۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلو محیط خارجی

یکی از ابزار های تاثیر گزار تبلیغاتی در کسب و کار های امروزی بیلبورد های تبلیغاتی یا به صورت تخصصی تابلو های محیط خارجی هستند. این تابلو ها در معرض دید عموم قرار داده می شوند و به علت ابعاد بزرگ و محل قرارگیری خود تقریبا همیشه مورد توجه مخاطب قرار می گیرند. از جمله بیلبورد ها و تابلو های محیط خارجی میتوان به تابلو برجسته چلنیوم ،تابلو برجسته استیل،تابلو نئون پلاستیک و فلکسی و تابلو LED اشاره کرد .

تابلو های حروف فلز ، تابلو حروف ترکیبی ، لایت باکس ، تابلو وکیوم و پلکسی انواع مختلف تابلو های ارائه شده توسط گروه تبلیغاتی نشانه ساز است که در دو گروه تابلو های محیط داخلی و تابلو های محیط خارجی مشترک می باشد.

ما در گروه تبلیغاتی نشانه ساز با ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی و ساخت محصولات تبلیغاتی با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و در کارگاه های مجهز به آخرین فناوری های تولید به دنبال افزایش بهره وری تبلیغاتی سازمان ها، تولیدی ها، همایش ها، گروه ها و مسابقات هستیم.

در این صفحه شما می توانید نمونه کار های نشانه ساز را بررسی کنید و در صورت تمایل از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و سوالات قبل از خرید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

تابلو محیط خارجی

تابلو نئون پلاستیک

یکی از اولین تابلوهای تبلیغاتی محیط خارجی، تابلو های نئون پلاستیک بوده‌اند که در سالهای نه چندان دور به عنوان اصلی ترین تابلو تبلیغاتی برای محیط خارجی در نظر گرفته می‌شده است. متریال اصلی این نوع تابلوها، پلاستیک/ پلکسی گلس به همراه گاز نئون می باشد. تابلو های نئون پلاستیک قبل از ورود تابلوهای حروف برجسته چلنیوم کاربرد فراوانی در بازار داشته اند.

تابلو حروف برجسته چلنیوم

یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی محیط خارجی، تابلوهای حروف برجسته چلنیوم می‌باشند. این تابلوها از زیباترین و پیشرفته‌ترین تابلوهای محیط خارجی است که در اشکال مختلف تولید می‌شوند و ازتنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند. تابلوهای حروف برجسته چلنیوم به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند که حتی مشتریان مشکل پسند را می‌تواند راضی نگه ‌دارند.

تابلو LED

تابلوهایLED نوعی از تابلوهای تبلیغاتی برای محیط‌های خارجی است. در عمل این تابلوهابه شکل یک صفحه نمایشی دیجیتالی می‌باشند که با توجه به جذابیت بالایی که دارند استفاده از این نوع تابلوهای افزایش یافته است.تابلوهای LED به دونوع ثابت و متحرک(روان) تقسیم می شوند. در تابلوهای ثابت نوشته ها امکان حرکت نداشته و تصویر نمایشگر ثابت و بی حرکت است. در تابلوهای متحرک نوشته‌ها قابلیت حرکت دارند و تصویر نمایشگر متحرک می‌باشند.

تابلو حروف برجسته استیل

تابلو‌های حروف برجسته استیل نیز یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی برای محیط خارجی است که از زیبایی و جلوه خیره کننده‌ای برخوردار می‌باشند. همانطوری که از اسم این تابلو‌ها مشخص است متریال اصلی برای تولید و ساخت این تابلوها ورق استیل می‌باشد. این ورق‌ها از مقاومت خوب و بالایی در برابر عوامل طبیعی نظیر: بارندگی و افزایش و کاهش دما برخوردار می‌باشند به طوریکه هیچگاه دچارزنگ‌زدگی و خورد‌گی نمی ‌شوند و رنگ آن‌ها نیز تغییر پیدا نمی کند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟