۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

ست اداری

ست اداری عبارت است از مجموعه ای از اوراق و مدارک منظم با طرح های مشابه در سازمان ها و شرکت ها، که به صورت فیزیکی موجود می باشند. کلیه اجزای آن برای انجام فعالیتهای رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می گیرند، و می توانند شامل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه ، برگه یادداشت، فاکتور،  تقویم و سررسید، کاتالوگ، بروشور، فولدر، ساک دستی، پوستر، خودکار، سی دی، لیوان و… باشند.

 در هر حالتی طراحی و چاپ ست اداری یکدست و زیبا، مبین هویت و هبستگی درونی یک شرکت یا سازمان محسوب می شود و موجب ایجاد هماهنگی تصویری و دیداری و نیز وحدت و یکپارچگی اجزای داخلی یک سازمان و شرکت را به دنبال خواهدداشت.

ست اداری همانند سایر ابزارهای تبلیغاتی این توانایی را دارد که علاوه بر تقویت لوگوی شرکت ها در افزایش فروش محصولات آنها نیز از تاثیر گذاری فراوانی برخوردار‌ باشد.

 یکی از فعالیت ها و خدمات شرکت تبلیغاتی نشانه ساز، طراحی و چاپ انواع متنوع ست های اداری در رنگ های چشم نواز و زیبا می باشد. 

ست‌های اداری می توانند در انواع و قالب های مختلفی نظیر : برنزی، نقره ای، طلایی و … تهیه شوند و همچنین اقلام موجود درآن براساس سلیقه مشتری قابل تغییر( افزایش ویا کاهش) است. 

طراحی و چاپ ست اداری
طراحی و چاپ ست اداری

معرفی اجزا

در این قسمت، ضمن معرفی مهمترین اجزا و اقلام یک ست اداری، تعریفی اجمالی در مورد هر کدام از آنها ارائه می گردد:

کارت ویزیت: کارتی است که شامل اطلاعاتی نظیر لوگو شرکت، نام و نام خانوادگی، نوع کسب و کار، آدرس، شماره تماس و… می باشد که برای به اشتراک گذاشتن با دیگران طرحی و چاپ می شود.

سربرگ: اوراقی هستند که برای نوشتن نامه های رسمی و اداری در سازمانها و شرکتها مورد استفاده قرار می گیرند.

پاکت نامه: نوعی پاکت می باشند که برای جابجایی اوراق و نامه های اداری ، در سایز های مختلف طراحی و چاپ می شوند.

برگه یادداشت: کاغذهای ساده ای هستند که در اندازه های گوناگون تهیه می شوند.  این برگه ها برای تنظیم و یادداشت برداری از کارهای روزانه و نیز تهیه پیش نویس برای نامه های اداری و رسمی مورد استفاده قرار می گیرند.

فاکتور: برگه ای برای خریدو فروش کالا و خدمات می باشد که فروشنده طبق خرید به خریدار ارائه می نماید. 

کاتالوگ:  کاتالوگ برگه ای است که اطلاعات کلی در مورد ساختار، کالا و خدمات و زمینه فعالیت شرکت ها و موسسات ارائه می دهد.

بروشور: بروشور یک ابزار تبلیغاتی است شامل اطلاعات دقیق و کاملی از کالا و خدمات ارائه شده توسط فروشندگان و تولید کنندگان کسب نمایید. مشتریان با مطالعه آن  ضمن آشنایی با محصول خریداری شده، در خصوص نحوه استفاده از آن آگاهی پیدا می نمایند.

فولدر: فولدر یک پوشه یا کلاسور است که در آن می توانیم کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، خودکار، سی دی محصولات و خدمات و… را قرار دهیم.

قیمت

یک شرکت و سازمان برای انجام امور اداری، مکاتبات رسمی و بازاریابی محصولات و خدمات خود نیازمند ست اداری می باشد. اما انتخاب نوع، شکل  و اجزای آن بستگی به میزان بودجه‌ای دارد که مسئولین موسسات و شرکت ها برای آن در نظر می گیرند. به طور معمول و حداقل ست اداری شامل سربرگ، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، پاکت نامه، فاکتور و برگه یادداشت می باشد.

قیمت ست اداری متاثر از عوامل بسیاری می باشد که اهم این عوامل عبارتند از:

اجزای ست اداری: هر چقدر اجزای تشکیل دهنده ست اداری دارای انواع و تعداد بیشتری باشد مسلما” قیمت آن بیشتر خواهد بود.

تیراژ: به طور کلی در هر نوع کسب و کاری تعداد درخواست و هزینه تمام شده برای آن نسبت معکوس دارد به این معنی که اگر تعداد بالا رود قیمت تمام شده کمتر خواهد شد.

کاغذ: اصلی ترین ماده و متریال مورد استفاده در ست اداری کاغذ است.  هرچقدر کیفیت و ضخامت آن بیشتر باشد قیمت بالاتر می رود.

ابعاد و اندازه: اندازه اجزای ست اداری نیز در قیمت آن تاثیر دارد و ابعاد آنها هرچقدر بزرگتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود.

طراحی و چاپ: از عوامل مهم و تاثیر گذار در مکاتبات و توانایی جلب مشتری از طریق ست اداری، شکل و جلوه ظاهری آن می باشد که از طریق طراحی مناسب و چاپ با کیفیت حاصل می گردد.

طراحی و چاپ ست اداری
جهت سفارش طراحی و چاپ انواع مختلف ست اداری با نشانه ساز تماس بگیرید:
02188842300، 02188843200 و 09122488874
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟