۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تندیس حجمی و فلزی

جالب است بدانید که نخستین آثار و ساخته های هنری بشر نیز نمونه‌های ساده از تندیس‌های حجمی بوده‌اند که با ظرافت و دقت بالایی طراحی و ساخته شده‌اند. در ادامه این مطلب درباره روش ساخت، قیمت و چگونگی سفارش تندیس حجمی به شما مطالب بیشتری خواهیم آموخت.

تندیس فلزی دکتر حسابی

شما می‌توانید جهت سفارش انواع تندیس حجمی و فلزی با طرح‌هایی زیبا و کم نظیر با شماره ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌کنند تا شما محصولی مناسب با سلیقه خود دریافت کنید. با کمترین هزینه تندیسی زیبا متناسب با نوع رویداد خود داشته باشید.

سفارش تندیس حجمی

تندیس حجمی فلزی خاص‌ترین نمونه می‌باشد. از همین رو تولید آن نیز در کارگاه‌های محدودی انجام می‌شود. پس یافتن یک شرکت تولیدی که بتواند تندیس حجمی یا فلزی مناسبی در اختیار شما قرار دهد کار دشواری است. شرکت نشانه ساز با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تولید انواع یادبود، نمونه‌های درخشانی از انواع تندیس حجمی را طی سالیان اخیر به مشتریان خود تحویل داده است.

جهت سفارش تندیس حجمی شما می‎‌توانید به صورت حضوری یا غیرحضوری اقدام کنید. در سفارش حضوری می‌توانید در محل شرکت حاضر شده و پس از کسب راهنمایی‌های لازم از همکاران ما، تصمیم ‌گیری نمایید. البته همین فرآیند می‌تواند به صورت یک ارتباط تلفنی نیز ایجاد شود. در این مرحله شما درخواست‌های خود را به همکاران ما ارائه خواهید داد و ماده اصلی سازنده تندیس را نیز مشخص خواهید کرد. همکاران ما نیز بر همین اساس هزینه نهایی تولید تندیس حجمی یا فلزی موردنظر شما را برآورد خواهند کرد و به شما اطلاع خواهند داد. ضمنا در صورت درخواست مشتری شرکت نشانه ساز مراحل طراحی تندیس را نیز انجام می‌دهد. بهتر است در انتخاب شرکت مناسب جهت سفارش تندیس حجمی موردنظر خود دقت لازم را انجام دهید. ارزش یک تندیس حجمی به کیفیت نهایی آن می‌باشد.

ساخت

گام اول در ساخت تندیس حجمی، طرح اولیه آن است. این نوع تندیس‌ به واسطه طرح‌خاص و جالب توجه خود شناخته می‌شود. در گام نخست طراحان حرفه‌ای و متخصص با الهام گرفتن از رویداد موردنظر و لوگو یا نماد میزبان همایش، طرحی خاص و ویژه را طراحی خواهند کرد. طراحی سه بعدی اولیه، تجسمی واقعی از تندیس حجمی تهایی خواهد بود. پس از اینکه این طرح مورد پذیرش سفارش دهندگان آن قرار گرفت، مواد اولیه مورد نظر برای ساخت آن را انتخاب خواهند کرد.

ماده اصلی در ساخت  تندیس فلزی، فلزاتی نظیر سرب، زاماک، برنج و … است. به همین علت به آن تندیس فلزی نیز می‌گویند. این مواد اغلب فلزی باعث می‌شود که این یادبود نسبت به تندیس آماده و کریستال وزن بیشتری داشته باشد. طرح نهایی به سازندگان مجرب تحویل داده خواهد شد و در کارگاه‌های پیشرفته به روش ریخته گری آن را می‌سازند. صنعتگران نهایت تلاش و دقت خود را به کار می‌برند تا قالبی ایده آل ایجاد کنند چون محصول نهایی از دل این قالب بیرون می‎‎‌آید. با توجه به نوع سفارش، از تاکتیکهای متنوعی در زمینه ساخت تندیس حجمی استفاده می‌کنند که تشریح کامل آنها فراتر از این نوشته خواهد بود. در نهایت پس از ساخت، تندیس حجمی اولیه ساخته شده آبکاری خواهد شد تا جلوه حقیقی و زیباتری داشته باشد.

قیمت

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در ساخت  تندیس‌ها مطرح می‌شود قیمت آن است. قیمت تندیس حجمی به چند مورد مهم بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت. اولین مورد نوع طراحی آن است. مسلما هرچقدر طرح‌ پیچیده‎‌تر باشد، ساخت آن زمان و انرژی بیشتری از سازندگان خواهد گرفت که باعث افزایش هزینه پایانی آن خواهد شد. مورد بعدی که باید در تعیین هزینه پایانی در نظر گرفت جنس فلزات و مواد اولیه به کار برده شده در آن است. به طور مشخص تندیسی که ماده اولیه آن برنج باشد نسبت به تندیس سربی قیمت بالاتری خواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت پایانی  ساخت تندیس موثر می‌باشد، تیراژ ساخت آن است. هر چه تعداد سفارش بالاتر رود قیمت پایانی کاهش خواهد یافت. چون هزینه هایی مانند قالب گیری در تعداد بالا به ازای هر یک نمونه کمتر خواهد شد. یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت کیفیت نهایی محصول است. متاسفانه شرکت‌های بسیاری علیرغم دریافت مبالغ گزاف در ساخت تندیس دقت مورد نظر را انجام نمی‌دهند یا گاهی از مواد نامرغوب استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه تندیس حجمی اختصاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

چگونه تندیس حجمی به یک رویداد اعتبار می‌بخشد؟

استفاده از تندیس حجمی علیرغم صرف هزینه بیشتر اما بسیار رایج است. اما به راستی چه عاملی باعث شده تا برگزارکنندگان مراسم و همایش‌های مختلف برای گرامیداشت به افراد شاخص این نوع یادبود را اهدا می‌کنند؟

پاسخ به این سوال به ماهیت اصلی این تندیس حجمی برمی‌گردد. انتخاب تندیس حجمی به این معناست که شما بیشترین انعطاف را در انتخاب طرح نهایی خواهید داشت. به عبارت دیگر شما می‌توانید هر طرحی که مدنظرتان است بر روی آن اجرا نمایید. این قدرت اختیار باعث شده تا سفارش دهندگان مطابق میل خود و با توجه به رویداد بهترین محصول را سفارش دهند. از طرف دیگر انتخاب تندیس حجمی، به رویداد موردنظر ما اعتبار بیشتری می‌بخشد چون  تندیس فلزی در مهم‌ترین مراسمات جهانی استفاده می‌شود.ضمنا قالب تندیس حجمی به صورت منحصر به فرد ساخته می‌شود و شما یادبودی سفارشی را به افراد برگزیده اهدا می‌کنید. ضمنا این یادبود سفارشی به نمادی برای مراسم و همایش موردنظر شما تبدیل خواهد شد. امروزه همگی افراد مراسم اسکار را با تندیس منحصر به فرد ان به یاد می‌آورند.

اگر قصد دارید که در ذهن مخاطبین خود ماندگار بمانید و به آنها یک یادبود با ارش هنری اهدا کنید، مناسب‌ترین گزینه انتخاب تندیس حجمی است. شرکت نشانه ساز در این مسیر شما را همراهی می‌کند.

تندیس سفارشی ورزشی
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟