۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

تندیس آماده

امروزه استفاده از تندیس آماده در مراسمات تجلیل و گرامیداشت بسیار رایج و پررونق است. در هر مراسمی با توجه به اهمیت و سلیقه مشتریان از نوع خاصی ازقیمت تندیس استفاده می‌شود. گاهی به علت نداشتن زمان کافی یا صرفه‌جویی در هزینه، مشتریان ترجیح می‌دهند از تندیس آماده استفاده کنند. این نوع تندیس، که به آن تندیس فوری نیز می‌گویند باعث سرعت بخشیدن به کار شما می‌شود. شاید این نوع تندیس نقطه مقابل تندیس حجمی باشد که با دقت و ظرافت بالا و به طور اختصاصی طراحی می‎‌شود. یکی دیگر از موارد استفاده این تندیس برای سفارش‌هایی با تیراژ اندک می‌باشد. برای تعداد سفارش کم، طراحی و قالب‌گیری به طور ویژه و اختصاصی توجیه اقتصادی ندارد و باعث بالارفتن هزینه تندیس می‌شود. در این موارد مشتری می‌تواند تندیس مورد نظر خود را از میان تعداد زیادی طرح آماده انتخاب می‌کند و سپس متن یا طرح موردنظر او بر روی تندیس پیاده سازی می‌شود. در ادامه این مطلب درباره ساخت تندیس آماده، قیمت و چگونگی سفارش آن مطالب بیشتری خواهیم آموخت.

تندیس آماده 41

سفارش

سفارش دهنگان به چند دلیل تندیس آماده را انتخاب می‌کنند. معمول‌ترین دلیل استفاده از آن در اختیار نداشتن زمان کافی برای طراحی و ساخت یادبودی اختصاصی است. همچنین اگر یادبودی که در نظر دارید نیاز به طرح سه بعدی عجیبی نیز نداشته باشد، استفاده از نمونه‌کارهای آماده بسیار مناسب می‌باشد. ضمنا در مواردی که تعداد سفارش اندک باشد نیز استفاده از تندیس آماده بسیار مقرون به صرفه است. زیرا سفارش دهنده هزینه طراحی و قالب گیری را نمی‌پردازد. برای سفارش تندیس آماده می‌توانید نخست با همکاران ما در شرکت نشانه ساز به صورت حضوری یا تلفنی تماس برقرار نمایید. همکاران ما به شما مشاوره‌های لازم در این زمینه را ارائه می‌دهند. سپس به شما تعدادی نمونه کار تندیس آماده معرفی می‌کنند.  البته می‌توانید در سایت ما و در انتهای مطلب نیز تعدادی از طرح‌های پیشنهادی را ببینید. سپس نمونه کار مورد نظر خود را به ما ارائه دهید. در این مرحله همکاران ما در شرکت تولیدی نشانه ساز مشاوره نهایی را به شما ارائه می‌دهند و هزینه نهایی را نیز تخمین می‌زنند. در صورت موافقت شما، مراحل ساخت سفارش شما در کارگاه آغاز می‌شود.

ساخت

تندیس از دوبخش بدنه و پایه تشکیل شده است. بدنه تندیس بر روی پایه آن قرار می‌گیرد. ساخت بدنه و پایه تندیس به طور مجزا انجام می‌شود. جنس پایه تندیس آماده غالبا از شیشه، پلکسی، کریستال، چوب و در موارد نادر از فلزات می‌باشد. به طور کلی تعیین جنس پایه آن به نظر مشتری بستگی دارد. مشتریان نیز با توجه به بودجه و سلیقه خود می‌توانند هر کدام از نمونه‌های ذکر شده را سفارش دهند. قسمت اصلی تندیس آماده که بدنه آن می‌باشد نیز معمولا از جنس کریستال یا پلکسی گلس ساخته می‌شود. تعدادی زیادی طرح برای تندیس آماده در حجم‌ها و رنگ‌های گوناگون وجود دارد که مشتریان می‌توانند هر کدام از آنها را سفارش دهند. البته بدنه فلزی این نوع تندیس نیز وجود دارد. اما در اکثر موارد مشتریان اجناس کریستال و پلکسی گلس را انتخاب می‌کنند. پس از آن که بدنه و پایه تندیس مورد نظر مشتری انتخاب شد نوبت به چاپ و حکاکی بر روی آن می‌رسد. در این مرحله مشتری می‌تواند متن و لوگوی مورد نظر خود به صورت چاپ لیزری و یا هر شیوه دیگری بر روی بدنه یا پایه آن حک کند.سپس با اتصال بدنه و پایه تندیس مورد نظر آماده تحویل به مشتری می‌باشد.

قیمت

قیمت تندیس آماده براساس به نوع سفارش مشتری تعیین می‌گردد. با توجه به حذف هزینه‌های مرتبط با طراحی و قالب‌گیری، انتخاب این نوع تندیس نسبت به انواع دیگر تندیس بسیار به‌صرفه‌تر می‌باشد. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت این نوع تندیس جنس و حجم ماده موردنظر در پایه و بدنه است. انواع مختلف تندیس آماده، قیمت متفاوتی دارند. ضمنا نوع چاپ و حکاکی نیز می‌تواند در هزینه نهایی موثر باشد. مطمئنا چاپ لیزری و سه بعدی می‌تواند تندیس آماده شما را بسیار شکیل جلوه دهد اما هزینه نهایی شما را افزایش دهد. به طور واضح مشخص است مانند تمامی محصولات، تعداد سفارش و زمان تحویل نیز می‌تواند تاثیری مهمی در قیمت نهایی داشته باشد. اگر تعداد سفارش بالاتر باشد هزینه نهایی ساخت، خدمات حکاکی و حمل ونقل کاهش می‌یابد. ما متعهد هستیم تا در زمان تعیین شده تندیس موردنظر مشتریان را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به آنها تحویل دهیم. جهت اطلاع از قیمت طرح‌های محتلف تندیس آماده و سفارش آنلاین آن یا هر مورد دیگری با شرکت نشانه ساز تماس بگیرید. همکاران ما با توجه به نیازتان محصولی مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

تندیس آماده مزایا و معایب مختص به خود را دارد که مشتریان بهتر است قبل از هر نوع سفارشی با آن آشنا شوند. در این قسمت به بررسی این موارد می‌پردازیم. مهم‌ترین مزیت تندیس آماده تحویل سریع آن است که باعث شده به آن تندیس فوری نیز بگویند. با توجه به حذف زمان طراحی و قالب‌گیری، این تندیس در مدت زمان کوتاهی ساخته می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود برای مواقع ضروری و فورس ماژور بسیار کارآمد باشد. ضمنا حذف طراحی و قالب‌گیری باعث کاهش چشمگیر هزینه نهایی ساخت تندیس آماده می‌شود. به ویژه اگر تیراژ و تعداد سفارش مشتری اندک باشد. البته در کنار این همه مزیت، این تندیس معایبی نیز دارد. مهم‌ترین ایراد این نوع تندیس انعطاف پذیری کمتر آن نسبت به نوع سفارشی است. به عبارت دیگر چون محصول از قبل آماده شده است. نمی‌توان بعضی موارد دلخواه را در آن لحاظ کرد. مورد دیگر سادگی این نوع تندیس می‌باشد. دیگر مسئله مهمی که مشتریان باید به آن توجه کنند این است که گاهی تندیس‌های آماده تناسب کمی با رویداد موردنظر سفارش‌دهندگان داشته باشد. البته شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن تعدادی زیادی تندیس آماده این نقصان را جبران کرده است و متناسب با هر رویدادی به شما تندیس مناسب پیشنهاد می‌دهد.

انواع دیگر تندیس را بهتر بشناسید :

قیمت تندیس پلکسی

تندیس حجمی

ساخت تندیس کریستالی

تندیس آماده 22
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟