۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بالبینگ چهره

بالبینگ چهره هدیه تبلیغاتی مدرن و سه بعدی است که در سالهای اخیر رواج پیدا کرده و مورد توجه آحاد مردم جامعه (اعم ازحقیقی و حقوقی) قرار گرفته است. 

درواقع بالبینگ چراغ خواب ، آباژور یا تندیس نوری سه بعدی است که دارای توانایی نورپردازی مدرن و زیبا را دارا می باشد. 

این نوع چراغ خوابها از آن جهت به عنوان یک هدیه زیبا و چشم نواز می باشند که این توانایی را در اختیار طراحان و سازندگان قرار می دهدتا بتوانند عکس هر شخصی را که بخواهید ویا هر تصویر دیگری که درنظر داشته باشید به صورت سه بعدی با نور پردازی مناسب برای شما آماده نمایند.

بالبینگ چهره

شرکت نشانه ساز با دارا بودن هنرمندان و طراحان چیره دست و تجهیزات مدرن آماده پاسخگویی به سوالات شما و قبول و انجام سفارشات شما در خصوص ساخت انواع بالبینگ چهره (آباژور و چراغ مطالعه سه بعدی چهره ویا تندیس نوری ) وسایر اقلام و هدایای تبلیغاتی نظیر ساخت بج سینه ، ساخت تندیس و تندیس چهره ، ساخت مارک و لیبل ،ساخت پلاک فلزی و نیم پلیت ، ساخت پرچم های تبلیغاتی، ساخت مدال های ورزشی و… می باشند.

                                                                         02188842300 و 02188843200

ساخت

برای ساخت بالبینگ چهره سه مرحله اساسی باید طی شود و هرمرحله قسمت های مختلفی دارد. در مرحله اول باید وسایل مورد نیاز تهیه شود ودر اختیار قرار گیرد. این وسایل مورد نیاز شامل موارد زیر است:

– پایه نوری: پایه های نوری معمولا” از جنس چوب MDF ساخته می شوند که تامین نور لازم برای تندیس نوری را بر عهده دارد.از مزایای استفاده از چوب مرغوب پایداری در استفاده از آباژورها و تندیس های سه بعدی را به دنبال دارد.

-منبع نوری پایه:عبارت است از منبع نوری که داخل پایه چوبی قرار می گیرد نقش تعیین کننده ای را در بالبینگ چهره بازی می کند و حتما”سعی خواهد شد از لامپ های عالی و با کیفیت ال ای دی(LED) استفاده گردد.

صفحه اکریلیک:این صفحه از جنس پلکسی گلس( دلیل اساسی استفاده از پلکسی، نشکن بودن آن است) می باشد، که علاوه بر اینکه در زیبایی تندیس نوری نقش مهم و اصلی را ایفا می نماید. بلکه می توان شکلها و تصاویر و متون را بوسیله لیزر بر روی آن به صورت دو بعدی حک نمود.

در مرحله بعد اجزای فوق به دقت و ظرافت بالا توسط پرسنل و طراحان ماهر ،به یکدیگر متصل می شوند تا بتوانند هر شکل و تصویر و متنی که بر روی صفحه اکریلیک چاپ شده است را به صورت سه بعدی و زیبا نمایش بدهند.

قیمت و سفارش

در این قسمت  و قبل از خرید ویا سفارش محصول تبلیغاتی مورد نیاز، توجه مشتریان عزیز را به چند نکته اصلی و کاربردی در مورد سفارش و خرید بالبینگ چهره ویا هرنوع کالا و محصول تبلیغاتی جلب می نمائیم.

اول آنکه بایک مشاور کار آزموده  و متخصص در ساخت اقلام تبلیغاتی مشورت نمایید. این مشاور حتما” باید اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند در خصوص طرح ها،برآورد قیمت و مراحل ساخت اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. 

دوم آنکه حتما”باید شناخت کامل از شرکت تبلیغاتی سازنده مورد نظر داشته باشید،تا با خیالی آسوده نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید. در صورت عدم اطلاع کافی از سازندگان ، نه تنها مبالغی راکه واریز کرده اید عودت داده نمی شود بلکه محصول مورد نظر شما از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهد بود.

شرکت نشانه ساز دارای تجربه کافی و پرسنل مجرب آماده قبول سفارش ساخت بالینگ چهره و کلیه سفارشات تبلیغاتی شما ،با کیفیت عالی می باشد. برای درخواست ثبت سفارش از سه راه می توانید اقدام نمایید: به صورت حضوری، از طریق تماس تلفنی و یا با مراجعه به سایت شرکت و ارسال پیام

در هر سه حالت مشاوران و کارشناسان نشانه ساز در اسرع وقت درخواست شما را رسیدگی کرده و پاسخ شما را ارائه می نمایند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟