۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

پلاک استیل

ساخت پلاک استیل دفاتراداری، پلاک مشخصات محصول با کیفیت بالا

پلاک استیل

استیل فلزی براق و با دوام است که باعث می‌شود تا از این فلز برای ساخت پلاک استیل بسیار استفاده شود. خاصیت براق بودن آن باعث بازتاب نور و جلب توجه شود. همین عامل باعث می‌شود تا از آن در اماکنی مثل موزه، ساختمان‌ها بسیاراستفاده شود. از آن گذشته استیل فلزی ضد زنگ است در نتیجه در محیط‌های باز که در مجاورت رطوبت و گرما هستند نیز بسیار رایج است.

این نوع پلاک همانند پلاک آلومینیومی بسیار محبوب است و کاربرد بسیاری دارد که در بخش کاربرد پلاک استیل حتما به آن خواهیم پرداخت. با توجه به براق بودن استیل معمولا از رنگ‌هایی استفاده می‌شود که نوعی پارادوکس  ایجاد نماید. کنار هم قرار گرفتن رنگ تیره و روشن تناقض جالبی است.

تابلو راهنمای طبقات اداری

نوع پلاک

ابعاد

نور داخلی

پلاک استیل راهنمای طبقات

بسته به نوع سفارش مشتری و ابعاد کار

دلخواه مشتری

کاربرد

 پلاک برنجی و استیل فقط در سر درب اتاق‌ها یا دفاتر استفاده نمی‌شود. در کارخانه‌ها، روی البسه و پوشاک، ایستگاه‌های مترو و… نیز از پلاک استفاده می‌شود. پلاکی که برای سر درب اتاق ساخته می‌شود به پلاک یا تابلواداری معروف است. کالاها و محصولات برای شناخته شدن به پلاک نیاز دارند. پلاک‌های استیلی که برای این موارد استفاده می‌شوند کاربردی همانند مارک محصولات دارند، اما کمی متفاوت هستند. تفاوت آن‌ها با مارک در این است که پلاک همانند شناسنامه برای محصول است. پلاک‌های استیل مشخصات حاوی اطلاعاتی درمورد محصول، ارائه توضیحاتی در مورد نحوه استفاده از دستگاه (در کارخانه‌ها)، نام برند، مشخصات فنی دستگاه و اطلاعات مشابه می‌باشد. در  ساخت این پلاک (استیل)، هیچ گونه محدودیتی از نظر اندازه و رنگ وجود ندارد و طبق سلیقه مشتریان در ابعاد مختلف تولید خواهد شد.

ساخت

در ساخت پلاک استفاده از استیل گزینه خوبی است و معمولا به روش خوردگی ساخته می‌شود. در این روش قسمت‌‌هایی که باید طرح بر روی آن چاپ شود مشخص می‌شود. سپس از اسید استفاده می‌شود تا طرح روی آن حک شود. البته حکاکی روی پلاک با لیزر نیز قابل انجام می‌باشد، اما  با توجه به هزینه بالای این روش معمولا از آن استفاده نمی‌شود. پس از آن که طرح روی پلاک حک شد، مرحله رنگ آمیزی آغاز می‌شود. پس از آنکه رنگ دلخواه مشتری روی کار رنگ آمیزی شد آن را در کوره قرار می‌دهند. در این مرحله رنگ خشک شده و کاملا بر روی کار تثبیت می‌شود. این نوع رنگ آمیزی بسیار با دوام است. همانطور که قبلا بیان کردیم به دلیل خاصیت استیل سعی می‌شود از رنگ‌های تیره در  روی آن استفاده شود. این کار باعث خوانایی بیشتر متن درج شده روی آن می‌شود.

گروه تولیدی ما به شما اطمینان می‌دهد با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته صنعتی بهترین پلاک‌های استیل را تولید می‌نماید. پلاک‌هایی که از نظر زیبایی و ماندگاری عالی هستند.

انواع

پلاک فلزی استیل به دو دسته کلی براق و خش‌دار تقسیم‌بندی می‌شود. استیل براق خود به دو دسته ساده و استنلس تقسیم می‌شود.از استیل ساده معمولا در ساخت تابلوهای راهنما استفاده می‌کنند. این پلاک محدوده قیمتی پایین‌تری دارد. عیب این نوع استیل این است که نباید درجای مرطوب یا در معرض مواد اسیدی و قلیایی قرار گیرند. در این صورت به مرور از بین می‌رود و زنگ می‌زند.

نوع دیگر استیل براق، استنلس استیل نام دارد. این پلاک استیل با کیفیت‌تر بوده و حتی می‌توان آن را شست و شو داد. عمر بالا و قابلیت استفاده در کارخانه‌ها محیط‌های صنعتی یا مناطقی که دمای هوا بالاست، مزیت اصلی آن می‌باشد.

استیل خش دار نوع دیگری از پلاک استیل است. این استیل به دلیل داشتن ظاهر و طرح خشی که دارد بسیار زیباست. از این نوع استیل برای ساخت تابلوهایی که در محیط خارجی و فضای باز، یا آسانسور یا کارخانه‌ها قرار می‌گیرند، استفاده زیادی می‌شود. از مزیت‌ دیگر آن می‌توان به مقاومت بالا در مقابل رطوبت و گرما اشاره نمود. استیل خش‌دار تا حدودی تیره‌تر از استیل براق است. درنتیجه می‌تواند تا حدودی از بازتاب نور جلوگیری نماید.

گروه تولیدی نشانه‌ ساز آماده پذیرش سفارش پلاک استیل شما مشتریان محترم می‌باشد. لازم به ذکر است تمامی مراحل ساخت پلاک توسط متخصصین طراحی و تولید صورت می‌پذیرد. مزیت اصلی این کار کاهش هزینه  تولید نهایی شده است. هدف ما جلب رضایت شماست. جهت سفارش پلاک استیل برای دفاتر یا ساختمان یا اموال خود با شماره‌های درج شده تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ – ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟