۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

قیمت بج

اگر درباره قیمت بج سینه چیزی نمی‌دانید و به دنبال کسب اطلاعات در مورد آن هستید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

حتما برایتان اتفاق افتاده است که در بانک‌ها و سازمان‌ها اگر نگاهتان به لباس کارمندان آنجا بیفتد نمادی را روی یقه و یا سینه آن‌ها ببینید. آن شی همان بج سینه یا نشان سینه است که سازمان‌ها و ادارات برای معرفی مجموعه خود از آن استفاده می‌کنند. طبیعتا در زمان تهیه هر کالا چنانچه تعداد سفارش شما بیشتر باشد، تخفیف بیشتری نیز شامل شما می‌شود. این مورد باعث کاهش هزینه شما خواهد شد و برای شما به ‌صرفه‌تر است. در مورد قیمت بج سینه هم همین قضیه صدق می‌کند. تعداد سفارش فقط یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت است. در این مطلب می‌خواهیم کمی درباره‌ قیمت بج سینه و فاکتورهای موثر در تعیین آن بپردازیم.

قیمت بج سینه

مطلب پربازدید : بج کت پرچم و نقشه ایران

عوامل موثر در تعیین قیمت بج سینه

عوامل مختلفی بر قیمت بج سینه تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به تعداد مورد نیاز، جنس استفاده شده (متریال) در ساخت بج سینه، زمان تحویل محصول و سایز سفارش اشاره کرد. حال به بررسی تک تک عوامل خواهیم پرداخت. تعداد حداقلی برای سفارش بج سینه ۱۰عدد می ‌باشد. هرچه تعداد سفارش ها بیشتر شود، از نظر اقتصادی برای مشتری بهتر و ارزانتر تمام خواهد شد.

در مورد ابعاد سفارش هم باید بگوییم که ما محدودیتی در ابعاد نداریم. عاملی که بر اندازه سفارش شما تاثیرگذار است، طرح و لوگوی شماست. اندازه طرح تا حدی میتواند کوچک باشد که طرح شما خوانا و قابل تشخیص باشد.  چنانچه فوریتی در کار باشد و کار را در زمان کمتری بخواهید به هزینه‌ی ساخت آن اضافه خواهد شد. به طور کلی بج سینه به دو دسته‌ی فلزی و غیرفلزی تقسیم بندی می‌شود. قیمت بج‌ها بسته به ماده‌ای که در ساخت آن‌ها به کار می‌روند متفاوت است. ماده اولیه به کار رفته می‌تواند از جنس آلومینیوم یا استیل، سربی یا برنجی باشد.

تخمین هزینه ی ساخت بج سینه یکی از دغدغه های مشتریان است. ارائه ی قیمت به مشتریان، صرفا با دریافت اطلاعات کامل سفارش صورت خواهد گرفت. در این نوشته قصد داریم که عوامل مهم در تعیین قیمت بج سینه را توضیح دهیم.

قیمت ساخت بج سینه باتوجه به شکل ظاهری، تیراژ، رنگ و اندازه ی آن متفاوت است. درواقع قیمت نشان سینه بسته به ابعاد کار، نوع اسیدکاری و یا برشکاری، رنگ آمیزی و تعداد رنگ، نوع اتصال و دیگر موارد متفاوت می باشد. مهم ترین عامل در تعیین هزینه متریال (جنس) است. متریال های محبوب تولید بج سینه زاماک، برنج و استیل هستند. ابعاد و اندازه نیز در هزینه تاثیر زیادی دارد. طبیعتا هرچه ابعاد نشان بزرگتر باشد، نیاز به استفاده از متریال بیشتری وجود دارد و در نتیجه هزینه ی تمام شده ی تولید، بیشتر خواهد شد.

جهت سفارش ساخت بج پلی استری با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

برای تولید نشان سینه مشابه لوگو نیاز به برش و فرم دهی نیز وجود دارد که این عملیات نیز در هزینه نهایی تاثیرگذار است. انواع آبکاری نظیر آبکاری طلا، نقره، برنز و سیاه قلم وجود دارد که باعث افزایش جلا و زیبایی بج سینه خواهد شد. در واقع رنگ آمیزی و آبکاری باعث افزایش مراحل تولید میشود و نوع آبکاری بر هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود. همچنین سفارش های فوری(بج فوری) به علت افزایش حجم کاری، هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

برای خرید بج کت پرچم ایران با همکاران ما در شرکت نشانه ساز تماس برقرار نمایید.

معمولا لیست قیمت ها بر اساس اندازه ی استاندارد بج سینه، ثابت می باشد و درصورت درخواست مشتری، اندازه و نوع آن تغییر کرده و هزینه نهایی متغییر است. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان و تخمین هزینه نهایی سفارش نشان سینه خود با متریال ( زاماک، برنج، استیل و .. )، آبکاری (طلا، کروم، مات و براق، برنز، برنج، سیاه قلم، مس و .. ) و ابعاد دلخواه خود می توانید با کارشناسان نشانه ساز تماس بگیرید. سفارش شما در تیراژ مدنظر شما در کوتاه ترین زمان ساخته می شود.

جنس بج‌سینه

بسته به سفارشی که شما می‌دهید و به‌خصوص ماده اولیه آن، نشانه‌ساز روشی را برای ساخت آن انتخاب می‌نماید. به عنوان مثال اگر تعداد سفارش زیاد باشد می‌توان از روش ریخنه‌گری استفاده نمود چراکه این روش برای ساخت تیراژهای بالا از سایر روشها بهتر است. علاوه بر این وقتی تیراژ تولید بالا باشد هزینه نهایی هم کمتر خواهد بود ودست تولیدکننده برای دادن تخفیفات بازتر خواهد شد. برای ساخت مدال‌ها و درجات نظامی اغلب از این روش استفاده می‌شود. بنابراین اینکه سفارش شما از چه جنسی  باشد در قیمت‌گذاری تاثیر مستقیمی دارد.

آبکاری و رنگ

برای افزایش کیفیت کار از رنگ‌ها استفاده می‌شود.این کار باعث می‌شود تا زیبایی کار بیشتر نمایان شود. هرچه میزان تنوع رنگ در سفارش شما بیشتر باشد، قیمت تمام شده بیشتر می‌شود.

آبکاری باعث جلا و درخشندگی کار می‌شود. اینکه آبکاری چگونه و با چه موادی انجام شود نیز باعث تغییرات قیمتی می‌شود. مثلا آبکاری از جنس طلا باشد، نقره باشد سیاه قلم باشد یا سایر روش‌ها.

ابعاد

از نظر اندازه و ابعاد محدودیتی وجود ندارد. همانطور که گفته شد مهم خوانایی و مشخص بودن نماد شماست. هرچه ابعاد کار بزرگتر باشد به دلیل اینکه مواد اولیه بیشتری استفاده می‌شود، قیمت نهایی محصول را بالاتر می‌برند. بزرگی و کوچکی کار سلیقه شماست.

زمان تحویل

ازآنجا که زمان معمول برای تولید بج سینه ۷ روز می‌باشد، اگراز نظر زمانی دچارمعذوریت باشید،می‌توانید با مراجعه به صفحه بج فوری  از نمونه کارها دیدن فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید تا محصول خود را زودتر دریافت کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟