۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تندیس آماده

امروزه استفاده از تندیس آماده در مراسمات تجلیل و گرامیداشت بسیار رایج و پررونق است. در هر مراسمی با توجه به اهمیت و سلیقه مشتریان از نوع خاصی از قیمت تندیس استفاده می‌شود. گاهی به علت نداشتن زمان کافی یا صرفه‌جویی در هزینه، مشتریان ترجیح می‌دهند از تندیس آماده استفاده کنند. این نوع  تندیس فوری نیز می‌گویند باعث سرعت بخشیدن به کار شما می‌شود. شاید  تندیس آماده نقطه مقابل تندیس حجمی باشد که با دقت و ظرافت بالا و به طور اختصاصی طراحی می‎‌شود. یکی دیگر از موارد استفاده  در این  نوع برای سفارش‌هایی با تیراژ اندک می‌باشد. برای تعداد سفارش کم، طراحی و قالب‌گیری به طور ویژه و اختصاصی توجیه اقتصادی ندارد و باعث بالارفتن هزینه تندیس می‌شود. در این موارد مشتری می‌تواند تندیس فوری مورد نظر خود را از میان تعداد زیادی طرح آماده انتخاب می‌کند و سپس متن یا طرح موردنظر او بر روی تندیس پیاده سازی می‌شود. در ادامه این مطلب درباره ساخت تندیس آماده، قیمت و چگونگی سفارش آن مطالب بیشتری خواهیم آموخت.

تندیس آماده 41

سفارش تندیس آماده

سفارش دهنگان به چند دلیل تندیس آماده را انتخاب می‌کنند. معمول‌ترین دلیل استفاده از آن در اختیار نداشتن زمان کافی برای طراحی و ساخت یادبودی اختصاصی است. همچنین اگر یادبودی که در نظر دارید نیاز به طرح سه بعدی عجیبی نیز نداشته باشد، استفاده از نمونه‌کارهای آماده بسیار مناسب می‌باشد. ضمنا در مواردی که تعداد سفارش اندک باشد نیز استفاده از تندیس آماده بسیار مقرون به صرفه است. زیرا سفارش دهنده هزینه طراحی و قالب گیری را نمی‌پردازد. برای سفارش تندیس آماده می‌توانید نخست با همکاران ما در شرکت نشانه ساز به صورت حضوری یا تلفنی تماس برقرار نمایید. همکاران ما به شما مشاوره‌های لازم در این زمینه را ارائه می‌دهند. سپس به شما تعدادی نمونه کار تندیس آماده معرفی می‌کنند.  البته می‌توانید در سایت ما و در انتهای مطلب نیز تعدادی از طرح‌های پیشنهادی را ببینید. سپس نمونه کار مورد نظر خود را به ما ارائه دهید. در این مرحله همکاران ما در شرکت تولیدی نشانه ساز مشاوره نهایی را به شما ارائه می‌دهند و هزینه نهایی را نیز تخمین می‌زنند. در صورت موافقت شما، مراحل ساخت سفارش شما در کارگاه آغاز می‌شود.

ساخت تندیس آماده

تندیس آماده از دوبخش بدنه و پایه تشکیل شده است. بدنه تندیس فوری بر روی پایه آن قرار می‌گیرد. ساخت بدنه و پایه تندیس آماده به طور مجزا انجام می‌شود. جنس پایه تندیس آماده غالبا از شیشه، پلکسی، کریستال، چوب و در موارد نادر از فلزات می‌باشد. به طور کلی تعیین جنس پایه آن به نظر مشتری بستگی دارد. مشتریان نیز با توجه به بودجه و سلیقه خود می‌توانند هر کدام از نمونه‌های ذکر شده را سفارش دهند. قسمت اصلی تندیس آماده که بدنه آن می‌باشد نیز معمولا از جنس کریستال یا پلکسی گلس ساخته می‌شود. تعدادی زیادی طرح برای تندیس آماده در حجم‌ها و رنگ‌های گوناگون وجود دارد که مشتریان می‌توانند هر کدام از آنها را سفارش دهند. البته بدنه فلزی این نوع تندیس نیز وجود دارد. اما در اکثر موارد مشتریان اجناس کریستال و پلکسی گلس را انتخاب می‌کنند. پس از آن که بدنه و پایه تندیس مورد نظر مشتری انتخاب شد نوبت به چاپ و حکاکی بر روی آن می‌رسد. در این مرحله مشتری می‌تواند متن و لوگوی مورد نظر خود به صورت چاپ لیزری و یا هر شیوه دیگری بر روی بدنه یا پایه آن حک کند.سپس با اتصال بدنه و پایه تندیس آماده مورد نظر آماده تحویل به مشتری می‌باشد.

قیمت تندیس آماده

قیمت تندیس آماده براساس به نوع سفارش مشتری تعیین می‌گردد. با توجه به حذف هزینه‌های مرتبط با طراحی و قالب‌گیری، انتخاب این نوع نسبت به انواع دیگر بسیار به‌صرفه‌تر می‌باشد. مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت این نوع، جنس و حجم ماده موردنظر در پایه و بدنه است. انواع مختلف تندیس آماده، قیمت متفاوتی دارند. ضمنا نوع چاپ و حکاکی نیز می‌تواند در هزینه نهایی موثر باشد. مطمئنا چاپ لیزری و سه بعدی می‌تواند تندیس آماده شما را بسیار شکیل جلوه دهد اما هزینه نهایی شما را افزایش دهد. به طور واضح مشخص است مانند تمامی محصولات، تعداد سفارش و زمان تحویل نیز می‌تواند تاثیری مهمی در قیمت نهایی داشته باشد. اگر تعداد سفارش بالاتر باشد هزینه نهایی ساخت، خدمات حکاکی و حمل ونقل کاهش می‌یابد. ما متعهد هستیم تا در زمان تعیین شده تندیس آماده موردنظر مشتریان را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به آنها تحویل دهیم. جهت اطلاع از قیمت طرح‌های محتلف تندیس آماده و سفارش آنلاین آن یا هر مورد دیگری با شرکت نشانه ساز تماس بگیرید. همکاران ما با توجه به نیازتان محصولی مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

طراحی تندیس آماده

به صورت کلی منظور از تندیس آماده است، گروهی از یادبود ها هستند که از پیش طراحی و تولید شده اند. طراحی تندیس آماده بر اساس ایده های همکاران ما در مجموعه نشانه ساز انجام می شود و مراحل ساخت آن ها از قبل طی شده است. به عنوان مثال: در صورتی که به دنبال ایده برای ساخت تندیس مورد نظر خود هستید، از این امکان برخوردارید که طراحی تندیس اماده در مجموعه نشانه ساز را در بخش تندیس سایت تماشا کنید و با نمونه کاری های این مجموعه بیشتر آشنا شوید.
لازم به توضیح است که نشانه ساز میتواند طراحی تندیس را بر حسب هدف متقاضیان انجام دهد تا هماهنگی بیشتری با کاربرد مد نظر متقاضیان داشته باشد که در این شرایط دیگر به آن تندیس آماده نمی گویند و برای بهره بردن از این شرایط باید سفارش ساخت تندیس انجام دهید.

خرید تندیس آماده

در بسیاری از مواقع کسانی که به تندیس در راستای اهداف خود نیاز دارند، از زمان کافی برای طی کردن مراحل طراحی و ساخت تندیس برخوردار نیستند و یا طرح و مدلی برای ساخت آن مد نظر ندارند. در چنین شرایطی تندیس آماده می تواند بهترین گزینه برای این عزیزان محسوب شود. در نتیجه اگر قصد خرید تندیس آماده دارید، در مجموعه تخصصی نشانه ساز میتوانید به این منظور اقدام کنید.

هزینه ساخت تندیس آماده

اگر در خصوص هزینه ساخت تندیس آماده ذهنتان مشغول شده است، باید بگوییم که این نوع تندیس ها از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار هستند که پیش از طی کردن هر گونه مراحل و یا عملیات میتوانید از قیمت آنها مطلع شوید و با چشم باز برای خرید آن اقدام کنید.
به صورت کلی هزینه ساخت تندیس آماده از انواع دیگر سفارشی بیشتر نیست بلکه این امکان وجود دارد که با صرف هزینه کمتر بتوانید آن را خریداری کنید.

نکات مهم در هنگام سفارش تندیس آماده

در هنگام سفارش تندیس آماده، باید به نکات زیر توجه کنید:
ابعاد و اندازه تندیس: ابتدا باید ابعاد و اندازه مورد نظر برای تندیس را مشخص کنید تا تندیس، مناسب با اندازه مورد نظر تهیه شود.
مواد استفاده شده: اطمینان حاصل کنید که مواد استفاده شده در ساخت تندیس از کیفیت مناسبی برخوردار باشند تا تندیس در برابر عوامل مختلف محافظت شود.
طراحی و شکل تندیس: مطمئن شوید که طراحی و شکل تندیس با سلیقه شما هماهنگ است و به دلخواه شما اجرا شده است.
قیمت و هزینه: قبل از سفارش تندیس آماده، قیمت و هزینه تندیس را با دقت بررسی کنید تا هزینه‌ های اضافی به شما تحمیل نشود.
زمان تحویل: زمان تحویل تندیس را با دقت در نظر بگیرید تا در صورت نیاز به تندیس در زمان خاصی، به مشکل بر نخورید.
شرایط پرداخت: شرایط پرداخت هزینه را مطالعه کرده و مطمئن شوید که با شرایط پرداخت ارائه شده موافق هستید.
با رعایت این نکات، می ‌توانید سفارش تندیس آماده خود را با اطمینان در سایت نشانه ساز ثبت کنید و
در زمان دلخواه خود، تحویل بگیرید.

تندیس آماده مزایا و معایب مختص به خود را دارد که مشتریان بهتر است قبل از هر نوع سفارشی با آن آشنا شوند. در این قسمت به بررسی این موارد می‌پردازیم. مهم‌ترین مزیت تندیس آماده تحویل سریع آن است که باعث شده به آن تندیس فوری نیز بگویند. با توجه به حذف زمان طراحی و قالب‌گیری، در مدت زمان کوتاهی ساخته می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود برای مواقع ضروری و فورس ماژور بسیار کارآمد باشد. ضمنا حذف طراحی و قالب‌گیری باعث کاهش چشمگیر هزینه نهایی ساخت تندیس آماده می‌شود. به ویژه اگر تیراژ و تعداد سفارش مشتری اندک باشد. البته در کنار این همه مزیت، این نوع معایبی نیز دارد. مهم‌ترین ایراد آن انعطاف پذیری کمتر آن نسبت به نوع سفارشی است. به عبارت دیگر چون محصول از قبل آماده شده است. نمی‌توان بعضی موارد دلخواه را در آن لحاظ کرد. مورد دیگر سادگی این مدل می‌باشد. دیگر مسئله مهمی که مشتریان باید به آن توجه کنند این است که گاهی تندیس‌های آماده تناسب کمی با رویداد موردنظر سفارش‌دهندگان داشته باشد. البته شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن تعدادی زیادی تندیس آماده این نقصان را جبران کرده است و متناسب با هر رویدادی به شما نوع مناسب پیشنهاد می‌دهد.

انواع دیگر تندیس ها را بهتر بشناسید :

 تندیس پلکسی

تندیس حجمی

 تندیس کریستال

تندیس آماده 22
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟