۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج کت پرچم ایران

بج سینه بر روی البسه گوناگون متصل می‌شود. این وسیله به پوشش کارمندان و کارکنان در محیط اداری و … زیبایی خاصی می‌بخشد. یکی از مهم‌ترین البسه برای اتصال بج، کت اداری است. بج کت یک ابزار تبلیغاتی  کاربردی و موثر برای هر مجموعه‌ای است. بج کت را با توجه به ویژگی‌ها و نمادهای یک مجموعه طراحی می‌کنند. یکی از رایج‌ترین انواع بج سینه در جهان طرحی از نقشه جغرافیایی و پرچم آن کشور است. بج کت پرچم ایران نیز با توجه به همین مورد یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین انواع نشان سینه می‌باشد. یک بج سینه منقش به رنگ‌های پرچم ایران می‌تواند حاوی پیام وطن دوستی باشد. با ما همراه باشید تا درباره کاربرد، قیمت و چگونگی سفارش بج کت پرچم ایران برای شما مطالب بیشتری بیان کنیم.

بج سینه فلزی | نشان سینه |

برای سفارش بج کت طرح پرچم و نقشه ایران با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس برقرار نمایید. ما بهترین کیفیت بج سینه را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه خواهیم کرد.

کت و پوشش اداری

ادارات و موسسه‌های دولتی و غیرانتفاعی به پوشش کارمندان خود توجه ویژه‌ای دارند. یک لباس فرم زیبا، یکسان و مرتب تبلیغی مثبت و موثر برای یک مجموعه خواهد بود. امروزه اکثر بانک‌ها و نهادهای مهم از کت و شلوار یکسان برای پوشش کارمندان خود بهره می‌برند. کت ابتدا در اروپا به عنوان یک البسه اداری مطرح شد و سپس در ایران نیز در محیط‌های اداری استفاده از ان متداول شد. الصاق نشان یا بج سینه بر روی کت پرسنل سبب جلب توجه و جذابیت بیشتر پوشش آنها خواهد شد.

پرچم ایران

پرچم ایران با سه رنگ سبز، سفید و قرمز نماد اقتدار ایرانیان و غرور مردم آن است. استفاده از پرچم از زمان هخامنشیان در ایران رواج داشته است.در طول تاریخ پرچم ایران دستخوش تغییرات را فراوانی شده است. رنگ‌های پرچم فعلی از زمان قاجار تثبیت شده است. طرح داخلی آن که از کلمه الله در مرکز و ۲۲ الله اکبر بر روی نوار مرزی رنگ های آن تشکیل شده است، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد شد. بج پرچم ایران با استفاده از نقشه ایران و سه رنگ پرچم آن ساخته می‌شود.

بج سینه طرح پرچم و نقشه ایران

بج سینه متناسب با کاربردی که دارد طراحی می‌شود. برای مناسبت‌های ملی بهتر است نشانی متناسب با نمادهای کشور ایران را در پوشش خود داشته باشیم. به طور مثال در دیدارهای بین سفرای دو کشور اغلب از بج سینه منقش به پرچم هر کشور استفاده می‌شود. کارمندان سفارت نیز اغلب از این نوع بج استفاده می‌کنند.

برای ساخت بج سینه با نماد ایران باغلب دو مورد را لحاظ خواهند کرد. در طرح و قالب فیزیکی این بج نقشه کشور ایران را به کار می‌گیرند. برای طرح ظاهری آن نیز از رنگ‌های پرچم ایران استفاده می‌کنند. جنس این بج ها اغلب از آلیاژ برنج است. با برشکار آلیاژ برنج را به شکل نقشه ایران در می‌آورند. برای رنگ آمیزی ظاهری آن نیز از رنگ کوره‌ای استفاده می‌کنند تا ماندگاری همیشگی داشته باشد. گاها برای قسمت روی بج از برچسب پلی استر نیز استفاده می‌کنند. بج کت طرح پرچم و نقشه ایران زیبایی چشمگیری دارد که برای مناسبت‌های رسمی بسیار مناسب است.

قیمت و ساخت بج کت ایران

ساخت بج کت ایران با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط گروه نشانه ساز انجام می‌شود. قیمت بج سینه با توجه به تعداد و نوع سفارش مشخص خواهد شد. ما با کمترین قیمت بجی زیبا با نقشه و پرچم کشور ایران را به شما تحویل می‌دهیم. شما می‌توانید برای درخواست‌های فوری ساخت بج کت با ما تماس بگیرید. ساخت بج فوری پرچم ایران در کمترین مدت نیز خدمتی دیگری است که توسط گروه نشانه ساز ارائه می‌شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟