۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مارک و لیبل

روش ساخت مارک و سفارش خرید مارک و لیبل

مارک و لیبل می‌تواند به محصولات شما هویت ببخشد. یک مارک هرچند کوچک نشانی از شماست که بر روی محصولاتتان وصل خواهد شد. همین الان اگر به پوشاک خود با دقت نگاه کنید احتمالا چندین مارک و نشان بر روی آن مشاهده خواهید کرد. مارک‌ و لیبل با توجه به نوع کاربردی که دارند از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. پر کاربرد ترین ابزار تبلیغاتی تولید کننده ها مارک و لیبل است. تقریبا در تمامی پوشاک و وسایل آویز یا برچسبی تبلیغاتی برای معرفی تولید کننده و اطلاعاتی راجع به محصول، مارک و لیبل استفاده می شود.

مارک و لیبل انواع گوناکونی دارند از جمله مارک پارچه ای، مارک فلزی، مارک چرمی، مارک سیلیکونی، مارک طرح فلز، لیبل برچسبی، لیبل پرچی و .. که با توجه به محصول از متریال های مختلف استفاده می شود. مارک ها به روش های دوختی، چسبی، پرچی و حرارتی با توجه به نوع ومتریال محصول، روی آن نصب می شوند.

در ادامه مطالب بیشتری را درباره مارک و لیبل برای شما بیان می‌کنیم.

مزیت های برندسازی با مارک و لیبل

از مزایای مارک و لیبل که به رشد و پیشرفت کسب و کار کمک می ‌کند عبارتند از:
شناخته شدن بین مشتریان:

مارک و لیبل باعث ایجاد شناخت قوی و مثبت در ذهن مشتریان می گردد.
افزایش اعتبار:

یک برند قوی و شناخته شده، اعتبار محصولات و خدمات شما را افزایش می دهد.
افزایش فروش و درآمد:

برندسازی با مارک و لیبل، منجر به افزایش تقاضا، فروش و درآمد می‌ شود. زیرا مشتریان بیشتری به محصولات یا خدمات شما روی می ‌آورند.
افزایش مشتریان وفادار:

مارک و لیبل، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی را به همراه دارد و مشتریان زیادی به شما وفادار می مانند.
موفق شدن در بازاریابی و فروش:

یک برند قوی، بازاریابی و فروش شما را تسهیل می ‌کند و به شما کمک می ‌کند تا با رقبای خود در رقابت باشید و در بازار، موفق عمل کنید.

ساخت مارک و لیبل

ساخت مارک و لیبل نیازمند به کارگیری تکنولوژی، ابزار و نیروی انسانی متخصص است. مشتریان با توجه به نوع کالای سفارشی خود، مارک مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند. مارک مورد استفاده بر روی پوشاک با مارکی که به یک وسیله برقی متصل می‌شود از لحاظ ساختاری تقاوت دارد. مشتریان با درنظرگرفتن نوع کالای خود با شرکت‌ سازنده مارک ارتباط برقرار می‌کنند. ارتباط می‌تواند حضوری یا غیرحضوری باشد. شرکت پس از بررسی نیاز مشتری، مشاوره‌های لازم را به او ارائه می‌دهد تا سفارش بهتری داشته باشد.

مشتری با کمک شرکت تولیدی، جنس و طرح سفارش خود را انتخاب می‌کند. مرحله طراحی می‌تواند توسط خود مشتری ایجاد شود. در صورتی که امکان طراحی توسط مشتری امکان‌پذیر نباشد طرح توسط طراحان شرکت پدید می‌آید. پس از پذیرفته شدن طرح توسط مشتری، آن را برای ساخت به کارگاه ارسال می‌کنند. درکارگاه افرادی ماهر و زبردست با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته محصول نهایی را تولید می‌کنند. تمام تلاش ما این است که مارک و لیبل موردنظر شما را با بالاترین کیفیت و ظرافت تولید نماییم.

صفحه پربازدید: پلاک فلزی

کاربرد و سایز

استفاده از مارک باعث افزایش اطلاعات مشتریان نسبت به محصولات ما خواهد شد. این اطلاعات می‌تواند شامل لوگو، نام تجاری ما و یا نام محصول را در بر بگیرد. این امر به روند برندسازی ما کمک موثری خواهد کرد. برندسازی یعنی آنکه افراد به محض آنکه نام محصولی مرتبط با رسته شغلی مجموعه ما را می‌شنوند، ناخداگاه نام شرکت و مجموعه ما در ذهن آنها تداعی شود. ضمنا مارک ها فضای تبلیغاتی موثری برای شرکت سازنده جنس مارک شده هستند. مارک ‌ها اگر به درستی ساخته شوند طول عمر بالایی دارند. این به این معناست که فضای تبلیغاتی ما پایدار می‌ماند.

سایز مارک و لیبل به جنس آن بستگی دارد. در ساخت مارک باید دقت شود که نباید آنقدر کوچک باشد که قابل تشخیص نباشد. ضمنا اگر ابعاد آن بزرگ باشد، باعث خواهد شد که بر روی پوشاک چندان چهره مطلوبی نداشته باشد. اندازه طول و عرض مارک و لیبل اغلب در محدوده یک تا ۳ سانتی متر محدود می‌شود. اما شرکت نشانه ساز هر نوع سفارشی را با توجه به درخواست مشتری می‌پذیرد. پس مشتری محدودیتی در انتخاب اندازه نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: ساخت مدال ورزشی

قیمت مارک و لیبل

قیمت مناسب مهم‌ترین دغدغه مشتریان هر محصول است. از طرف دیگر قیمت مناسب زمانی اهمیتی دارد که محصول نهایی باکیفیت باشد. متاسفانه بسیار از تولیدکنندگان برای کاهش قیمت و جلب توجه مشتری، جنسی بی‌کیفیت را به مشتری تحویل می‌دهند. شرکت نشانه ساز با استفاده از تکنولوژی‌های برتر و به کارگیری دستگاه‌های مجهز و با  هدف مشتری مداری، مارک و لیبل باکیفیت بالا را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد.

مهم‍‌ترین عامل در تعیین قیمت مارک و لیبل جنس آن است. مسلما تولید مارک چرمی نسبت به مارک پارچه‌ای هزینه بیشتری دارد. عواملی همچون تعداد رنگ، کیفیت چاپ، حجم و ضخامت محصول نیز تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی محصول می‌گذارند. عامل مهم دیگری که می‌تواند باعث کاهش هزینه شما شود تیراژ سفارش است.هرچه تعداد سفارش ساخت مارک ولیبل بیشتر باشد، هزینه تولید آن به ازای هر عدد مارک و لیبل کاهش می‌یابد. شما می‌توانید با کمک گرفتن از شرکت تبلیغاتی نشانه ساز محصولی باکیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار داشته باشید.

سایر محصولات: بج سینه

انواع مارک و لیبل

همانند ساخت تندیس، مارک و لیبل نیز معمولا براساس ماده اصلی سازنده آن دسته بندی می‌شوند. هر نوع مارک و لیبل با محصول خاصی ارتباط دارد. دسته بندی مارک می‌تواند بسیار متنوع و گوناگون باشد.در قسمت زیر ۶ دسته از انواع اصلی مارک و لیبل بیان شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا درباره هر نوع مارک و فرآیند تولید آن با شما مطالب ارزنده‌ای را در میان بگذاریم.

مارک پارچه ای

مارک پارچه‌ای یکی از انواع رایج نشان بر روی پوشاک است. مارک پارچه‌ای برای نمایش سایز یک لباس یا نام برنده سازنده آن به کار می‌رود. تولید این مارک‌ها اغلب به روش دوختی می‌باشد.با توجه به اینکه مورد شست و شو قرار می‌گیرد، مارک پارچه‌ای به گونه‌ای ساخته می‌شود که در برابر چنین آسیب‌هایی مقاوم باشد. قیمت مناسب و قابلیت استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف مارک ‌پارچه‌ای را بسیار پرکاربرد کرده است.

مارک طرح استیل

مارک طرح استیل ظاهری شبیه به مارک فلزی دارد اما از ABS ساخته شده است. مارک مولتی استایل نام دیگر این نشان می‌باشد. چاپ لیزری بر روی مارک طرح استیل باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود. رنگ طلایی و نقره‌ای برای پس زمینه این مارک انتخاب می‌شود. بعد از برش یا داغی قسمت‌هایی که موردنظر مشتری است با توجه به جنس اولیه به رنگ مشکی در‌می‌آید. قیمت مناسب و ظاهر شیک مهم‌ترین ویژگی مارک طرح استیل می‌باشد.

مارک چرمی

اگر به دنبال یک کار خاص و جذاب هستید می‌توانید مارک چرمی را انتخاب کنید. در البسه چرمی اغلب برای نمایش نام برند سازنده از مارک چرمی استفاده می‌شود. استفاده از مارک چرمی به فرآیند برندسازی شما کمک شایانی می‌کند. عسلی, استخوانی, قهوه ای, زرشکی و کرم رنگ‌های متداول در تولید مارک چرمی ‌می‌باشند. اگر می‌خواهید هزینه تولید مارک چرمی خود را کاهش دهید می‌توانید از فوم یا چرم مصنوعی کمک بگیرید.

مارک سیلیکونی

مارک سیلیکونی متناسب با سلیقه افراد فانتزی است. استفاده از رنگ‌های مختلف و چاپ برجسته مهم‌ترین ویژگی مارک سیلیکونی می‌باشد. در مارک سیلیکونی لوگو و نوشته بر روی سطح کار به طور برجسته قرار می‌گیرد. استفاده از طرح‌های گرافیکی و انیمیشن مارک سیلیکونی را جز نشان‌های جذاب قرار داده است. اگر برای تبلیغ برند خود در جست و جوی کار خاصی هستید ما به شما استفاده از لیبل و مارک سیلیکونی را پیشنهاد می‌کنیم.

مارک پلی استری

مارک پلی استری به صورت برچسبی بر روی کالای موردنظر ما متصل می‌شود. تنوع در طرح و رنگ و انعطاف پذیری بالا یکی از دلایل محبوبیت این نوع لیبل است. از ویژگی‌های مهم مارک سیلیکونی ظاهر یک دست برجسته آن است که آن را به نشانی منحصر به فرد تبدیل کرده است. لیبل ژله‌ای نام دیگر این نشان زیباست که با توجه به خاصیت منعطفش نام‌گذاری شده است. مارک پلی استر خوب در مقابل تغییرات دما حتی درفضای باز مقاوم است.

مارک فلزی

استفاده از مارک فلزی در وسایل آشپزخانه و منزل و همچنین پوشاکی همچون کاپشن بسیار متداول می‌باشد. جنس اغلب مارک‌های فلزی برنج و استیل است. فرآیند چاپ و حک بر روی مارک برنجی با عملیات خوردگی انجام می‌شود. مقاومت و استحکام در برابر انواع آسیب‎‌های احتمالی از مهم‌ترین ویژگی‌های مارک فلزی است. مارک استیل نیز اغلب به رنگ نقره‌ای ساخته می‌شود. قیمت این مارک با توجه به فلز مورد استفاده و طرح و رنگ آن تعیین می‌شود.

لیبل برچسبی یا حرارتی

مزیت استفاده از لیبل و برچسب در این است که اتصال آن به سطح موردنظر به سادگی صورت می‌پذیرد. برچسب‌ها در قسمت پشت خود خاصیت چسبناک دارند که باعث شده است آنها به سادگی بر روی سطح موردنظر ما متصل شوند. لیبل‌های حرارتی نیز برای اتصال پایدار و مناسب باید با ابزاری مانند اتو در معرض حرارت بالا قرار بگیرند. مشخصات و برچسب اموال در ادارات از نمونه‌های رایج این نوع لیبل می‌باشد. قیمت مناسب از دیگر ویژگی‌های مطلوب این نوع لیبل می‌باشد.

تگ لباس یا کارت آویز

تگ لباس یا کارت اویز همانطور که از نام ان مضخص است اغلب در البسه و پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تگ‌ها غالبا از مقوای گلاسه لمینت کاری ساخته شده است. حالت کاغذی آن باعث شده است این ابزار برای چاپ رنگی در هر طرخی مناسب باشد. برای اتصال این محصول شیک به لباس از نخ‌های مخصوصی استفاده می‌کنند. استفاده از طرح‌های زیبا و خلاقانه در کارت آویز به اعتبار برند شما می‌افزاید. استفاده از کارت اویز در لباس سبب اعتماد مشتری به آن پوشاک خواهد شد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟