۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تندیس فارغ التحصیلی

تندیس فارغ التحصیلی نوعی از یادبود دانشجویی است. تندیس‌های دانشجویی طی مراسمی برای تقدیر از نخبگان، نفرات برتر علمی، تیم یا نفرات برتر مسابقات دانشجویی و… اهدا می‌شوند. معمولا در پایان دوره‌های آموزش، دانشگاه‌ها جشنی به مناسبت اتمام دوره برگزار می‌کنند که در آن یادبودی به نام تندیس فارغ التحصیلی‌ اهدا می‌شود. یادبود فارغ التحصیلی یادآور خاطرات خوب دوران دانشجویی است. دورانی که بهترین قسمت از عمر هر انسان، یعنی دوران جوانی است. بر روی این یادبود متن و نماد دانشگاه به همراه اسم آن به عنوان یادگاری از زمان تحصیل قرار خواهد گرفت. تندیس دانشجویی معمولا در تیراژ بالا تولید می‌شوند. علت این تیراژ بالا این است که که جشن‌های دانشجویی سالانه و برای ورودی‌های یک سال برگزار می‌شود.

درهنگام ثبت سفارش، همکاران ما شما را از زمان دقیق تحویل آن مطلع می‌سازند. ما متعهد هستیم که بدون حتی یک دقیقه تاخیر سفارش موردنظر را به شما تحویل دهیم.

مطلب پربازدید : تندیس آماده

تندیس دانشجویی

بج کت پرچم ایران (طرح پلی استر)

نشانه‌ساز شما هستیم

سفارش تندیس فارغ‌التحصیلی

برای سفارش تندیس با شماره تلفن ۸۸۸۴۲۳۰۰-۰۲۱ و ۸۸۸۴۳۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.همچنین می‌توانید در ساعات غیر اداری با شماره‌گیری ۰۹۱۲۲۴۸۸۸۷۴ با ما مشورت نمایید.

جنس تندیس دانشجویی

تندیس دانشجویی نیز مانند سایر تندیس‌ها، در انواع مختلفی ساخته می‌شود. جنس یادبودهای دانشجویی می‌تواند پلکسی، کریستالی و یا حجمی و فلزی باشد. به دلیل اینکه بودجه‌ی دانشگاه‌ها محدود است و برای کاهش هزینه‌ها، سفارش‌ها اغلب از جنس پلکسی هستند. تکرار می‌کنیم جنس تندیس بسته به سلیقه وبودجه‌ی شما تعیین می‌شود.

یادبودهایی که از نوع حجمی هستند دارای بدنه‌ای سه بعدی با پایه فلزی یا پلاستیکی تشکیل شده‌اند. کمتردیده می‌شود که در جشن‌های دانشجویی از تندیس فلزی استفاده شود.‌ این تندیس‌ها وزن سنگین‌تری دارند. در ساخت آن‌ها از سرب، برنج و یا زاماک استفاده می‌شود.همچنین این تندیس‌ها مفهوم خاصی را می‌رسانند. بنابراین انواع تندیس‌ آماده که فقط کافیست متنی روی آن حک شود و یا نوع پلکسی دربرگزاری این جشن‌ها بیشتر سفارش داده می‌شوند. قابل ذکر است شما  با برقراری ارتباط با گروه نشانه ساز ضمن اطلاع از قیمت سفارش خود و زمان تحویل آن، مشاوره رایگان نیز دریافت می‌کنید. پایین‌ترین قیمت ها را در کوتاه‌ترین زمان با کیفیت عالی از ما بخواهید.

ساخت تندیس فارغ‌التحصیلی

گروه تولیدی نشانه ساز با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید انواع تندیس، پذیرای سفارش ساخت تندیس فارغ التحصیلی شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه فرآیند ساخت تندیس با سایر محصولات کمی تفاوت دارد، لذا ساخت آن زمان بیشتری طول می‌کشد. این زمان چیزی حدود ۷ روز و بسته به تعداد سفارش ممکن است سفارش زودتر یا دیرتر آماده شود. به همین دلیل برای اطلاع از زمان دقیق تحویل سفارش از همکاران ما بخواهید تا زمان آن را به شما اعلام نمایند.

همانطور که می‌دانید تندیس دانش‌آموختگی از چند قسمت تشکیل می‌شود. قسمت پایه و بدنه که روی آن متن یادبودی با مضمون تبریک بابت اتمام دوره به همراه نماد دانشگاه نوشته می‌شود. ابتدا طرحی که در ذهن خود دارید را برای همکاران ما توضیح دهید. سپس طرح اولیه‌ای از آن ایجاد می‌شود. در گام بعدی طرح برای شما فرستاده شده تا اصلاحاتی روی آن انجام شود. در گام نخست طرح مورد نظر مشتری طراحی و موردپذیرش او قرار می‌گیرد. سپس این طرح برای همکارمان در بخش تولید ارسال می‌شود. نهایتا پس از چسباندن قطعات کار تولید تمام می‌شود. تمام تلاش ما بر این است تا سفارش شما زودتر از موعد آماده شده باشد.

بیشتر بخوانید:تندیس کریستال

قیمت تندیس فارغ التحصیلی

قیمت تندیس فارغ التحصیلی به عوامل مختلفی بستگی دارد.از جمله آن‌ها می‌توان به تیراژ سفارش و جنس تندیس اشاره کرد. مشتریان اصلی تندیس‌های دانش‌آموختگی، دانشگاه‌ها و مراکر علمی هستند و قیمت برای انها از الویت بالایی برخوردار است. تندیس‌های حجمی نیازمند طراحی هستند که این باعث می‌شود نسبت به سایر تندیس‌ها کار و زمان بیشتری را ببرند. بنابراین قیمت این نوع تندیس‌ها بیشتر است. چنانچه قیمت برای شما مهم است و بودجه‌ی کافی در اختیار ندارید از تندیس پلکسی استفاده نمایید تا قیمت کمتری رابپردازید. همچنین می‌توانید با سفارش بیشتر ازتخفیف‌های قیمتی نیز بهره‌مند شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟