۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج سینه بانک

بج سینه بانک معمولاً یک نشان افتخار است که بر روی سینه نصب می‌شود تا هویت و وظیفه هر فرد را نشان دهد. معمولاً این نشان حاوی نام بانک، لوگوی بانک یا شامل جزئیات دیگر نظیر نشان شغلی یا سمبل‌های دیگر است. در صورت تمایل به آشنایی، نحوه سفارش و خرید این محصول تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

بج سینه بانک

اهداف نصب بج سینه بانک

معمولاً بج سینه بانک به عنوان یک نشان شخصی برای کارمندان و اعضای بانک تهیه می شود. از اهداف اصلی استفاده از این سنجاق سینهها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. شناسایی
استفاده از بج سینه بانک برای شناسایی راحت تر و سریع تر اعضای بانک استفاده می شود. این امر می تواند تعاملات اجتماعی و حرفه ای را آسان تر کرده و ارتباطات بین افراد را تقویت کند.
2. تبلیغات و بازاریابی
بج سینه بانک به عنوان یک ابزار تبلیغاتی می‌تواند به صورت غیرمستقیم کار معرفی و ترویج بانک را انجام ‌دهد.
3. ایجاد حس همبستگی و وحدت
استفاده از بج سینه می‌تواند حس همبستگی و وحدت درون سازمانی ایجاد کند. وقتی اعضای یک سازمان همه با هم سنجاق سینه‌های مشابه دارند، احساس تعلق و همکاری تقویت خواهد شد.
4. بهبود تشخیص توسط مشتریان
بج سینه اداری می‌تواند به مشتریان کمک کند که سایر اعضا را از طریق این نشان تشخیص دهند و خیلی راحتتر بدانند که در رابطه با حیطه کاری خود به کدام شخص بانک مراجعه کنند.

مزایای بج سینه بانک

چندین سال است که خیلی از ارگان‌ها به خصوص سایر اعضای بانک از بج سینه استفاده می کنند. این نشان در کنار زیبایی که دارد، دارای مزایایی است که در زیر به آن‌ها اشاره شده است:
 شناسایی: بج سینه به عنوان یک نماد شناختی به کار می‌رود که به سرعت می‌توان اعضای سازمان را شناسایی کرد.
 هویت سازمانی: استفاده از بج سینه بانک می‌تواند به تقویت هویت سازمانی کمک کند. با استفاده از یک سبک و طرح مشخص برای نشان اداری، می‌توان اعتبار و سازگاری بین اعضای سازمان را تقویت کرد.
 حفظ نام و نشان تجاری: استفاده از نشان اداری می‌تواند به حفظ، تقویت نام و نشان تجاری بانک کمک کند.
 اعتمادسازی: استفاده از بج سینه می‌تواند به اعتمادسازی ارگان در بین مشتریان و همکاران کمک کند.
 سهولت استفاده: بج سینه بانک به آسانی روی لباس قرار می‌گیرد و از طریق پین یا کلیپس متصل می‌شود. این کاربرد آسان باعث می‌شود سنجاق سینه اداری یک ابزار محبوب در صنایع مختلف باشد.

مطالب پربازید:بج سینه چوبی

قیمت بج سینه بانک

به چندین عامل مختلف بستگی دارد. در زیر به برخی از عوامل مهم که ممکن است قیمت را تحت تأثیر قرار دهد، اشاره شده است:
« جنس: بج سینه اداری بسته به متریال اولیه که می‌تواند یکی از انواع فلزی، پلاستیکی، چوبی و غیره باشد، قیمت متفاوتی دارد.
« طرح: سنجاق‌ سینه اداری در اشکال مختلفی قابل ساخت است. پیچیدگی در طراحی، هم در فرآیند زمان تولید تاثیرگذار است و هم دستمزد طراحی آن بالاتر است.
« تعداد: این فاکتور نیز در قیمت نهایی پرداخت تاثیر می‌گذارد.
« تک رنگ یا چند رنگ بودن کار: مطمئناً کار چند رنگ زحمت بیشتری برای رنگ کردن دارد و متقابلاً قیمت نهایی این نوع بج سینه ها بالاتر است.
« آبکاری: این مرحله کاملاً اختیاری و مناسب برای بج سینه هایی است که از جنس فلز هستند. این مرحله به منظور ثابت ماندن رنگ کار توصیه می شود که انتخاب این مرحله نیز شامل هزینه ای جداگانه خواهد شد.
« دستمزد سازنده: هر چه لوگوی پیچیده‌ تری برای ساخت بج سینه انتخاب کنید، دستمزدی که سازنده از شما می‌گیرد بیشتر است.

مطالب پربازدید:بج سینه نظام مهندسی

نحوه سفارش بج سینه بانک

برای سفارش بج سینه بانک در ابتدا باید مکانی معتبر برای ساخت این محصول را بشناسید. وب‌سایت نشانه ساز به عنوان یکی از مراکز تولیدی مطمئن آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. در صورت تمایل به ثبت سفارش در این زمینه کافی است از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه در تماس باشید.
در زمان سفارش، فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که نیاز است فاکتورهای مهم در رابطه با ساخت این محصول را در اختیار سازندگان قرار دهید. این فاکتورها عبارتند از:
1. طرح: ابتدا باید طرح مورد نظر را مشخص کنید. این طرح می‌تواند لوگو، نام سازمان، عنوان شغلی یا هر نوع دیگری که می‌خواهید روی بج سینه قرار دهید، باشد.
2. جنس: جنس کار می تواند فلزی، استیل و پلاستیک، چوب و موارد دیگر باشد، حتماً یک نوع را مشخص کنید.
3. اندازه: اندازه بج سینه مهم است. معمولاً بج سینه‌هایی با اندازه استاندارد وجود دارند که به آسانی روی لباس قابل نصب هستند. اما اگر اندازه خاصی مدنظرتان است، به تولید کننده اطلاع دهید تا سفارش شما به درستی تهیه شود.
4. رنگ بندی: اگر رنگ خاصی برای بج سینه بانک مدنظر دارید، اعلام کنید. هم می‌توانید کار را تک رنگ سفارش دهید و هم چند رنگ که بسته به هر انتخاب، قیمت متفاوتی را بابت آن پرداخت خواهید کرد.

5. تعداد: مشخص کنید که چند عدد بج  می‌خواهید سفارش دهید.
6. زمان تحویل: مهم است که زمان تحویل مورد نظرتان را به تولید کننده اعلام کنید. این که آیا سفارش شما برای یک رویداد خاص است یا به طور معمول برای استفاده روزمره می‌باشد، ممکن است زمان تحویل را تحت تأثیر قرار دهد.
7. هزینه: قبل از سفارش از قیمت حدودی هر بج سینه مطلع شوید که بتوانید برآورد کنید در پایان چه میزان باید پرداخت کنید.

 

 

سفارش بج سینه بانک

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟