۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

نشانه ساز

گروه تبلیغاتی نشانه ساز در دهه ۸۰ با خدمات طراحی، چاپ و تولید محصولات مختلف به بازار تبلیغات ایران ورود پیدا کرد. فعالیت اولیه این شرکت در زمینه ساخت بج سینه، تندیس آماده و سفارشی، ساخت کاپ قهرمانی، مدال ورزشی و شیلد بود. با گذشت زمان و با توجه به نیاز بازار این شرکت فعالیت‌های خود را گسترش داد. امروز نشانه علاوه بر فعالیت‌های گذشته خود در زمینه مارک و لیبل، تابلو تبلیغاتی (بیلبورد)، پلاک و  خدمات طراحی و چاپ فعالیت می‌کند. پشتوانه نشانه ساز در تمامی این سالها تولید نمونه کارهای زیبا و رضایت مشتریانش است.

کارگاه های مجهز و مواد اولیه عالی

نشانه ساز با بهره گیری از مواد اولیه عالی و استفاده از کارگاه‌های مجهز به آخرین فناوری‌ها محصولات خود را تولید می‌کند. مزیت داشتن مواد اولیه مناسب و مکان مجهز برای تولید باعث شده است تا نشانه ساز محصولات باکیفیتی را روانه بازار کند. در این کارگاه ها از نشانه ساز پیشرفته‎‌ترین فناوری‌های تولید از مانند اسید کاری (اچینگ)، ریخته گری (دایکست)، حکاکی و برش لیزر (انواع مختلف co2، فایبر و نیتروژن)، آنودایزینگ، آبکاری الکتروپلیتینگ و فانتاکروم، چاپ سیلک و فلت بد یو وی، وکیوم فرمینگ، الکتروفرمینگ، طراحی و مدل سازی، رندرینگ، بافت دیجیتال، تیغ زنی دایکات و.. استفاده می‌شود.

گستردگی خدمات و تضمین کیفیت

با توجه به گستردگی خدمات ارائه‌شده و دارا بودن کارگاه‌های قدرتمند، نشانه ساز آمادگی اجرای پروژه های تبلیغاتی برای انواع اصناف، سازمان‌ها، فدراسیون‌ها، گروه‌ها، شرکت‌ها و .. را در تیراژ و متریال دلخواه دارد. همکاری و بر آورده کردن نیاز های شرکت های بزرگ مثل ایرانسل و دیجیکالا، سازمان های دولتی مثل وزارت نفت، بانک‌های خصوصی و دولتی مثل بانک شهر و بانک سپه، فدراسیون های ورزشی مثل فدراسیون شنا و فدراسیون تنیس گواهی بر کیفیت خدمات ارائه شده در نشانه ساز می دهد.

آدرس نشانه ساز

آدرس دفتر مرکزی

خیابان مطهری - نرسیده به شریعتی - پلاک 8 - واحد 1

شماره تماس

ایمیل

info@neshanehsaz.com

آدرس کارخانه

تهران، کیلومتر ۲۰ جاده خاوران،شهرک صنعتی عباس آباد،کوچه نرگس دوم،پلاک۷

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟