۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

روش ساخت بج‌سینه سفارشی

از جمله موارد و نکاتی که جزء ارکان و اصول تبلیغاتی است و همیشه باید مورد توجه و دقت قرار گیرد، اختصاصی و منحصر به فرد بودن اقلام تبلیغاتی است. معمولا” همه شرکت ها یا سازمانها صرفا” به دنبال کسب درآمد بیشتر و موفقیت در بازار برای خود و مجموعه زیر دست می باشند و سایر موسسات در حکم رقیب برای آن هستند، لذا مهمترین مسئله برای مدیران و مسئولان شرکت ها حذف رقیب از طریق افزایش مشتری، تولید محصولات و خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه می باشند. در این میان برای تسلط بر بازار، علاوه بر توجه به  کیفیت محصول باید به نحوه معرفی آنها نیز عنایت داشت. شناخت صحیح و دقیق تولیدات شرکت و موسسه به دیگران باعث افزایش مشتری و بالطبع رونق کسب و کار می گردد. 

مطالب مزبور مبین ضرورت استفاده از ابزارهای تبلیغاتی است. یکی از بهترین، ساده ترین و مناسبترین قیمت آنها می توان به ساخت بج سینه سفارشی برای شرکت ها و موسسات اشاره نمود.

روش ساخت بج‌سینه سفارشی
روش ساخت بج‌سینه سفارشی

روش ساخت بج سینه سفارشی

روش ساخت بج‌سینه سفارشی نیز همانند سایر بج سینه ها دارای انواع و قیمت های متعدد و گوناگونی است. این تفاوت ها مربوط به شکل ظاهری( دایره، مربع، مستطیل، چند وجهی و…)، نوع متریال مورد استفاده (فلزی و غیر فلزی)، روش ساخت( آبکاری، قالبی ، ریخته گری، اسید کاری، برشی، لیزری و…) و یا نحوه نصب آن بر روی سینه البسه( مگنتی و سوزنی) می باشد. 

معمولا” روش ساخت بج‌سینه سفارشی غیرفلزی از مواد مولتی استایل، پلکسی گلس، پلی استر و… استفاده قرار گرفته و بریده  می شود. برای طراحی شکل، مدل و نوشته روی آن از روش لیزری بهره می برند.

برای تولید بج سینه سفارشی فلزی غالبا” آلیاژهای استیل، برنج، آلومینیوم و… مورد استفاده و برش قرار گرفته و به روش اسیدکاری، ریخته گری و…  طراحی شکل و نوشته مورد نظر برروی آن صورت می گیرد  .

جهت مشاوره و سفارش انواع مختلف بج سینه و اتیکت سینه (اعم از سفارشی و آماده) با نشانه ساز تماس بگیرید.
02188842300،02188843200 و 09122488874

قیمت بج سینه سفارشی

شرکت ها و موسسات هر چقدر برای تبلیغات هزینه نمایند به همان میزان ویا حتی بالاتر از  افزایش درآمد و سود بیشتر برخوردار هستند. اما این به آن معنی نیست که این کار بدون برنامه ریزی انجام شود. اولین مرحله برآورد و محاسبه قیمت بج سینه سفارشی است که تابع معیارها و شاخص های مختلفی نظیر:

روش ساخت: برای ساخت بج سینه روشهای متنوع با هزینه های گوناگونی وجود دارد به طوری که قیمت بج برنجی ریخته گری نسبت به بج غیرفلزی و یا بج فلزی آلومینیومی به مراتب بالاتر است.

متریال : ماده اولیه برای ساخت بج سینه نیز خیلی مهم است. به عنوان مثال قیمت بج فلزی نسبت به بج غیر فلزی بالاتر است.

تیراژ: هرچقدر تعداد درخواست بیشتر باشد هزینه تمام شده پایین تر است.

ابعاد: اندازه بج سینه سفارشی نیز در قیمت آن تاثیر دارد.

 

روش ساخت بج سینه سفارشی
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟