادی هم در طراحی نمای کامپوزیت ساختمان و هم در طراحی تابلوهای شرکتی استفاده می‌شود. البته باید بدانید از تابلوهای کامپوزیت می‌‌توان به عنوان زیرساز تمامی تابلوهای حرف برجسته استفاده کرد؛ زیرا در حین زیبایی بی‌اندازه، بسیار مقاوم است.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟