۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

فرق بج سینه برنجی با چاپی

بج سینه برنجی

به صورت کلی فرق بج سینه برنجی با چاپی درشکل ظاهری به این دو نوع هست که در هر کدام به صورت مجزا توضیحاتی در این مطلب در اختیارتان قرارا داده می شود.
اولین فرق عمومی که در دو نوع ساخت بج سینه میشه که دید این هست که در بج سینه برنجی زمینه کار حتما یا باید به صورت طلایی یا نقره ای باشد.که در نوع چاپی این امکان وجود ندارد و زمینه کار رنگی هست و طبق در خواست مشتری رنگ می شود.
دومین فرق بج سینه برنجی با چاپی این است که در کار برنجی محدودیت رنگ آمیزی از نظر تعداد رنگ و فاصله رنگ ها وجود دارد که حتما باید بین هر رنگ دیواره(طلایی،نقره) و جود داشته باشد چون هنگان تزریق رنگ که به صورت دستی وارد می شود با هم قاطی نشود ولی در کار چاپی چون رنگ آمیزی به صورت دیجیتالی انجام می شود این مشکل وجود ندارد و بدون اینکه محدودیت رنگی داشته باشیم می توانیم سفارش را رنگ آمیزی کرد.
سومین مورد که میشه بهش اشاره کرد که کمتر کسی بهش اشاره داره این است که فرق بج سینه برنجی با چاپی در نوع اتصال آن ها است.

در مورد بج برنجی اتصال سوزنی و مگنتی قابل اجرا است که همین اتصالات برای چاپی هم قابل انجام است.تنها فرقی که این دو نوع از یکدیگر دارند در مدل اتصال سوزنی است که در برنجی سوزن به صورتی عمودی و در فضای چند میلی از کار نصب میشه که در روش چاپی سوزن به صورت افقی و در فضای چند سانتی باید پشت کار نصب بشه که این نکته در ابعاد کار تاثیر گزار است.
چهارمین نکته که میشه  اشاره کرد این است که دور برش بودن کار در بج برنجی نیاز به حداقل ابعاد نداره و کارهای کمتر از 2 سانتی متر قابل برش هست چون به صورت دستی انجام میشه و فضای کمتری نیاز هست برای برش ولی در روش چاپی چون دور برش کار با دستگاه سی ان سی انجام میشه حداقل ابعاد باید 2 سانتی متر باشه که دستگاه توانایی اینو داشته باشه که برش بده کار رو و همین نکته در ابعاد کار تاثیر به سزایی دارد.
پنجمین مورد که به عنوان آخرین نکته می توان در فرق بج سینه برنجی با چاپی ارائه کرد این است که جنس این دو نوع فرق میکنه در در بج یرنجی همانطور که از اسم کار پیداس که جنس برنجی دارد ولی در کار چاپی عموما”از جنس آلومینیومی استفاده می شود.
و همچنین می توان به محصولات دیگری که گروه تبلیغاتی نشانه ساز تولید میکند هم نگاهی بندازید که انواع خدمات به همراه نمونه کار داخل سایت موجود هست که با مراجعه به صفحه اصلی به راحتی در دسترس شما مشتریان عزیز هست.

همکاران مجرب و کارآزموده شرکت تبلیغاتی نشانه ساز آماده ارائه مشاوره رایگان و نیز پاسخگوی سوالات شما در زمینه سفارش انواع بج سینه بسته به نوع طرحتون می باشند. 02188842300 و 02188843200
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟