۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

در مورد شناخت بج سینه بیشتر بدانیم

 اطلاعات شما در مورد بج‌سینه تا چه حدی است؟ برای اغلب مردم جامعه بج‌سینه  کلمه ناآشنایی است. اما با کمی دقت متوجه می شوند که آن یک شئ و نشانی(غالبا” فلزی)  تبلیغاتی است، که به عنوان یک نماد از یک سازمان می‌باشد. بج‌سینه با عناوین دیگری نظیر سنجاق سینه، گل سینه، پلاک سینه نیز شناخته می شود.

بر اساس اطلاعات موجود، اولین بار از بج‌سینه در زمان بازگشایی نخستین مراسم ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا در سال ۱۷۸۹ میلادی به کار برده‌شده است. آن‌هنگام بود که طرفداران جورج واشنگتن برای نخستین بار با نصب بج هایی با شعار یکسان بر روی لبه‌ی کت خود طرفداریشان رااز ایشان اعلام کردند.
در مورد بج سینه بیشتر بدانیم :

در دنیای امروز بج‌سینه را به عنوان کوچکترین ، ظریفترین و پرمصرفترین ابزار تبلیغاتی می‌شناسند. به طور معمول موسسات،  سازمان‌ها وشرکت ها، به منظور یکسان سازی معرفی مجموعه خود از آن استفاده می‌کنند. علاوه برآن، نشان سینه را درمراسم‌ها و گردهمایی‌ها برروی سینه کارمندان یا شرکت کنندگان نصب می‌نمایند. این بج ها جنبه تبلیغاتی و معرفی برندی خاص را نیز خواهد داشت.

با توجه به اینکه اندازه و سایز آنها ،کوچک می باشد، لذا امکان نگه داری از این نشانه‌ها به راحتی برای ا فرا د  و کارکنان امکان‌پذیر خواهند بود.

طراحی، ساخت و تولید

طراحی، ساخت و تولید بج‌سینه‌‌‌ ‌  نیازمند دقت و ظرافت خاصی می باشد که به کمک  هنر، مهارت و تکنولوژی، ظهور و بروز پیدا می کند. نشان‌های سینه معمولا” از آلیاژهای فلزی  تولید و ساخته می‌شوند.

با توجه به اینکه غالبا بج‌سینه از جنس آلیاژ هایی از فلز تهیه می شوند لذا براساس نوع متریالی که استفاده می‌کنند به انواع مختلفی نظیر: بج برنجی، بج استیل ، بج آلومینیومی و … تقسیم می‌شوند.

برای ساخت بج‌سینه ابتدا لوگو و نشان شرکت ها ،موسسات، مجموعه ها و … در شکل های متفاوت طراحی می‌شوند . سپس براساس نظر مشتری آلیاژ فلزی مربوطه انتخاب شده و نسبت به برش کاری اقدام می گردد. در مرحله بعد در صورتیکه بر اساس نظر مشتری از آلیاژ برنج استفاده شود، بج وارد مرحله آبکاری شده و براساس درخواست مشتری، نسبت به آبکاری طلایی، نقره ای، مسی و…. اقدام می گردد.

سفارش و  قیمت

قیمت بج‌سینه ‌ به عوامل مختلفی نظیر طراحی ، نوع جنس ، نوع سفارش و… وابسته می باشد. این  قطعه تبلیغاتی کوچک و زیبا از مواد و متریال مختلفی تهیه و تولید می شود ، که در تعیین قیمت نهایی آن نقش عمده‌ای را ایفا می نماید. علاوه بر این ، شکل و طراحی هم  به صورت مشخص در تعیین قیمت هر بج تاثیر به سزایی دارد.

شناخت بج‌سینه

  آیا  بج‌سینه را می‌شناسید؟

آیا می‌دانستیدبج‌سینه همان نشان‌سینه، سنجاق‌سینه، گل‌سینه، پلاک‌سینه، اتیکت‌سینه، آرم‌سینه، لوگوی‌سینه و برندسینه است؟

آیا می‌دانید بج‌سینه کوچکترین و پر‌کاربردترین وسیله تبلیغاتی است؟

در حال حاضر اکثر سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی درجهان برای معرفی برند خود از نشان‌سینه استفاده ‌می‌کنند.

امروزه  افزایش و رونق کسب و کار به طور وسیعی وابسته به میزان شناخت مشتری و مصرف کننده از کالا و خدمات می‌باشد.

چنانچه تولید‌کنندگان کالا و نیز ارائه دهندگان خدمات بتوانند از طریق ابزارهای تبلیغاتی مناسب نسبت به معرفی محصولات خود به صورت مستمر و هدفدار اقدام نمایند، مسلما در امر فروش کالا و خدمات رشد فزاینده‌ و باور نکردنی را به دست خواهند آورد.

شناخت بج‌سینه

انواع

آیا می‌دانید بج‌سینه دارای انواع گوناگونی است؟

با توجه به اینکه آرم‌سینه(بج‌سینه) از چه جنسی ساخته شده است به انواع زیر تقسیم می‌گردد:

اگرگل‌سینه(بج‌سینه) از آلیاژهای فلزی تهیه شده باشد به آن‌ها بج‌سینه فلزی می‌گویند. بج‌های‌‌فلزی  بر اساس نوع آلیاژی که برای تهیه آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند به بج‌سینه‌استیلی، نشان‌سینه‌آلومینیومی، اتیکت‌سینه‌برنجی و… تقسیم می‌شوند.

 پلاک‌سینه(بج‌سینه) پلاستیکی: با توجه به اینکه جنس این نوع بج‌ها از جنس پلاستیک می‌باشد، به آن‌ها نشان‌سینه پلاستیکی گفته می‌شود. این نوع بج شامل دو نوع پلکسی گلس و مولتی استایل می‌باشد. 

بج‌سینه‌چرمی: نوع دیگری از نشان‌سینه، که مواد سازنده آن چرم می‌باشد، بج‌چرمی است .

نشان‌سینه پارچه‌ای: اگر  متریال بج پارچه باشد به آن بج سینه پارچه‌ای گفته می‌شود.

 بج‌‌های‌سینه را  باتوجه به نحوه نصب آن برروی سینه نیز می‌توان به دو طبقه‌ تقسیم نمود:  بج‌سینه مگنتی: برای نصب این نوع بج‌ها بر روی قسمت سینه و جیب پیراهن از آهن‌ربا استفاده می‌شود.

نشان‌سینه سوزنی: برای نصب این نوع بج‌ها بر روی یقه کت، قسمت سینه و جیب پیراهن از سنجاق استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید:محل نصب روی کت

 

ساخت

آیا می‌دانید یک بج‌سینه چگونه ساخته می‌شود؟

 همانگونه که عنوان گردید متریال مورد استفاده در ساخت اکثربج‌‌سینه‌ها فلز، پلاستیک، چرم و یا پارچه‌ است. در این میان متقاضیان تهیه نشان ‌های فلزی به مراتب از گونه‌های دیگر بیشتر می‌باشد.

برای ساخت اتیکت‌سینه(بج‌سینه‌‌‌)، سازنده   علاوه بر داشتن ‌مهارت و هنر کافی، باید از تکنولوژی مناسب نیز برخوردار ‌باشد. 

نشان‌سینه فلزی: برای تولید این نشان‌ها ابتدا لوگو شرکت ها ، موسسات و سازمان‌ها در اشکال  متنوع بر روی فلز طراحی می‌شوند. سپس براساس نظر مشتری آلیاژ فلزی مربوطه (‌برنج، استیل، آلومینوم و…)  انتخاب می‌شود. پس از تعیین آلیاژ فلز، طرح برای انجام برش کاری ارسال می گردد. در صورتیکه  نظر مشتری آلیاژ برنج باشد، بج   وارد مرحله آبکاری(طلایی، نقره ای، مسی و…. ) می‌گردد.

نشان‌سینه پلاستیکی: در این نوع از بج‌ها با توجه به اینکه جنس آن از پلاستیک است، لوگوی شرکت با استفاده از لیزر برروی بج‌سینه حک می‌شود.

نشان‌سینه چرمی: در این گونه از بج‌ها لوگوی شرکت و یا هرنوع متنی که مورد نظر مشتری است، برروی تکه‌ای چرم حک می‌شود.

بج‌سینه پارچه‌ای: برای تهیه این نوع بج از پارچه تافته و ماشین آلات نساجی استفاده می‌گردد. 

بیشتر بخوانید:بج سینه چوبی

قیمت

قیمت بج‌سینه براساس نوع ساخت آن تابع عوامل متعددی  مانند چگونگی طراحی ، نوع جنس ، تعداد سفارش، ابعاد بج، تعدد رنگکاری و…  می‌باشد.

همانگونه که عنوان گردید این  قطعه کوچک و قشنگ تبلیغاتی با توجه نوع ساخت و متریال مورد استفاده در آن، دارای بها و قیمت مختلفی می‌باشد.  علاوه بر این،  شکل و طراحی هم  به صورت مشخص در تعیین قیمت هر بج تاثیر به سزایی دارد.

شرکت تبلیغاتی نشانه ساز پیشرو در ساخت بج‌سینه آمادگی دارد به مشتریان عزیز و محترم مشاوره‌های رایگان در زمینه شناخت و طراحی انواع بج و اتیکت سینه ارائه نماید.

بج سینه فلزی | نشان سینه |
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟