۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

مهر لیزری

روش ساخت و سفارش خریدمهر لیزری

از جدیدترین نسل مهرهای موجود در بازار مهر لیزری است که کیفیت آن بسیار بالاتر از مهرهای ژلاتینی است. ظرافت و دقت در چاپ یکی از مشخصه‌های اصلی این نوع مهر است.
ساختار اصلی مهرهای لیزری از ماده ای به نام پلیمر است که در آن هم کیفیت ماندگاری جوهر بالاتر است و هم به راحتی می توان هر نوع طرح و متنی را با ریزترین و نازک ترین نقش بر روی مهر ایجاد کرد.
اگر می خواهید مهری با جزییات برای کسب و کارتان سفارش دهید، پیشنهاد ما به شما مهر لیزری است. در ادامه همراه ما باشید تا هر چه بیشتر با این نمونه مهر آشنا شوید.

سفارش مهر لیزری

برای سفارش مهر لیزری کافی است به یکی از شعب معتبر ساخت مهر بروید. سایت نشانه ساز یکی از شعبات ساخت این مهر است که می‌توانید با خیال راحت صفر تا صد کار را به آن‌ها بسپارید.
چند فاکتور را در زمان سفارش باید مدنظر داشته باشید
1- طرحی که قرار است روی مهر زده شود: ابتدا طرح خود را به سازنده نشان دهید و مطمئن شوید که آیا طرح شما قابلیت دارد که بر روی مهر لیزری حک شود یا خیر؟
2- سایز مهر: مشخص کنید ابعاد مهر به چه اندازه باشد.
3- تک رنگی یا چند رنگی بودن: بعضی از متقاضیان دوست دارند که مهرشان دارای چند رنگ باشد که این قابلیت برای پیاده سازی در مهر لیزری امکان پذیر است.
4- شکل ظاهری مهر: (مربع، مستطیل، بیضی و دایره)
5- حتما قبل از سفارش از هزینه ساخت مهر لیزری مطلع شوید.
معمولا ساخت مهر لیزری بین 1 تا دو روز بیشتر زمان نخواهد برد و می‌توانید سریعا سفارش خود را تحویل بگیرید.

مطالب پر بازدید:سفارش مهر برجسته

روش ساخت مهر لیزری

مهر لیزری با استفاده از پرتو لیزری و تکنولوژی CNC ساخته می‌شود. مراحل ساخت شامل طراحی مهر، تهیه بلوک، تهیه پرتو لیزر، قرار دادن مهر در بلوک و حکاکی مهر هستند. در این روش، با استفاده از پرتو لیزر، الگوهای دقیق و جزئیات کوچک روی سطح مهر حکاکی می‌شوند.
پس از قرار دادن مهر در بلوک، با استفاده از پرتو لیزر، الگوهای دقیق و جزئیات کوچک روی سطح مهر حکاکی می‌شوند. در این مرحله، پارامترهایی مانند قدرت پرتو لیزر، سرعت حرکت مهر در بلوک و فاصله بین پرتو لیزر و سطح مهر تنظیم می‌شود. پس از حکاکی مهر، با استفاده از ابزارهای دقیق، بلوک از مهر جدا می‌شود و مهر آماده استفاده می‌شود.
مزایای استفاده از مهرهای لیزری شامل دقت بالا، استفاده طولانی مدت، سرعت بالا در ساخت و همچنین قابلیت حکاکی الگوهای پیچیده و دقیق می‌باشد. این روش در بسیاری از صنایع از جمله صنایع چاپ، بسته‌ بندی، الکترونیکی، پزشکی و… کاربرد دارد.

 

دستگاه‌های مورد استفاده در ساخت مهر لیزری

دستگاه‌های مختلفی برای ساخت مهر  وجود دارد؛ در ایران از برندهای زیر استفاده می‌شود:
◘ دستگاه MOBI FLASH
این دستگاه ساخت کشور ترکیه است. از مزایای این دستگاه می‌توان به پشتیبانی آن از سایزهای مختلف اشاره کرد. قیمت این دستگاه به نسبت دستگاه‌های دیگر مناسب ‌تر و شارژ جوهر آن نیز راحت تر است.
◘ دستگاه BROTHER
از قدیمی ترین دستگاه‌های مهرهای  لیزری در ایران است. به دلیل تحریمها در بازار ایران خرید این دستگاه به سختی امکان پذیر است. از این رو در سال‌های اخیر واردات آن صورت نمی‌گیرد.

◘ دستگاه COLOP
این دستگاه ساخت کشور اتریش است که عملکردی دو جانبه دارد. هم می‌توان مهر لیزری و هم می‌توان مهر ژلاتینی را با آن تولید کرد.

اگر سرمایه مختصری دارید، بد نیست با هزینه نه چندان زیاد یکی از این دستگاه‌ها را خریداری کنید و به شغل ساخت مهر  مشغول شوید.این شغل درآمد نسبتا خوبی را به همراه دارد و می‌تواند به عنوان شغل اول تمام وقت یا شغل دوم پاره وقت از آن استفاده شود.

انواع مهر لیزری

مهر لیزری نیازی به استامپ ندارد. در بدنه این مهرها قسمتی به نام جوهردان یا همان کارتریج تعبیه شده که به محض فشردن مهر بر روی کاغذ، ابتدا قسمت پلیمری با جوهر درگیر شده و در نهایت طرح مهر بر روی کاغذ چاپ می‌شود.
بعد از اتمام جوهر، قابلیت شارژ آن وجود دارد، البته نحوه شارژ آن نسبت به نوع ژلاتینی متفاوت است و حتما باید توسط کارشناس و فرد خبره صورت گیرد.
هر بار که جوهر را شارژ می کنید، می توانید 20 الی 30 بار از آن استفاده کنید. البته به نوع طرح هم بستگی دارد. اگر طرح روی آن شلوغ باشد مطمئنا مصرف جوهر بیشتری نیاز دارد و شما دفعات کمتری نسبت به حد استاندارد می‌توانید از آن استفاده کنید و مجددا باید آن را شارژ نمایید.

ویژگی مهر لیزری

این مهر نیازی به استامپ ندارد. در بدنه این مهرها قسمتی به نام جوهردان یا همان کارتریج تعبیه شده که به محض فشردن مهر بر روی کاغذ، ابتدا قسمت پلیمری با جوهر درگیر شده و در نهایت طرح مهر بر روی کاغذ چاپ می‌شود.
بعد از اتمام جوهر، قابلیت شارژ آن وجود دارد، البته نحوه شارژ آن نسبت به نوع ژلاتینی متفاوت است و حتما باید توسط کارشناس و فرد خبره صورت گیرد.
هر بار که جوهر را شارژ می کنید، می توانید 20 الی 30 بار از آن استفاده کنید. البته به نوع طرح هم بستگی دارد. اگر طرح روی آن شلوغ باشد مطمئنا مصرف جوهر بیشتری نیاز دارد و شما دفعات کمتری نسبت به حد استاندارد می‌توانید از آن استفاده کنید و مجددا باید آن را شارژ نمایید.

مهر لیزری مستطیلی

ظاهر این نوع از مهر لیزری، مستطیل است که در سایزهای مختلف می توان آن را سفارش داد. ابعاد استاندارد در این نمونه به صورت زیر است:

 

  • 50*10 میلی متر
  • 30*12 میلی متر
  • 32*12 میلی متر
  • 35*13 میلی متر
  • 54*13 میلی متر
  • 39*14 میلی متر
  • 40*15 میلی متر
  • 76*15 میلی متر

مهر لیزری دایره

نمونه دیگر طرح مهر لیزری، شکل دایره است. سفارش این طرح از طریق قطر دایره صورت می‌گیرد. رایج ترین سایزهای نمونه دایره ای به صورت زیر است:

 

• 17 میلی متر
• 30 میلی متر
• 40 میلی متر
• 45 میلی متر
• 50 میلی متر

مهر لیزری مربع

مهر لیزری مربع همان نمونه مستطیل با اضلاع مساوی است. ابعاد رایج در این شکل به صورت زیر است:


• 12*12 میلی متر
• 17*17 میلی متر
• 25*25 میلی متر
• 30*30 میلی متر
• 40*40 میلی متر

مهر لیزری بیضی

این طرح از مهر لیزری همان دایره است که شامل دو قطر می‌باشد. برای این نمونه کار معمولا از ابعاد زیر استفاده می‌شود:


• 45*30 میلی متر
• 50*30 میلی متر
• 35*55 میلی متر

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش ساخت مهر  با شماره‌های 02188842300 و 02188843200 تماس بگیرید.

مهر لیزری رنگی چیست ؟ 

مهر لیزری رنگی یک دستگاه است که با استفاده از فناوری لیزر، تصاویر رنگی و الگوها بر روی سطوح مختلف ایجاد می‌کند. این دستگاه با ترکیب چندین پرتو لیزر رنگی، قادر است تصاویری با رنگ‌های مختلف و شفافیت‌های متفاوت را بر روی سطوح چاپ کند. مهر لیزری رنگی در واقع یک دستگاه پرینت لیزری خاص است که با استفاده از لیزرهای قرمز، سبز و آبی، ترکیب‌های مختلفی از رنگ‌ها را ایجاد می‌کند. این پرتوهای لیزری با تنظیم شدت و ترتیب اجرا، تصاویر با رنگ‌های مختلف و فضاهای شفاف
در نتیجه می‌دهند.
برای کارایی مهر  می‌توان تصاویری با جزئیات بالا، رنگ‌های زنده و طیف های رنگی مختلف بر روی محصولات و سطوح مختلف چاپ کرد. این دستگاه‌ها معمولاً دارای نرم‌افزارهای کاربری هستند که امکان ایجاد و ویرایش تصاویر را فراهم می‌کنند.
این مدل مهر لیزری در بسیاری از زمینه‌ها استفاده می‌شود. برخی از آن‌ها شامل تولید تابلوها و نمادها، تزئین محصولات و هدایا، چاپ بر روی بسته‌بندی‌ها، لیوان‌ها، کیف‌ها و سایر اشیاء، تولید کارت‌ها و برچسب‌های رنگی، و همچنین در صنعت تبلیغات برای تولید نمادها و غیره هستند.

قیمت مهر لیزری

نمی‌توان قیمت واحدی را برای ساخت مهر لیزری در نظر گرفت، چرا که عوامل متعددی بر قیمت نهایی تاثیرگذار هستند. برای آشنایی بیشتر ادامه مطلب را بخوانید:
← نوع طرح: یکی از عوامل موثر در قیمت مهر لیزری، نوع طرحی است که سفارش می‌دهید. مطمئنا طرح شلوغ، طراحی زمان‌بر تری خواهد داشت. از این رو سازنده دستمزد بالاتری بابت آن خواهد گرفت.
سایز مهر: سایز بزرگ تر هزینه بالاتری دارد.
متریال اولیه: بدنه اصلی مهرهای لیزری در سه جنس شیشه ای، پلاستیکی و فلزی ساخته می‌شود که هر کدام شان قیمت متفاوتی نسبت به دیگری دارد.
تک رنگ بودن یا چند رنگ بودن مهر: چند رنگ بودن مهر هم نسبت به نوع تک رنگ، قیمت  مهر لیزری رنگی بالاتر است.
داشتن درپوش: مهر دارای درپوش هزینه بالاتری به همراه دارد.

خرید مهر لیزری

امروزه اکثر کسب و کارها از مهر لیزری به عنوان امضا استفاده می‌کنند و برای تبادلات فاکتورهای خرید یا چک ها از آن بهره می‌برند،بنابراین خرید مهر یکی از الزامات در هر کسب و کاری شده است. در واقع داشتن مهر، فرد را منحصر به فرد می‌کند.
مثل هر کالای دیگری، در خرید  این مهر هم باید نکاتی را مدنظر بگیرید. در زیر به این نکات اشاره شده است:

• نکته مهم ابتدایی، خرید از مکانی معتبر است. هر مکانی را برای خرید انتخاب نکنید. تا از محلی مطمئن نیستید، سفارش تان را دست او ندهید.
• شما تنها یک بار مهر لیزری سفارش می‌دهید، پس ارزشش را دارد که این مهر از بهترین متریال ساخته شود. پس قبل از خرید و در زمان سفارش از فروشنده بخواهید که از بهترین و درجه یک ترین متریال برایتان استفاده کند.
• قبل از خرید یک بار مهر را تست کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید.
• از فروشنده بابت خرید مهر ، ضمانت بخواهید که در صورت بروز هر گونه مشکل پس از ساخت، بتوانید به راحتی رفع اشکال کنید.

می‌توانید مهر سفارشی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به سایت نشانه ساز سفارش دهید و محصول سفارشی خودتان را بالاترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت دریافت کنید. تمامی مراحل کار می‌تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام شود.حتی می‌توانید از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید تا مشاوران وکارشناسان فروش، هر چه بیشتر شما را در این زمینه راهنمایی کنند. مطمئنا پس از سفارش از خریدتان راضی خواهید بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۲ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟