۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلو نئون پلاستیک

یکی از ابزار های تاثیر گزار تبلیغاتی در کسب و کار های امروزی بیلبورد های تبلیغاتی یا به صورت تخصصی تابلو های محیط خارجی هستند. درگذشته از تابلو نئون پلاستیکی استفاده بیشتری می شد امروزه با ظهور تابلو چلنیوم استفاده از آن کاهش یافته است. با این حال هنوز هم تابلو نئون پلاستیک مشتریان زیادی دارد.

نحوه ساخت این تابلو ها همانند تابلو چلنیوم است با این تفاوت که جنس تابلو نئون از پلاستیک یا پلکسی است. ساخت تابلو نئون به این صورت است که حروف و تصاویر با استفاده از پلاستیک یا پلکسی گلس ساخته می شوند و سپس روی زمینه کار که از جنس کامپوزیت یا نمای سنگ یا .. است نصب می شوند. در این نوع تابلو ها روشنایی از کنار حروف و تصاویر دیده می شود و جلوه خاصی را برای این تابلو ها فراهم می آورد.

ما در گروه تبلیغاتی نشانه ساز با ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی و ساخت محصولات تبلیغاتی با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و در کارگاه های مجهز به آخرین فناوری های تولید به دنبال افزایش بهره وری تبلیغاتی سازمان ها، تولیدی ها، همایش ها، گروه ها و مسابقات هستیم.

در این صفحه شما می توانید نمونه کار های نشانه ساز را بررسی کنید و در صورت تمایل از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و سوالات قبل از خرید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

تابلو نئون پلاستیک
تابلو نئون پلاستیک

مزایا

تابلوهای نئون پلاستیک دارای محاسن و مزایای زیادی می باشندکه اهم آنها عبارتند از:

1- نوشته ها و تصاویر  در این تابلوها در حجم و انداز کوچک نیز قابلیت چاپ و نصب بر روی تابلو را دارا بوده و به طور کامل دیده می شوند.

2- با توجه به اینکه جنس از پلکسی گلس می باشد لذا دارای استحکام بالا بوده ودر برابر ضربه مقاوم هستند.

3- دارای نور بوده و متن با وضوح و دید بالا قابل رویت می باشند.

4- پلکسی گلس مورد استفاده در این تابلوها از انعطاف پذیری بالا، محافظ اشعه ماورائ بنفش، سبک ، عایق صوتی و عایق حرارتی می باشند.

5- این نوع تابلوها با درخشش زیبا و خیره کننده بینندگان را به خود جذب می کند.

 از دیگر مزایای تابلوهای نئون پلاستیک می توان به قیمت مناسب، نصب راحت، تنوع در ساخت و مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی و محیطی اشاره نمود. 

ساخت

 با توجه به اینکه از تابلوهای نئون پلاستیک معمولا” برای تهیه تابلوهای پزشکی ، تابلوهای بیمه و تابلوهای موسسات حقوقی مورد استفاده قرار می گیرند لذا در ساخت آنها بایدضوابط ، قوانین و یا عرف خاصی مورد توجه قرار گیرند. از جمله این موارد می توان به ابعاد تابلو اشاره نمود. همچنین طراحی متن آن باید به گونه‌ای باشد که نام موسسه حقوقی ، نام وکیل به همراه رتبه وکالت، نام پزشک به همراه تخصص آن و… با توضیحات مختصر بر روی تابلو درج شود. اگرچه ممکن است همیشه تابع موارد مذکور نباشد و این تابلوها به گونه ای دیگر نیز ساخته شود اما عرف ساخت این تابلوها همانطور است که در بالا بیان کردیم. به طور معمول جنس اکثر تابلوهای مطب پزشک، دفاتر وکالت، موسسات حقوقی، دفاتر بیمه و … از نئون پلاستیک است. انتخاب این تابلو ها همواره انتخاب مناسبی برای فضاهای بیرونی می باشد.

برای ساخت یک تابلوهای نئون پلاستیک خوب و مناسب بایستی چند مرحله به شرح ذیل انجام پذیرد:

اول: در این مرحله تابلوساز اطلاعات کاملی از محل نصب و اندازه طول ، عرض و ارتفاع تابلو بدست می آورد.

دوم: قالب تابلو توسط دستگاه‌های مدرن و پیشرفته به صورت برجسته ساخته می‌شود.

سوم: طراحی متن و تصویر ( نوع فونت، اندازه فونت و…) مورد نظر با استفاده از نرم افزارهای رایانه ای انجام گرفته و چاپ می شود.

چهارم: متن و تصویر چاپ شده بر روی تابلو قرار می گیرد.

پنجم: حالا نوبت به نورپردازی می رسد که با استفاده از لامپ های ال ای دی و لامپ های مهتابی صورت می گیرد.

ششم: در پایان تابلو تحویل مشتری شده ویا توسط نصاب در محل مورد نظر نصب می گردد.

لازم به ذکر است اینگونه تابلوها بنا بر در خواست مشتری قابلیت تهیه به صورت یک طرفه ویا دو طرفه را دارا می باشد.

تابلو نئون پلاستیک

قیمت

تعیین و برآورد قیمت تابلوهای نئون پلاستیک متاثر از عوامل و معیارهای متعددی می باشدکه اهم این موارد شامل:

1- نوع و کیفیت پلاستیک و یا پلکسی گلس مورد استفاده در ساخت تابلوهای نئون پلاستیک تاثیر بسزایی در افزایش یا کاهش قیمت آن دارد.

2- نوع و کیفیت لامپ های ال ای دی و یا مهتابی مورد استفاده در نورپردازی تابلوهای نئون پلاستیک نیز باعث افزایش قیمت خواهد شد.

3- متغیر دیگری که در تعیین قیمت تابلو نئون پلاستیک اثر دارد، ابعاد آن است. قیمت تابلو با توجه به اندازه آن نیز تعیین می‌شود. مسلما هرچقدر ابعاد تابلو بزرگتر باشد هزینه ساخت و تولید آن بیشتر می‌شود. 

    •  
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟