۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلو محیط داخلی

تابلو های محیط داخلی همان نماد هایی هستند که در مکان های عمومی در قسمت داخلی ساختمان یا واحد نصب می شوند. از انواع آن ها می توان به تابلو های راهنمای طبقات، سردرب مطب و … اشاره کرد.  نشانه ساز در طراحی این تابلو ها از ورق های با کیفیت در کنار رنگ های با ماندگاری بالا استفاده می کند و همین امر باعث افزایش جلوه و مقاومت تابلو های تولید شده در این گروه می شود.

تابلو های حروف فلز ، تابلو حروف ترکیبی ، لایت باکس ، تابلو وکیوم و پلکسی انواع مختلف تابلو های ارائه شده توسط گروه تبلیغاتی نشانه ساز است که در دو گروه تابلو های محیط داخلی و تابلو های محیط خارجی مشترک می باشد.

ما در گروه تبلیغاتی نشانه ساز با ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای پروژه های تبلیغاتی ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی و ساخت محصولات تبلیغاتی با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و در کارگاه های مجهز به آخرین فناوری های تولید به دنبال افزایش بهره وری تبلیغاتی سازمان ها، تولیدی ها، همایش ها، گروه ها و مسابقات هستیم.

در این صفحه شما می توانید نمونه کار های نشانه ساز را بررسی کنید و در صورت تمایل از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و سوالات قبل از خرید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟