۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

متن لوح‌تقدیرنوروزی

متن لوح تقدیر سال نو همکاران

عید نوروز و برگزاری جشن‌های نوروزی در ایران از قدمت طولانی و تاریخی برخوردار است. سابقه برگزاری جشن‌های نوروزی مربوط به دوران ایران باستان و قبل از دوره مادها و هخامنشیان می‌باشد.  مردم در سراسر ایران و نیز مردم سایر کشورها نظیر افغانستان، تاجیکستان، ارمنستان و… با آغاز فصل بهار و زنده شدن طبیعت، جانی دوباره می‌گیرند، و به شادی و نشاط و برگزاری جشن‌های مختلف می‌پردازند. 

بازدید(صله رحم) از اقوام و آشنایان و عیدی دادن و عیدی گرفتن از یکدیگر به عنوان مهمترین رسمی است، که دراین ایام برای ایرانیان بسیار جذاب و خوشایند می‌باشد.  

یکی از این هدایای نوروزی اهدای لوح‌تقدیر نوروزی است که توسط تیم تبلیغاتی نشانه ساز انجام می گردد. در متن لوح‌تقدیرنوروزی اغلب جملاتی نوشته می‌شود که علاوه بر تبریک سال جدید شامل جملات زیبایی است. این کلمات به نوعی منویات قلبی، ابراز علاقه و تشکر اهداء کننده لوح‌تقدیر نوروزی را نسبت به مخاطب نمایان می‌سازد. 

متن لوح تقدیر نوروزی

برگزیده متن لوح تقدیر نوروزی

در  قسمت زیر برای آشنایی بیشتر نمونه‌هایی از متن لوح‌تقدیرنوروزی ارائه شده‌است:

شماره تماس:02188842300 و 02188843200

 پیام تبریک و تشکر مدیرعامل از همه همکاران:

                               بهار سرآغاز زندگی

کلیه همکاران شرکت…..

بهارتولدی دوباره، سرآغاز شکفتن، روییدن و سبز شدن، هستی زمزمه‌ای دارد و نیایشی، همه سپاس می‌گویند، اورا که دوباره زنده می‌کند و می‌آفریند، آفریدگاررا به خاطر این عطیه الهی ستایش می‌کنیم.

اینک که نسیم دل‌انگیزنوروزی، توام با رایحه خوش، مژده از حلول بهاری دیگرمی‌دهد. افتخار دارم ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، خدمت همکاران گرامی،  مراتب تقدیر و تشکر خود را در خصوص حسن انجام امور محوله ابراز نمایم.

از خداوند متعال سالی پر از خیر و برکت، توام با شادی و سرور برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم.

                                                              مدیرعامل شرکت

تبریک و تشکر مدیرعامل از یک مدیریت خاص:

                                بهار آغاز تلاش و کوشش

مدیر محترم……..

با حول و قوه الهی یک سال دیگر از همکاریمان سپری شد و به همت و پشتکار شما و همکاران گرامیتان توانستید برگ زرین جدیدی را در زمینه اعتلای عملکرد و فعالیتهای بهینه شرکت به خود اختصاص دهید.

بدینوسیله و به مناسبت فرارسیدن آغاز سال نو خورشیدی، ضمن عرض خداقوت، مراتب تبریک و تشکر خود را برای انجام موثر امور محوله،خدمت شما و همکاران ساعی و همچنین خانواده محترمتان ابراز و ابلاغ می‌نمایم.

امید است که همیشه و در همه حال زندگیتان در کنار خانواده گرامی  سبز و قرین سعادت، سلامت، سرافرازی، سربلندی، شادی، به‌روزی و خوشبختی باشد.

                                                      مدیرعامل شرکت

تبریک و سپاس جمعی از دوستان از یک جانباز:

                                  جانبازان همیشه قهرمان

جانبازمعزز جناب آقای…

 خدا را سپاس می‌گذاریم که در آغاز بهاری دیگر توفیق دیدار و زیارت یکی دیگر از بهترین  و عزیز ترین بندگان خوب خود را به ما ارزانی داشته است. عزیزی که برای آرامش ما، حفظ تمامیت ارضی و اعتلای کشور اسلامی ایران به نبرد با دشمن زبون رفته‌است، و دراین مهلکه به درجه رفیع جانبازی نایل گردیده‌ است.

اینک در آستانه رویش گیاهان و سبز شدن دوباره طبیعت، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو  خورشیدی، از خداوند منان برای شما و همه جانبازان گرامی و خانواده محترمتان آرزوی صحت،سلامتی، سرافرازی و سربلندی را آرزومندیم.

                                               جمعی از دوستان و همرزمان

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟