۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

روش های تولید بج سینه


روش های تولید بج سینه به طور کلی به دو روش سری یا تکی تولید می شود. در روش اول که از روش سری استفاده می شود. در این نوشته به توضیحاتی در مورد این دو روش اشاره میکنیم.

بج پلی استری چگونه ساخته می‌شود؟

نشان سینه علاوه بر بالا بردن سرعت تولید بج بر روی کیفیت آن تآثیرمی گذارد . در روش ساخت این نوع بج سینه ها که به صورت سری ساخته می شوند. دست آورد انسانی فقط در ساخت نمونه اولیه بکار می رود و برای سری کاری این کار به عهده ماشین آلات پیشرفته است.

مزایای استفاده از روش سری : در تیراژ بالا هزینه تمام شده برای مصرف کننده پایین تر از روش تکی است و هم زمان کمتری برای تولید صرف می کند.

معایب استفاده از روش سری :در این روش برخلاف همه مزایای وجود داشته در این روش این است که برای تیراژهای کم اصلن به صرفه نیس و اینکه کیفیت کار ، دقت و ظرافت درسری از روش تکی پایین تر بوده است.

ساخت بج سینه به روش تکی:این روش یکی از بهترین روش هایی است که اگر مصرف کننده دنبال کیفیت ، دقت و ظرافت باشد.اینکار را ما بهشون پیشنهاد می دهیم.در این روش تک تک مراحل ساخت بج سینه توسط نیروی انسانی که در کارخانه پلاک سازی نشانه ساز است ساخته می شود.

مزایای روش تکی : کیفیت و دقت نظر در این بج سینه بسیار بالا بوده و برای تیراژ پایین به صرفه است.

معایب روش تکی : در تیراژ بالا قیمت بج سینه نسبتا بیشتراز روش سری می باشد. می توان گفت چون کار بج سینه به صورت اختصاصی توسط نیروها انجام می شود زمان بیشتری صرف می شود یا نشان سینه ساخته شود.

ساخت بج کت پرچم ایران

روش های تولید بج سینه به طور کلی استفاده از بج سینه کم کیفت که در روش سری بیشتر به آن پرداخته ایم . نه تنها باعث بالا بردن سطح تبلیغ برای سازمان ها،شرکت ها،فروشگاه ها و…نمی شود بلکه باعث تبلیغ منفی برای مصرف کننده یا سازمانی می شود. که تبلیغ منفی بج سینه کم کیفیت بر آنها داشته است.

این دو روش سری و تکی در کارخانه مجهز نشانه ساز قابل انجام است و می توان برای استعلام قیمت بج سینه خود با ما در تماس باشید.

لازم به ذکر است قیمت هردو روش تقریبا در یک رنج قیمتی بوده ولی فراموش نکنید ، کیفیت این دو باهم متفاوت است .در صورت کلی اگر برای شما زمان اهمیتی نداره پیشنهاد ما بهتون بج سینه تکی می باشد. چون علاوه بر کیفیت این نشان سینه می توان اشاره ای کرد به طرز برش این بج سینه ها که توسط اره کاری دستی نیروهای مجرب گروه تولیدی نشانه ساز انجام می شود.

بج سینه | نشان و اتیکت
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟