۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج سینه پلی استری

بج سینه پلی استری … چگونگی ساخت، سفارش و قیمت خرید

 بج سینه از کلمه انگلیسی Badge به معنی نشان یا عللامت گرفته شده است. بج سینه معرف مجموعه و سازمان شماست. در واقع نوعی کالا برای تبلیغات شما محسوب می‌شود که علاوه بر معرفی، به زیبایی پوشش کارکنان می‌افزاید. از بج سینه استفاده‌های گوناگونی می‌شود. گاهی برای نشان دادن یک خدمت، نظیر آتش‌نشانی، گاهی برای تبلیغات و نمایش لوگو و نماد شرکت، گاهی هم در کمپین‌های تبلیغاتی و گاهی برای نمایش واحدی که یک فرد نظامی در آن فعالیت می‌کند یا نشان‌های افتخار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صفحات قبل به معرفی بج سینه و انواع آن پرداخته‌ایم.

حال می‌خواهیم به معرفی نوع دیگری از آن ،که بج سینه پلی‌استری نام دارد را به شما معرفی نماییم. سپس قیمت آن و تفاوتش با بج فلزی را بیان می‌نماییم. تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

بچ سینه پلی‌استری به دلیل استفاده از رنگ‌های بیشتر در ساخت، از محبوبیت بیشتری برخوردار است. شرکت نشانه ساز با سالها حضور فعال در زمینه تولید و ساخت بج سینه پلی استری آمادگی هرگونه همکاری با مشتریان خود را دارد. شما می‌توانید بج سینه مورد نظر خود را با هر طرح، قالب، اندازه و تیراژی که مدنظرتان است به ما سفارش دهید. برای دریافت هرگونه مشاوره و ثبت سفارش کافی‌است با شماره‌های ثبت ۰۲۱۸۸۴۲۳۰۰ – ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس بگیرید.

بج پلی استری

بج کت پرچم ایران (طرح پلی استر)

بج پلی استری

آشنایی با جذاب‌ترین بج سینه

بج سینه پلی استری به دلیل آنکه از دو قسمت فلزی و پلاستیکی شده، یکی از محبوب‌ترین بج‌های سینه محسوب می‌شود. علت آن است که در قسمت پلاستیکی به دلیل استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌تواند باعث جذب و جلب توجه افراد شود. بنابرین طرح‌های زیبایی را می‌توان روی پایه کار اجرا نمود. ناگفته نماند که روکش رویی این نوع بج از جنس پلاستیک بادوام است. پس خیالتان از بابت کیفیت ساخت آن راحت باشد.

همچنین این نوع بج سینه به دلیل پایه فلزی که دارند دارای دوام بسیار خوبی نیز هستند. با درخشش و زیبایی ظاهری منحصربه‌فرد خود به عنوان محبوب‌ترین بج سینه شناخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با بج پل‌استر بهتر است ابتدا ماده ساختار آن را بشناسیم. برنج ماده‌ی اصلی مورد استفاده در قسمت پایه کار است. برنج ترکیبی از روی و مس است. از آنجایی که برنج فلزی براق است رنگ طلایی و درخشنده آن باعث می‌شود تا جلوه‌ی خاصی داشته باشد.

ساخت بج پلی‌استر

هنگامی که سفارش دارای رنگ‌های زیادی باشد و نتوان کل طرح را به صورت فلزی درآورد و محدودیتی درمورد رنگ داشته‌ باشیم از این نوع بج‌سینه استفاده می‌شود. آبکاری زمینه اصلی به صورت مگنتی یا  سوزنی انجام می‌شود. همچنین بج پلی‌استر به دلیل داشتن قسمت ژله‌ای (پلاستیکی) برای ساخت بج پلی‌استری ابتدا باید طرح دلخواه خود را انتخاب و برای ما ارسال نمایید. چنانچه تمایل داشته باشید طرح توسط طراحان ما اصلاح می‌شود. در مرحله‌ی بعد ما طرح نهایی را برایتان ارسال می‌نماییم. در صورتی که طرح اصلاح‌شده توسط مشتری پذیرفته شود، برای انجام مراحل بعدی آن را به کارگاه تولیدی خواهیم فرستاد. در کارگاه نیز مراحل تولید آن تکمیل و کالا آماده می‌شود.

نشانه‌ساز

قیمت بج پلی‌استر

از آنجایی که طرح این نوع بج‌ها چاپ می‌گردد، درنتیجه هزینه تولید پایین‌تری نسبت به نوع فلزی دارند. قیمت بج ‌پلی‌استر وابسته به عواملی مانند ابعاد طرح، تعداد بستگی دارد. همانطور که گفته شد به دلیل اینکه این نوع بج‌ها به صورت کامل از جنس فلز نیستند، از نظر قیمتی بسیار مناسب هستند. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد در مقابل هزینه کل کاهش می‌یابد.از طرف دیگر اندازه‌های بزرگترماده اولیه بیشتری مصرف خواهند کرد. بنابراین قیمت آن متناسب با ابعاد آن بیشتر می‌شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟