۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تندیس حجمی و فلزی

جالب است بدانید که نخستین آثار و ساخته های هنری بشر نیز نمونه‌های ساده از تندیس‌های حجمی بوده‌اند که با ظرافت و دقت بالایی طراحی و ساخته شده‌اند. در ادامه این مطلب درباره روش ساخت، قیمت و چگونگی سفارش تندیس حجمی به شما مطالب بیشتری خواهیم آموخت.

ابعاد تندیس حجمی:
هزینه ساخت تندیس حجمی از ابعاد آن نیز تاثیر می گیرد زیرا مسلما هر چه قدر که ابعاد آن بیشتر باشد، متریال بیشتری باید برای تندیس صرف شود و زمان بیشتری برای طراحی آن در نظر گرفته شود.
مرکزی که ثبت سفارش ساخت تندیس در آن انجام می شود:
مراکزی که در زمینه ساخت تندیس فعالیت دارند از قیمت ها و تعرفه های متفاوتی برخوردار هستند و از این موضوع نباید غافل شوید. اما در مجموعه نشانه ساز میتوانید با صرف هزینه مقرون به صرفه خرید تندیس حجمی و فلزی مورد نظر خود را انجام دهید.
متریال به کار رفته در تولید تندیس حجمی:
متریالی که در ساخت تندیس های حجمی و فلزی به کار می روند، فقط فلز نیستند بلکه بر حسب مدل تندیس این امکان وجود دارد که متریال دیگری نظیر: چوب نیز در ساخت آن استفاده شود. بنابراین باید به تاثیرگذاری متریال به کار رفته در ساخت تندیس بر روی قیمت آن آگاه باشید زیرا هر فلز، چوب، شیشه و … هر کدام هزینه متفاوتی دارند و هر چه قدر که میزان بیشتری از آنها در ساخت استفاده شود، هزینه نیز بیشتر می شود که البته معمولا فلز از همه آنها گران قیمت تر خواهد بود.

تندیس فلزی دکتر حسابی

شما می‌توانید جهت سفارش انواع تندیس حجمی و فلزی با طرح‌هایی زیبا و کم نظیر با شماره ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌کنند تا شما محصولی مناسب با سلیقه خود دریافت کنید. با کمترین هزینه تندیسی زیبا متناسب با نوع رویداد خود داشته باشید.

سفارش تندیس حجمی

تندیس حجمی فلزی خاص‌ترین نمونه می‌باشد. از همین رو تولید آن نیز در کارگاه‌های محدودی انجام می‌شود. پس یافتن یک شرکت تولیدی که بتواند تندیس حجمی یا فلزی مناسبی در اختیار شما قرار دهد کار دشواری است. شرکت نشانه ساز با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تولید انواع یادبود، نمونه‌های درخشانی از انواع تندیس حجمی را طی سالیان اخیر به مشتریان خود تحویل داده است.

جهت سفارش تندیس حجمی شما می‎‌توانید به صورت حضوری یا غیرحضوری اقدام کنید. در سفارش حضوری می‌توانید در محل شرکت حاضر شده و پس از کسب راهنمایی‌های لازم از همکاران ما، تصمیم ‌گیری نمایید. البته همین فرآیند می‌تواند به صورت یک ارتباط تلفنی نیز ایجاد شود. در این مرحله شما درخواست‌های خود را به همکاران ما ارائه خواهید داد و ماده اصلی سازنده تندیس را نیز مشخص خواهید کرد. همکاران ما نیز بر همین اساس هزینه نهایی تولید تندیس حجمی یا فلزی موردنظر شما را برآورد خواهند کرد و به شما اطلاع خواهند داد. ضمنا در صورت درخواست مشتری شرکت نشانه ساز مراحل طراحی تندیس را نیز انجام می‌دهد. بهتر است در انتخاب شرکت مناسب جهت سفارش تندیس حجمی موردنظر خود دقت لازم را انجام دهید. ارزش یک تندیس حجمی به کیفیت نهایی آن می‌باشد.

ساخت تندیس حجمی و فلزی

گام اول در ساخت تندیس حجمی، طرح اولیه آن است. این نوع تندیس‌ به واسطه طرح‌خاص و جالب توجه خود شناخته می‌شود. در گام نخست طراحان حرفه‌ای و متخصص با الهام گرفتن از رویداد موردنظر و لوگو یا نماد میزبان همایش، طرحی خاص و ویژه را طراحی خواهند کرد. طراحی سه بعدی اولیه، تجسمی واقعی از تندیس حجمی تهایی خواهد بود. پس از اینکه این طرح مورد پذیرش سفارش دهندگان آن قرار گرفت، مواد اولیه مورد نظر برای ساخت آن را انتخاب خواهند کرد.

ماده اصلی در ساخت  تندیس فلزی، فلزاتی نظیر سرب، زاماک، برنج و … است. به همین علت به آن تندیس فلزی نیز می‌گویند. این مواد اغلب فلزی باعث می‌شود که این یادبود نسبت به تندیس آماده و کریستال وزن بیشتری داشته باشد. طرح نهایی به سازندگان مجرب تحویل داده خواهد شد و در کارگاه‌های پیشرفته به روش ریخته گری آن را می‌سازند. صنعتگران نهایت تلاش و دقت خود را به کار می‌برند تا قالبی ایده آل ایجاد کنند چون محصول نهایی از دل این قالب بیرون می‎‎‌آید. با توجه به نوع سفارش، از تاکتیکهای متنوعی در زمینه ساخت تندیس حجمی استفاده می‌کنند که تشریح کامل آنها فراتر از این نوشته خواهد بود. در نهایت پس از ساخت، تندیس حجمی اولیه ساخته شده آبکاری خواهد شد تا جلوه حقیقی و زیباتری داشته باشد.

قیمت تندیس حجمی

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در ساخت  تندیس‌ها مطرح می‌شود قیمت آن است. قیمت تندیس حجمی به چند مورد مهم بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت. اولین مورد نوع طراحی آن است. مسلما هرچقدر طرح‌ پیچیده‎‌تر باشد، ساخت آن زمان و انرژی بیشتری از سازندگان خواهد گرفت که باعث افزایش هزینه پایانی آن خواهد شد. مورد بعدی که باید در تعیین هزینه پایانی در نظر گرفت جنس فلزات و مواد اولیه به کار برده شده در آن است. به طور مشخص تندیسی که ماده اولیه آن برنج باشد نسبت به تندیس سربی قیمت بالاتری خواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت پایانی  ساخت تندیس موثر می‌باشد، تیراژ ساخت آن است. هر چه تعداد سفارش بالاتر رود قیمت پایانی کاهش خواهد یافت. چون هزینه هایی مانند قالب گیری در تعداد بالا به ازای هر یک نمونه کمتر خواهد شد. یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت کیفیت نهایی محصول است. متاسفانه شرکت‌های بسیاری علیرغم دریافت مبالغ گزاف در ساخت تندیس دقت مورد نظر را انجام نمی‌دهند یا گاهی از مواد نامرغوب استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه تندیس حجمی اختصاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

طراحی تندیس حجمی

طراحی تندیس حجمی در مجموعه نشانه ساز بر اساس میل و سلیقه مشتریان گرامی انجام می شود و شما عزیزان میتوانید هر نوع مدلی که مد نظر دارید برای ساخت تندیس فلزی و حجمی به مجموعه انتقال دهید تا مراحل ساخت آن برای شما انجام شود.
علاوه بر آن لازم به ذکر است که اگر برای ساخت تندیس های حجمی، طرح خاصی را مد نظر ندارید، از این امکان برخوردار هستید که برای طراحی آن از همکاران ما در این مجموعه راهنمایی بگیرید تا یک طرح مناسب برای شما طراحی کنند؛ همچنین میتوانید از انواع تندیس حجمی اماده که از پیش در نشانه ساز ساخته شده است، استفاده نمایید.

خرید تندیس حجمی

خرید تندیس حجمی از سوی اشخاص مختلفی در کشور ما انجام می شود و خرید آن میتواند بنا به یک دلیل شخصی باشد و یا دلایل کلی و عمومی بر روی آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال: امروزه استفاده از تندیس حجمی که با چهره اشخاص طراحی می شوند در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است و عده زیادی به ساخت تندیس حجمی از عزیزان خود می پردازند تا یک یادگاری از آنها داشته باشند.
علاوه بر آن خرید تندیس حجمی میتواند بر اساس شرکت در یک همایش، گردهمایی رسمی، ارائه یادگاری در برنامه های سازمانی و … باشد که نشانه ساز در تمامی این موارد به شما عزیزان کمک می کند و ساخت تندیس را انجام می دهد.

هزینه ساخت تندیس حجمی

هزینه ساخت تندیس حجمی و فلزی برای تمامی متقاضیان یکسان نخواهد بود زیرا میزان مبلغ قابل پرداخت برای آن متاثر از عوامل مختلفی به شرح زیر است:
تعداد تندیس حجمی و فلزی مورد نیاز برای هر شخص:
اشخاصی که به دنبال خرید تندیس حجمی هستند، به تعداد متفاوتی از آن نیاز دارند. برخی یک تندیس سفارش می دهند و برخی دیگر ممکن است که به تعداد زیادی از یک تندیس نیاز داشته باشند. از این جهت تعداد تندیس های حجمی که هر کسی برای سفارش آن اقدام می کند، در هزینه تاثیر مستقیم خواهد داشت.

کاربردهای تندیس حجمی و فلزی

تندیس حجمی و فلزی علاوه بر زیبایی و هنری بودن، کاربردهای متعددی دارد. از جمله کاربردهای تندیس حجمی و فلزی می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
تزیینات: تندیس ‌های حجمی و فلزی به عنوان تزیینات داخلی و خارجی مکان ‌های مختلف استفاده می ‌شوند. این تندیس‌ ها می‌ توانند جلوه‌ ای زیبا و شگفت‌ا نگیز به فضا بدهند.
نماد گذاری: بسیاری از تندیس‌ های حجمی و فلزی به عنوان نمادهایی از ارزش‌ ها، ایده‌ ها یا افراد معروف استفاده می ‌شوند. این تندیس‌ ها می ‌توانند پیام ‌های معنوی و فرهنگی را به مخاطبان منتقل کنند.
یادبود و افتخار: تندیس‌ های حجمی و فلزی برای یادبود افراد معروف، رویدادهای تاریخی یا افتخارات و دستاوردهای مهم برای جوامع مختلف ایجاد می ‌شوند.
تبلیغات: برخی شرکت‌ ها و سازمان‌ ها از تندیس ‌های حجمی و فلزی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای جلب توجه مخاطبان استفاده می‌ کنند.
جلوه‌ های خاص: برخی تندیس‌ های حجمی و فلزی به عنوان جلوه ‌های خاص در فضا های عمومی، مانند پارک ‌ها، میدان ‌ها و معابر استفاده می‌ شوند تا جذابیت و زیبایی بیشتری به این مکان ‌ها ببخشند.
به طور کلی، تندیس ‌های حجمی و فلزی به عنوان یک ابزار هنری و ارتباطی مهم در فضاهای عمومی و خصوصی شناخته می ‌شوند و می‌ توانند تأثیر مهمی بر روی محیط و افراد داشته باشند.

چگونه تندیس حجمی به یک رویداد اعتبار می‌بخشد؟

استفاده از تندیس حجمی علیرغم صرف هزینه بیشتر اما بسیار رایج است. اما به راستی چه عاملی باعث شده تا برگزارکنندگان مراسم و همایش‌های مختلف برای گرامیداشت به افراد شاخص این نوع یادبود را اهدا می‌کنند؟

پاسخ به این سوال به ماهیت اصلی این تندیس حجمی برمی‌گردد. انتخاب تندیس حجمی به این معناست که شما بیشترین انعطاف را در انتخاب طرح نهایی خواهید داشت. به عبارت دیگر شما می‌توانید هر طرحی که مدنظرتان است بر روی آن اجرا نمایید. این قدرت اختیار باعث شده تا سفارش دهندگان مطابق میل خود و با توجه به رویداد بهترین محصول را سفارش دهند. از طرف دیگر انتخاب تندیس حجمی، به رویداد موردنظر ما اعتبار بیشتری می‌بخشد چون  تندیس فلزی در مهم‌ترین مراسمات جهانی استفاده می‌شود.ضمنا قالب تندیس حجمی به صورت منحصر به فرد ساخته می‌شود و شما یادبودی سفارشی را به افراد برگزیده اهدا می‌کنید. ضمنا این یادبود سفارشی به نمادی برای مراسم و همایش موردنظر شما تبدیل خواهد شد. امروزه همگی افراد مراسم اسکار را با تندیس منحصر به فرد ان به یاد می‌آورند.

اگر قصد دارید که در ذهن مخاطبین خود ماندگار بمانید و به آنها یک یادبود با ارش هنری اهدا کنید، مناسب‌ترین گزینه انتخاب تندیس حجمی است. شرکت نشانه ساز در این مسیر شما را همراهی می‌کند.

تندیس سفارشی ورزشی
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟