۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

تابلووکالت

اصولاپلاک و تابلو اداری برای هرسازمان، دفترکار یا محیط اداری لاجرم و ضروری است. وکلا و موسسه های حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیازمند یک تابلو و پلاک تبلیغاتی می باشند. تابلو وکالت یکی از انواع مهم تابلوهای اداری است. تابلوهای دفتر وکالت هم جنبه اطلاع رسانی به مراجعه‌کنندگان را دارند و هم یک ابزار تبلیغات محیطی موثر به شمار می‌آیند. کاربرد این تابلوها فقط در عرصه وکالت نیست، بلکه سایر مشاغل از جمله  پزشکان، دندانپزشکان دفاتر پلیس + ۱۰ ، دفاتر اسناد رسمی و … نیز از این نوع تابلو و نظایر آن استفاده می‌نمایند.  هنگام مراجعه به ادارات یا دفتر وکالت اولین چیزی که توجه افراد را جلب یا خود افراد به آن توجه می‌کنند، تابلو محیطی آن است. بنابراین داشتن تابلو دیواری برای هر کسب و کار یا سازمانی لازم است. فرآیند ساخت تابلو وکالت نیز با توجه به درخواست سفارش دهنده صورت می‌پذیرد.

ساخت تابلو دکتری نئون پلاستیک برای دفاتر وکالت یا موسسه های حقوقی

ابعاد تابلو دکتری : ۵۰*۷۰ – ۶۰*۹۰- ۹۰*۱۲۰ – ۶۰*۱۲۰:

زمان تحویل: کمتر از ۳ روز

نور داخلی:  مهتابی – ال ای دی

تابلو دکتری نئون موسسه حقوقی حق گستر میرداماد

ساخت

برای تولید و ساخت تابلوهای وکالت قوانین و ضوابط و روش خاصی وجود دارد. از جمله اینکه اندازه آن‌ها باید استاندارد باشد. همچنین طراحی متن آن باید طوری باشد که نام وکیل و رتبه آن با توضیحات مختصر بر روی تابلو درج شود. لاجرم نمونه‌های نقضی برای موارد ذکر شده وجود دارد، اما فرآیند ساخت این تابلوها همانطوری که در بالا عنوان کردیم، دارای انواع متفاوتی است، و از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند. به طور معمول جنس اکثر تابلوهای دفتر وکالت، موسسه‌های حقوقی، دفاتر بیمه ، مطب پزشکان و … از نئون پلاستیک است. تابلو نئون پلاستیک همواره انتخابی مناسب برای محیط خارجی است.                                                                                                                         برای ساخت تابلو نئون پلاستیک ابتدا طرح اولیه تهیه شده و پس از تاییدمشتری،  قالب آن توسط دستگاه‌های مدرن و پیشرفته و به صورت برجسته تولید می‌شود. در مرحله بعد باید متن درخواستی بر روی قالب چاپ شود. پس از چاپ متن بر روی قالب، وارد مرحله نورپردازی می شود. در این مرحله نورپردازی بر اساس درخواست مشتری ( هم با لامپ مهتابی و هم با لامپ‌های  “led”) صورت می‌گیرد. در ساخت این تابلوها و به خاطر جلوه بیشتر کار در شب سعی می‌شود تا از نور روشن و یا نور سفید استفاده گردد.لازم به ذکر است، تابلوهای اداری و وکالت بنا به در خواست مشتری به صورت یک طرفه و دو طرفه، انجام می شود.

ابعاد

طبق آئین نامه “نحوه نصب تابلو در سطح شهر” ، تابلو مطب پزشكان، دندانپزشكان و ساير حرف پزشكان ووكلاي دادگستري درصورتي كه در مجتمع تعداد آنها كمتر از سه واحد خدماتي باشد، تعداد يك عدد تابلو به اندازه ۷۰×۵۰ سانتي متر عمود بر ساختمان و از جنس فلكس فيس يا نئون پلاستيك با قاب فلزي و منبع نور ، (مشروط به رعايت ضوابط طرح تفصيلي )، حداكثر پيش آمدگي از بر ملك ۱۲۰ سانتي متر و حداقل ارتفاع از كف معبر ۳/۵ متر( در صورت عدم امكان نصب عمودي، نصب تابلو با ابعاد ذكر شده برپيشاني ساختمان بلامانع است ). در مواردي كه بيش از سه واحد خدماتي در يك مكان مستقر باشند (مجتمع های بيش از سه واحد): تعداد يك تابلو با توافق مالكين تهيه و بر سر درب ورودي اصلي چسبيده به بدنه ساختمان كه طول آن متناسب با دهانه ورودي ساختمان و عرض تابلو حداكثر ۱۲۰ سانتي متر باشد نصب مي گردد (داروخانه ودرمانگاهها، مجتمع هاي پزشكي و مراكز تشخيص طبي ) پيراپزشكي ها همانند بند ۲ مجاز به نصب تابلو مي باشند.                                                                                        تبصره :در راستاى يكسان سازى و زيبا سازى محيط شهرى سازمان نظام پزشكي استان و كانون وكلا،كانون سردفتران ،كانون كارشناسان رسمى دادگسترى مشخصات و رنگ زمينه تابلو را با رعايت ابعاد ذكر شده با هماهنگي شهرداري تهيه وبه اعضاء جهت اجرا ابلاغ خواهد نمود. شهردارى مجاز است نسبت به جمع آورى تابلوى متفاوت اقدام نمايد .

کاربرد

با توجه به تعدد ساختمان‌هاو دفاتر وکالت، لازم است تا هر یک از دفاتر ، دارای تابلوی وکالت خاصی برای معرفی خود باشند. از طرفی معمولا تبلیغات وکلا از طریق تابلوی آن‌هاست. اطلاعاتی نظیر نام وکیل، رتبه شغلی( وکیل پایه یک دادگستری)ویا پست سازمانی ( مشاور امور بین المللی یا کارشناس دادگستری)، شماره تماس و طبقه یا واحدی که وکیل در آن قرار دارد، بر روی تابلوی دکتری وکالت نوشته می‌شود. تابلوهای وکالتی که زیبا طراحی شده باشد به عنوان یک راهنما و عنصر تبلیغی خوب و مناسب عمل می‌کند. ساخت پلاک (تابلو) وکالت با توجه به جنبه تبلیغاتی آن و تاثیر مثبتی که در کار شما می‌گذارد بسیار مقرون به صرفه است. همانطور که بیان شد تابلوهای اداری حاوی متنی کوتاه هستند. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که یک تابلو مناسب با طراحی خوب می تواند باعث اعتمادسازی و جلب توجه مشتریان و متقاضیان شود. همچنین می توان به محصولاتی نظیر بج سینه و تندیس نیز اشاره کرد که به عنوان ابزارهای تبلیغاتی در این گونه مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند.                                                                 

جهت ساخت و مشاوره تابلو وکالت با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۳۰۰ و ۰۲۱۸۸۸۴۳۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

قیمت

هزینه ساخت تابلو دکتری وکالت وابسته به عوامل مختلفی است. از جمله این عوامل می‌توان به نوع جنس آن اشاره کرد. معمولا تابلوی وکالت از نئون پلاستیک یا فلکس فیس تولید و ساخته می‌شود. چنانچه مشتری تمایل داشته باشد تا از متریال‌ها و  مواد دیگری استفاده شود، هزینه آن‌ تغییر می نماید. بنابراین برای اطلاع از قیمت آن با شماره تلفن‌های ما در قسمت پایین صفحه، تماس گرفته تا همکاران با توجه به نوع سفارش شما هزینه آن را برایتان محاسبه نمایند.  عامل موثر دیگر در تعیین قیمت تابلو دکتری وکالت ابعاد آن است. قیمت تابلو با توجه به اندازه آن نیز تغییر می نماید. تابلوی بزرگ، نمای بهتر، دورنمای مناسب و گسترده‌تری دارد. اما مسلما هزینه ساخت و تولید آن بیشتر خواهد بود. اگر سایز تابلو بر اساس در خواست مشتری استاندارد باشد قیمت نهایی آن کاهش می‌یابد. عامل مهم و موثر بعدی درتغییر قیمت تابلو ، نورپردازی تابلو می باشد. با توجه به اینکه نورپردازی با لامپ‌های” led” باشد یا لامپ مهتابی ، هزینه تمام شده تابلو تغییر می کند. عامل دیگر در تغییر قیمت تابلو مربوط به نوع نورپردازی می باشد. چنانچه مشتری نور پردازی خاصی برای تابلو خود بخواهد. هزینه زیاد تری را باید برای آن پرداخت نماید.

نصب

 

با توجه به اینکه نصب تابلو نیازمند دقت و ظرافت خاصی می باشد، لذا یکی از دغدغه های مشتریان پس از سفارش و ساخت تابلو وکالت چگونگی نصب آن در محیط بیرونی ساختمان است. کارکنان ما خدمات نصب تابلو را نیز با دریافت هزینه‌ای قابل قبول برای مشتریان انجام می‌دهند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که تابلوی شما به طور مناسب و مستحکم در محل موردنظر شما نصب می گردد.

گروه تبلیغاتی نشانه ساز با طراحی و ساخت بیش از هزاران تابلو و پلاک اداری افتخار دارد تا درخواست شما را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه تهیه و ارائه نماید. تمامی مراحل و فرآیند تولید و ساخت تابلوی دکتری نئون پلاستیک از آغاز تا انتها توسط متخصصین کارآزموده شرکت تبلیغاتی نشانه ساز انجام می‌پذیرد. هدف شرکت رضایت مشتریان است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟