۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلوهای اداری مدرن

تابلوهای اداری مدرن امروزه نقش کلیدی و بسیار مهمی را در طراحی دکوراسیون داخلی ادارات و سازمان‌ها ایفا می‌کنند و استفاده از آنها تقریبا لازم و ضروری است. بااین‌حال این تابلوها دارای انواع مختلفی هستند که هریک دارای ویژگی‌ها و کاربردهای مخصوص به خود هستند. به همین علت اگر شما هم علاقه‌مند به خرید تابلو اداری هستید حتما باید با انواع این محصولات آشنا شوید و اطلاعات کاملی را درباره ویژگی‌های هریک از آنها نیز به دست بیاورید.

امروزه این تابلوها علاوه بر این‌که می‌توانند در ادارات نقش تبلیغاتی داشته باشند می‌توانند به‌عنوان راهنما نیز در بسیاری از ادارات مورداستفاده قرار گیرند و کاربردهای زیادی داشته باشند. به همین علت است که اکثر کارشناسانی که در این حوزه فعالیت دارند پیشنهاد می‌کنند حتما برای ادارات و سازمان‌های خود از تابلوهای راهنمایی مدرن استفاده کنید تا بتوانید اثرگذاری کافی را برای مراجعانی که به ادارات و سازمان‌های شما مراجعه می‌کنند داشته باشید.

در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره انواع تابلو راهنمای اداری صحبت کنیم و اطلاعاتی را درباره سایر انواع تابلوهایی که در ادارات استفاده می‌شوند نیز در اختیار شما قرار دهیم.

تابلوهای اداری آلومینیومی

تابلوهای اداری آلومینیومی، مدرن و ارزان

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال تابلوهای اداری مدرن برای خود هستید و قصد دارید خرید این محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ممکن انجام دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما تابلوهای اداری آلومینیومی را برای خرید و استفاده خود انتخاب کنید. یک تابلو اداری آلومینیومی دارای ویژگی‌های زیادی است که باعث می‌شود تا گزینه مناسبی برای استفاده در ادارات باشد. یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها هزینه مناسب آن در مقایسه با سایر انواع این تابلوها است.

ویژگی مهم دیگری که این محصولات دارند این است که شما به‌راحتی هرچه تمام می‌توانید طرح‌ها و نوشته‌های مختلف را روی آنها پیاده‌سازی کنید و از این نظر محدودیتی را تجربه نخواهید کرد. شما از این تابلوها می‌توانید به‌عنوان تابلو راهنمای اداری نیز استفاده کرده و مراجعان ادارات و سازمان‌های خود را به این شکل راهنمایی کنید. مزیت بسیار مهم دیگر این تابلوها این است که در مدت‌زمانی بسیار کوتاه طراحی می‌شوند و باعث صرفه‌جویی در زمان شما نیز خواهند شد.

تابلوهای اداری کامپوزیت

تابلوهای اداری کامپوزیت از مدرن‌ترین تابلوهای اداری

بدون شک در صدر جدول لیست تابلوهای اداری مدرن می‌توان تابلوهای اداری کامپوزیت را قرارداد که دارای شکل ظاهری فوق‌العاده زیبایی هستند و به همین علت نیز در بیشتر ادارات و سازمان‌های با طراحی داخلی مدرن شاهد استفاده گسترده از آنها هستیم. این تابلوها را امروزه می‌توان به‌عنوان تابلو دکوراتیو اداری در داخل ادارات و سازمان‌ها مورداستفاده قرارداد و از مزایای آنها نهایت بهره را برد. معمولا شما می‌توانید حروف برجسته را به‌سادگی هرچه تمام روی این تابلوها به چاپ برسانید.

همین عامل نیز باعث می‌شود تا زیبایی ظاهری آنها چندبرابر شود. دقت داشته باشید که امروزه شما می‌‎توانید از ورقه‌های پلکسی‌گلاس نیز به‌عنوان روکش روی این تابلوهای اداری استفاده کنید که باعث زیبایی و کیفیت بالاتر آنها می‌شود. نکته جالب‌تر درباره این تابلوهای اداری این است که امروزه می‌توان از آنها به‌عنوان تابلو درب ورودی نیز استفاده کرد و از این نظر محدودیت چندانی برای استفاده از تابلوهای اداری کامپوزیت نخواهید داشت.

یکی از ویژگی‌های کلیدی و بسیار مهمی که این محصولات دارند این است که برش دادن آنها بسیار ساده و راحت است. به همین علت نیز شما می‌توانید در انواع شکل‌های مختلف این تابلوهای اداری را خریداری کرده یا این‌که سفارش دهید. فراموش نکنید که قیمت این تابلوهای اداری در مقایسه با تابلوهای آلومینیومی بالاتر است که این موضوع کاملا به نوع متریال‌های استفاده شده در این تابلوها بستگی دارد.

تابلوهای چوبی اداری

آشنایی با تابلوهای اداری چوبی مدرن

یکی دیگر از متریال‌هایی که امروزه برای طراحی و ساخت انواع تابلوهای اداری مدرن مورداستفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای زیادی دارد چوب است. چوب متریالی است که از زمان‌های دور در طراحی و ساخت انواع تابلوها استفاده می‌شد و هنوز هم دارای جذابیت‌های بسیار زیادی است. اگر طراحی داخلی ادارات و سازمان‌های شما به شکلی است که امکان استفاده از این تابلوها را دارید حتما باید از آنها استفاده کرده و از مزایای آنها نهایت بهره را ببرید.

اصلی‌ترین کاربردی که تابلوهای اداری چوبی مدرن دارند استفاده از آنها به‌عنوان تابلو دکوراتیو اداری است. شما می‌توانید این تابلوها را در بخش‌های مختلف ادارات و سازمان‌های خود استفاده کرده و از مزایای آنها نهایت بهره را ببرید. تابلوهای چوبی معمولا دارای طول عمر بالاتری هستند و دیرتر دچار آسیب می‌شوند. قیمت این محصولات نیز متفاوت است و به عواملی از جمله نوع چوب استفاده شده در ساخت این محصولات، نوع طراحی و برش‌های صورت‌گرفته روی تابلوهای اداری و … بستگی دارد.

انواع تابلوهای اداری

سایر انواع تابلوهای اداری

به جز نوع متریال‌هایی که برای تولید و ساخت تابلو اداری مورداستفاده قرار می‌گیرد این محصولات را می‌توان از جهات دیگر نیز به دسته‌های متفاوتی تقسیم‌بندی کرد. یکی از مهم‌ترین انواع تابلوهای اداری مدرن که امروزه در ساختمان‌های اداری استفاده می‌شوند تابلوهای اداری با برش‌های خاص هستند. نوع برش تابلوها می‌تواند تاثیر زیادی روی قیمت و همین‌طور زیبایی ظاهری این محصولات داشته باشد. تابلوهای با برش‌های دایره‌ای، برش‌های مربعی با گوشه‌های گرد و … جز تابلوهای مدرن امروزی به شمار می‌آیند.

در زمان سفارش تابلو اداری شما می‌توانید سفارش دهید که تابلوهای اداری شما شامل نورپردازی نیز باشند یا خیر؟ تابلوهایی که دارای نورپردازی‌های مخصوص هستند در برخی از ادارات محبوبیت زیادی دارند و به‌عنوان یکی از مدرن‌ترین تابلوهای اداری نیز شناخته می‌شوند. این تابلوها دارای زیبایی ظاهری بیشتری نسبت به تابلوهای عادی اداری هستند و به همین علت نیز افراد بیشتری تقاضای خرید و استفاده از آنها را دارند.

پلاک اداری سفارشی‌سازی شده نیز از دیگر انواع تابلوهای اداری به شمار می‌آید که شما می‌توانید مطابق باسلیقه خود شکل ظاهری آنها را کاملا شخصی‌سازی کرده و یک محصول فوق‌العاده را برای ادارات و سازمان‌های خود خریداری کنید.

نتیجه‌گیری

در زمان طراحی و ساخت تابلو اداری پارامترهای مختلفی می‌تواند روی مدرن بودن آنها تاثیرگذار باشد که شما برای سفارش تابلو اداری باید به این پارامترها دقت داشته باشید. از جمله این پارامترها می‌توان به نوع برش، نوع متریال‌های استفاده شده برای ساخت و … اشاره کرد. اگر شما هم قصد خرید انواع تابلوهای اداری مدرن را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات سایت ما نیز در این زمینه بهره‌مند شوید.

محصولاتی دیگر: تابلو تبلیغاتی شرکتی ،تابلو تبلیغاتی سه بعدی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟