۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

خدمات حک و برش​ لیزر

انواع  پلکسی،پارچه،چرم،مولتی استایل امروزه تکنولوژی به سمتی در حال حرکت است که بتواند فرایندها و فعالیت‌های مربوط به انسان را با دقت و سهولت بیشتری انجام بدهد. دستورهایی که انسان در زمینه‌های مختلف مانند :  خدمات حک و برش​ لیزر نیز به دست آورده در همین حوزه قرار می‌گیرد. ازآنجایی‌که آشنایی با این فناوری‌ها و تکنولوژی‌ها برای افرادی که هرکدام به نحوی با این حیطه در ارتباط هستند لازم و ضروری محسوب می‌شود پس بهتر بوده که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. ما برای شما هرآنچه که لازم است در این باره بدانید را بیان خواهیم کرد.

 

خدمات حک و برش​ لیزر

تولید محصولات متنوع با لیزر

در خدمات حک و برش​ لیزر اولین چیزی که در زمان شنیدن نام حکاکی لیزری به ذهن ما می‌آید این بوده که لیزر چیست و چطور می‌تواند برای ما روی سطحی طرح ایجاد کند یا حتی آن را ببرد؟ بهتر است بدانید که به بیان ساده، لیزر مجموعه‌ای از رشته‌های نوری است و باتوجه‌به نوع و مدل و کاربردی که دارد می‌تواند تا عمق‌های متفاوتی نفوذ کند. لیزر کاربردهای فراوانی در همه جای زندگی ما دارد و می‌توانیم دایره کارایی‌های آن را از پزشکی و انواع جراحی تا امورات مختلف صنعتی بدانیم.

ساده‌ترین نوع لیزرها همان‌هایی هستند که به‌وسیله یک لامپ کوچک ایجاد می‌شوند و معمولاً جنبه سرگرمی و اسباب‌بازی دارند. مورد دیگری از لیزرها که بسیار متداول هستند اما ما معمولاً بسیار کم به آنها توجه می‌کنیم لیزرهایی هستند که در کنترل تلویزیون و سایر ابزارهای دیجیتال به‌کاررفته‌اند و می‌توانند دستورات شما را با ارسال سیگنال‌های متمایز به‌وسیله منتقل کنند. نوعی از لیزرها که قدرت بسیاری دارند در کارگاه‌های حکاکی و برش به کار برده می‌شوند و با آنها می‌توان طرحی را به سطح موردنظر منتقل کرد.

نکته دیگری که لازم است در مورد لیزر بدانیم و بعد از آن به‌صورت تخصصی به موارد مربوط به حکاکی کردن و برش دادن بپردازیم در مورد مواد و سطوحی است که لیزر روی آن عمل می‌کند. لیزر می‌تواند حتی روی بافت‌های زنده بدن نیز اثر موردنظر ما را برجای بگذارد. بسیاری از لیزرها در جراحی چشم استفاده می‌شوند و نمونه دیگری از آنها برای ازبین‌بردن جای بخیه کاربرد دارند. همچنین شما می‌توانید با لیزر متریال‌های متفاوتی مانند انواع فلزات و شیشه‌ها و حتی چرم و کاغذ را برش بزنید یا  خدمات حک و برش​ لیزر انجام دهید.

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش خدمات حک و برش لیزر و پلاک فلزی با شماره‌های 02188842300 و 02188843200 تماس بگیرید.

 

ایجاد طرح های زیبا با لیزر

ایجاد طرح های زیبا با لیزر

حال که به‌صورت کلی درمورد لیزر و کاربردهای آن و خدمات حک و برش​ لیزر  اطلاعات به دست آورده‌اید بهتر است تا به‌طورکلی برای شما در مورد حکاکی نیز توضیحاتی ارائه دهیم. در زمانی که سخن از حکاکی به میان می‌آید شما باید بدانید که هدف ما ایجاد برش و یا حتی جداکردن طرح از سطح زمینه نیست. در حقیقت ما می‌خواهیم از دقت لیزر و برنامه‌ریزی‌های کامپیوتری استفاده کنیم تا طرح موردنظرمان بدون هیچ اشتباهی به سطح منتقل شده و چاپ شود. این دقیقاً انتظاری است که ما از سیستم  خدمات حک و برش​ لیزر داریم.

این سیستم می‌تواند تا عمق کمی از متریال زیر آن نفوذ کند و به دلیل دقت بسیار بالایی که در مقایسه با دست انسان دارد بهترین و زیباترین طرح‌های ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد. برای اینکه به عمق مسئله واقف شوید بهتر است بدانید که از لیزر می‌توان برای حکاکی روی کوچک‌ترین قطعات طلا نیز استفاده کرد. حکاکی روی چوب و طراحی مدل دلخواه شما یکی از جذاب‌ترین قسمت‌هایی است که می‌توانیم در مورد حک و برش برای شما اشاره کنیم.

مطالب پر بازدید:پلاک فلزی

 

دستگاه لیزر در حال حکاکی

دستگاه لیزر در حال حکاکی

یکی دیگر از مواردی که درمورد سیستم لیزر و خدمات حک و برش​ لیزر  باید برای شما اشاره کنیم این بوده که لیزر می‌تواند برای شما یک طرح را به‌صورت کامل از سطح زیرین آن جدا کند و به‌صورت یک آیتم مجزا به شما تحویل بدهد. در این حالت عمق نفوذ لیزر از آن ضخامت آن متریال بیشتر است و می‌تواند به‌صورت کامل دورتادور آن را جدا کند. معمولاً کارگاه‌هایی که خدمات حک لیزر و برش انجام می‌دهند از دستگاه‌های مجهزی برخوردار هستند که می‌توانند روی هر محصول یا متریالی عملیات انجام بدهند.

ما در ادامه مطلب برای شما به گوشه‌ای از مزایا و معایب حکاکی کردن و خدمات حک و برش​ لیزر و برش دادن اشاره خواهیم کرد تا  شما اطلاعات کاملی درمورد این موضوع به دست آورید.

همان‌طور که بارها برای شما در این مقاله اشاره کردیم بزرگ‌ترین مزیتی که برش و حکاکی لیزر دارد این بوده که با دقت بسیار بالایی برای شما کار را انجام می‌دهد و کمترین میزان خطا را خواهید داشت. همچنین در مقایسه با کار انسان به‌صورت طبیعی هیچ اشتباهی وجود نخواهد داشت و شما کمترین میزان خسارت ناشی از خطا را خواهید داشت. مورد بعدی نیز این است که کمترین میزان هدررفتن متریال با این روش حاصل خواهد شد و مواد اولیه شما تا بیشترین مقدار قابلیت مصرف دارد.

مورد دیگری که از مزایای سیستم حک و برش و خدمات حک و برش​ لیزر محسوب می‌شود نیز این بوده که می‌توان از آن در طیف وسیعی از کاربردها استفاده کرد. برای نمونه اگر شما می‌خواهید روی دسته کلید طراحی کنید یا اقلام کادویی مانند تندیس یادبود و تابلو بسازید این تجهیزات برای شما قابل‌استفاده خواهند بود. موارد دیگری که در گروه کارایی‌های حکاکی قرار می‌گیرند نیز وسایلی مانند خودکار هستند.

 

دستگاه لیزر در حال حکاکی

دقت و ظرافت ایجاد طرح با لیزر

زمانی که شما می‌خواهید وارد حیطه طراحی برش لیزری خدمات حک و برش​ لیزر بشوید باید بدانید که این کار به آموزش‌های زیاد و در اختیار داشتن تجهیزات نیاز دارد. گاهی هزینه تهیه این لیزرها بسیار زیاد می‌شود و همین موضوع باعث شده که خیلی از افراد نتوانند در زمینه حکاکی فعالیت کنند. مسئله دیگری که باید در مورد حکاکی و برش دادن بدانید این بوده که مقداری گردوخاک از چوب یا زائدات فلز از آن باقی می‌ماند و بهتر است پیش از خرید این دستگاه‌ها به این‌گونه موارد دقت داشته باشید.

ما برای شما در این مقاله مسئله بسیار مهمی که امروزه بسیار متداول نیز شده است یعنی خدمات حک و برش لیزر را بررسی کردیم. دانستیم که این کار به‌وسیله لیزر انجام می‌شود. لیزر مجموعه‌ای از رشته‌های نوری بوده و می‌تواند تا عمق‌های متفاوتی نفوذ کند. همچنین ما برای شما به بیان تعریف حکاکی پرداختیم و اشاره کردیم که در این عمل هدف ما انتقال تصویر یا نوشته به محصول است و قصد نداریم تا چیزی را جدا کنیم. همچنین معنی برش را نیز توضیح دادیم و فهمیدیدم که با لیزر می‌توان دورتادور یک محصول را جدا کرد.

خدمات حک و برش​ لیزر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط شرکت نشانه ساز انجام میگردد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟