۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

اتیکت بیمارستان

 امروز با افزایش جمعیت  و متعاقب آن بالا رفتن تعداد بیماران در دنیا امری طبیعی است که باعث شده است تا نیاز به ساخت بیمارستان بیش از پیش احساس شده ودولت ها و بخش خصوصی را ترغیب نماید تا نسبت به ساخت بیمارستان اقدام نمایند. ساخت یک بیمارستان باعث می شود تا رونق کسب و کار در بسیاری از زمینه ها نظیر: رشته های مختلف پزشکی، مهندسی، معماری، حمل و نقل و… افزایش یابد.

بعد از ایجاد و تاسیس یک بیمارستان و برای هماهنگی و متحدالشکل کردن اعضای مراکز درمانی علاوه بر لباس و یونیفرم، کفش و امثالهم برای یک کارمندبیمارستان نیازمندیم که اتیکت سینه یا همان اتیکت بیمارستان را تهیه نماییم.

اتیکت بیمارستان

شرکت نشانه ساز با داشتن کارکنان و متخصصین کاربلد  آماده  ارائه مشاوره رایگان و  پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در مورد اتیکت بیمارستان و سایراقلام و هدایای تبلیغاتی نظیر  بج سینه ، پلاک فلزی ، مارک و لیبل،تندیس، پرچم های تبلیغاتی، مدال های ورزشی و… می باشند.

                                                                         02188842300 و 02188843200

کاربرد اتیکت بیمارستان

به دو دلیل اساسی و اصلی(اتیکت از یک طرف به عنوان یک ابزار تبلیغاتی ساده و مقرون به صرفه و ارزان و از طرف دیگر به منظور ایجاد انسجام و هماهنگی در بین کارمندان یک مجموعه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد)  کاربرد انواع مختلف اتیکت ها در جامعه رو به افزایش گذاشته و با استقبال بی نظیری رو به رو شده است .

یکی از انواع اتیکت ها، معروف به اتیکت بیمارستان است که در بخش های مختلف درمانی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این اتیکت علاوه بر اینکه موجب ایجاد هماهنگی در بین کادر بیمارستانی می شود از ایجاد سردر گمی در میان بیماران و همراهان آنها نیز می کاهد و اگر سوالی برای کسی ایجاد می شود (در این زمانی که دقیقه ها سرنوشت ساز خواهند بود ) با یک نگاه ساده به اتیکت پرسنل  می تواند مسوول پاسخگویی و یا فرد مربوطه را پیدا نماید و به سرعت برای نجات جان بیمارخود اقدامات لازم را انجام دهد.  معمولا” بر روی اتیکت بیمارستان علاوه بر نام و نام خانوادگی و لوگوی بیمارستان، سمت کارمند درج می گردد. 

توضیح اینکه برای نصب اتیکت ها به لباس و بنا به درخواست و سلیقه مشتری، از دو نوع اتصال استفاده می شود که عبارتند از: اتصال مگنتی و اتصال سوزنی بیمارستان از دو به دو شکل مگنتی و سوزنی قابلیت انصال دارد.

ساخت اتیکت بیمارستان

ساخت اتیکت بیمارستانی از یک ظرافت و دقت بالایی برخوردار است و این دقت و نوع و کیفیت آلیاژی که برای ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد، باعث می شود تا به راحتی مرغوبیت آن نمایان گردد.

اتیکت بیمارستان را با استفاده از مواد غیر فلزی و فلزی می سازند و برای ساخت آن از روش های گونا گونی بهره می گیرند.

در نوع اول اگر ماده اصلی مورد استفاده برای ساخت اتیکت پلاستیک باشد، از دو نوع پلاستیک فشرده( مولتی استایل) و یا پلکسی گلس به کار گرفته می شود، که در اولی تنوع رنگ وجود ندارد و صرفا دو رنگ است و شبه فلز می باشد. اما در پلکسی تنوع رنگ وجود دارد و ظاهری پلاستیکی دارد.

در نوع دوم اگر آلیاژ بکار رفته برای ساخت اتیکت بیمارستان فلز باشد دارای روش های گوناگونی است چون ساخت اتیکت فلزی با یکدیگر متفاوت است.

اگر اتیکت بیمارستان از فلز آلومینیوم تهیه شود اطلاعات مورد نظر به سه روش چاپ آنادایزو چاپ سابلیمیشن و یا با روکشی از پلی ستر بر روی فلز آلومینیوم  پوشانده می شود.

فلز دیگری که در ساخت اتیکت مورد استفاده قرار می گیرد آلیاژ برنج است که از استقبال کمی برخوردار می باشد.یکی از روشهایی که برای ساخت اتیکت برنجی بکاربرده می شود روش اسیدکاری است.

قیمت و سفارش

مشتریان عزیز توجه و عنایت داشته باشند ، با توجه به اینکه محصولات تبلیغاتی و به خصوص اتیکت سینه دارای انواع و کیفیت فراوانی می باشند لذا باید دقت کنند که سفارش خودرا به چه تولید کننده  و برندی می سپارند و نوع ماده اصلی و کیفیتی که برای ساخت آن استفاده می کنند چگونه است.

حالا با خواندن مطلب فوق  نیاز خود را به یک فرد مطمئن و وارد احساس می کنید تا بتواند از ابتدا وتا انتهای کار در کنار شما باشد.

مشاوران و کادر مجرب نشانه ساز این قول را به شما می دهند که ابتدا به صورت رایگان اطلاعات مورد نظر در مورد قیمت و نحوه ساخت محصول درخواستی را در اختیار شما قرار دهند و سپس برای ثبت و سفارش و مراحل اجرای کار در کنار شما باشند .

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟