۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

برچسب اموال

برچسب اموال یکی از مهمترین نوع لیبل می باشد که از حساسیت و توجه خاصی در میان موسسات دولتی و شرکتهای خصوصی برخوردار است. معمولا” ضرورت اطلاع و رهگیری به موقع و سریع از وضعیت موجود اموال و داراییها و جلوگیری از به سرقت رفتن آنها در تمامی مشاغل و فعالیتهای تجاری و غیر تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا برای تحقق این امر از برچسب‌های اموال استفاده می گردد. برچسب‌های اموال را به  لوازم و کالاهای  موجود در شرکت یا موسسه و نیز همه محصولات تهیه شده برای فروش می چسبانند. 

برچسب‌های اموال را نه تنها نباید دور از دید چسباند بلکه باید در محلی قرارداد که قابل مشاهده باشد. این کار تا حد بسیار زیادی مانع از سرقت و برداشت اجناس و اموال  توسط افراد سارق خواهد شد.

 

برچسب اموال

توصیه می شود برای اموال سازمان خود از بهترین نوع برچسب‌های اموال استفاده گردد به طوری که دارای ویژگیهایی نظیر: استفاده از چسب خوب برای برچسب تا امکان جداسازی آن از سطح اموال به راحتی امکان پذیر نباشد، برچسب از متریال غیرقابل جعل و تغییر تهیه شود، تهیه لیستی از اشخاصی که اموال تحویل آنها می گردد تا در هنگام سرقت سرنخی برای جستجو داشته باشید و….

                                                                        برای سفارش و ساخت انواع برچسب اموال با شرکت نشانه ساز تماس بگیرید:

                                                                                         02188842300،  2188843200 ،  09122488874

 

برچسب اموال

انواع

برچسب های اموال دارای انواع گوناگونی می باشند که مهمترین آنها عبارتند از: برچسب‌های اموال امنیتی و برچسب‌های اموال بارکددار

برچسب‌های اموال امنیتی

برچسب های اموال امنیتی نوعی از برچسب های اموال هستند که به شکل بارکد قابل تشخیص بوده و برای اموال و کالاهایی که دارای ارزش و قیمت بالا بوده و امکان دزدیدن  آن ها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرند. در این برچسب ها از نوعی ID رمزدار استفاده می کنند و مزیت آن این است که امکان شناسایی و ردیابی آن را به سادگی صورت می گیرد. جنس بر چسب اموال ضد سرقت معمولا از پلی استر و فویل می باشد.

برچسب‌های اموال بارکدی

 برچسب‌های اموال بارکدی نوع دیگری از برچسب اموال می باشد که برای مکان های تولیدی و صنعتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این برچسب ها شامل بارکد است و جنس آن ها معمولا از فلز یا پلاستیک  می باشد. این نوع برچسب‌های اموال از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.  حتی در شرایط سخت ، ناموزون، وجود مواد شیمیایی مختلف و دمای حرارتی بالای محیط کار دوام و ماندگاری زیادی دارند.

برچسب‌های اموال ساده

نوع دیگری از برچسب‌های اموال برچسب هایی هستند که برروی آنها صرفا نام شرکت یا سازمان و شماره اموال درج می گردد و معمولا در سیستم های اداری کاربرد داشته و برای نصب برروی وسایل اداری غیر مصرفی نظیر میز، صندلی، مبلمان اداری، رایانه، چوب لباسی، کازیه، قاب عکس، فایل، کتابخانه و… استفاده می گردد.

برچسب های اموال با توجه به محل، مدارک، محصولات و… که برای آن استفاده می شوند، دارای متریال  و جنس متفاوتی می باشند. نظیر: برچسب های ویرایشی، برچسب های پلی استری، برچسب های فویلی، برچسب های قابل جابه جایی و… 

برچسب اموال

کاربرد

موارد، دلایل،  کاربرد و اهمیت استفاده از برچسب‌های اموال بسیار زیاد می باشد نظیر:

فراهم آوردن امکان ممیزی کردن وسایل و محصولات

اثبات هویت و مالکیت اموال سازمان و شرکت

امکان پیگیری و ردیابی اموال

جلوگیری از سرقت اموال

امکان جمع آوری آمار و اطلاعات در مورد محل نگهداری اموال

امکان بازرسی و کنترل اموال

با استفاده از این برچسب به طور واضح و مشخص به سارقان نشان می دهیم که تجهیزات مورد نظر، در مالکیت شما و سازمان مربوطه بوده و قابل پیگیری و ردیابی است. شماره ها و بارکدهای درج شده روی لیبل اموال امکان برخورد و شناسایی سریع و ساده در مورد یافتن اموال و تجهیزات و متعلق بودن آنها را شرکت شما فراهم می سازد، بنابراین هرگونه وسیله‌ای که از سازمان یا شرکت مربوطه به سرقت برود، در صورت پیدا شدن به راحتی دراختیار شما قرار می گیرد.

چسب این لیبل ها بسیار قویست و دارای چسبندگی‌ خوبی  است، که امکان جدا نمودن آن از روی اموال وجود ندارد.

با استفاده از این برچسب، همواره از تعداد موجودی اموال خود اطلاع دارید. دقت اطلاعاتی که از این طریق به دست می آورید با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نیست.

کاربرد دیگر برچسب‌های اموالِ بارکددار این است که وضعیت فعلی اموال از نظر خدمات تعمیر و نگهداری را هم نشان می دهد. در صورت انجام خدمات تعمیر و نگهداری، با ثبت بارکد و اطلاعات خدمات انجام شده، همواره آمار دقیق و به هنگامی از وضعیت نگهداری و تعمیرات انجام شده برای وسایل شرکت  در اختیار خواهید داشت که این اطلاعات برای سرویس های بعدی نیز بسیار مفید خواهند بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟