۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

ساخت مهر

روش ساخت مهر و سفارش خرید مهر

مهرها از جمله ابزارهایی هستند که برای نشان دادن هویت یک مدرک و یا سند از آنها استفاده می‌شود، بدین گونه که اگر مهر شما پای یک برگه یا سندی باشد یعنی محتویات موجود در برگه یا سند به تائید شخص شما و یا هر کسی که پای برگه‌ها را مهر زده رسیده است.

ساخت مهر فوری

ساخت مهر امروزه در جوامع انسانی اهمیت زیادی پیدا کرده است و به وفور از آن استفاده می شود؛ البته استفاده از مهر به زمان های بسیار دور باز می گردد و از آن زمان تا کنون برای معرفی بهتر یک کالا، خدمات و یا ایجاد اطمینان در خصوص موضوع مشخصی از مهر استفاده می شده است و همچنان نیز این داستان ادامه دارد.
به صورت کلی مهر به وسیله و یا ابزار کوچکی گفته می شود که بر روی آن نقش و یا علامت برجسته خاصی حکاکی شده است و به کمک آن انسان میتواند به اعتبار اسناد، مدارک، نامه، کالا و … بیفزاید. برای انتقال اثر مهر بر روی کاغذ و یا هر شی دیگری، لازم است تا آن را در داخل جوهر بزنند؛ اما در زمان های دورتر به این منظور از راهکارهای دیگری نیز برای انتقال اثر مهر استفاده می کرده اند.
برای ساخت مهر امروزه از روش ها و متریال های مختلفی استفاده می شود و تنوع مهر بسیار زیاد است؛ به گونه ای که میتوان آن را از جنس چوب، فلز، پلاستیک و … تولید کرد که بر اساس اهمیت مهر در جوامع امروزی به بررسی ساخت مهر از زوایای مختلف می پردازیم و مسائل مهم در رابطه با آن را در مجموعه نشانه ساز تحت بررسی قرار می دهیم.

ساخت مهر چهره در نشانه ساز بر اساس چهره مورد نظر مشتریان و ارائه طرح از چهره مد نظر آنها انجام می شود.

ساخت مهر Seal making
انواع مدل های مهرسازی

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، مهرسازی با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود که برخی از انواع مدل های مهرسازی که بسیار معروف و کاربردی هستند و به وفور از انها استفاده می شود، از قبیل زیر هستند:

ساخت مهر لیزری

ساخت مهر لیزری امروزه بسیار رایج شده است و به میزان زیادی از انها استفاده می شود که اگر در مطب پزشکان به مهر استفاده شده توسط پزشک توجه کنید، متوجه این موضوع می شوید زیرا اغلب پزشکان در جامعه ما امروزه از مهر لیزری استفاده می کنند.
مهرسازی لیزری به این شکل انجام می شود که برای ساخت آن از ژلاتین و استامپ استفاده نمی شود بلکه مهر دربر گیرنده یک مخزن حاوی جوهر است که به آن کارتریج می گویند. با این وجود در صورت استفاده از مهر لیزری نیازی به استفاده از جوهر نیست زیرا خود مهر حاوی جوهر است و تا زمان که مخزن جوهر آن پر باشد، میتوان عملیات انتقال آرم مهر بر روی کاغذ را با استفاده از آن انجام داد.
مهر لیزری که به مهر نوری نیز معروف است، به این شکل است که با فشار آوردن بر روی آن اطلاعات آرم به کاغذ منتقل می شود و به همین راحتی عملیات چاپ را انجام می دهد.پس اگر شما هم قصد دارید که از رایج ترین انواع مهر برای فاکتور استفاده کنید، دو گروه لیزری و ژلاتینی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

 

ساخت مهر لیزری

ساخت مهر ژلاتینی

مهر ژلاتینی یکی از انواع قدیمی تر مهر محسوب می شود که در دو دهه گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند؛ اما هم اکنون نیز در برخی از زمینه های مختلف از این نوع مهر استفاده می شود.
در ساخت مهر ژلاتینی همان طور که از نام آن پیدا است، از پلاستیک استفاده می شود و بخش تشکیل دهنده آرم یا نشان در این مهرها از پلاستیک نرم و ژله مانند استفاده می شود و به همین دلیل آن را مهر ژلاتینی می گویند. بدنه این نوع مهر نیز معمولا از چوب ساخته می شود. مهر ژلاتینی از جوهر سر خود برخوردار نیست بلکه باید برای آن از جوهر جداگانه استفاده کرد. طراحی های این نوع مهر نیز بسیار متنوع هستند و در هر شکل و مدلی تهیه می شوند.
امروزه در مهرسازی ژلاتینی تغییر و تحولات زیادی به وجود آمده است و برای آنکه کاربران مشکل حمل جوهر جداگانه را نداشته باشند، برای ساخت مهر ژلاتینی از مخزن جوهر نیز استفاده کرده اند؛ به گونه ای که نسل جدید مهر ژلاتینی ادغامی از مهرهای قدیمی ژلاتینی و مهرهای اتوماتیک و لیزری هستند.

ساخت مهر ژلاتینی

ساخت مهر برجسته

ساخت مهر برجسته را میتوان یکی از مهمترین و منحصر به فرد ترین انواع مهر در نظر گرفت. زیرا مهر برجسته شرایطی را به وجود می اورد که آرم پس از چاپ شدن بر روی برگه و یا شی مورد نظر حالتی برجسته داشته باشد و چاپ آرم آن کاملا قابل لمس باشد.

متریال به کار رفته در ساخت مهر برجسته تماما فلز است و ظاهری متفاوت تر از سایر انواع مهر دارد. این نوع مهر از سه قسمت تشکیل می شود که بخش های تشکیل دهنده آن عبارتند از: کلیشه فلزی، دستگاه پرس و فک. در واقع میتوان ظاهر مهر برجسته را به یک دستگاه منگنه نیز شبیه دانست.

لازم به توضیح است که مهر برجسته معمولا برای امور مهم مورد استفاده قرار می گیرد؛ به عنوان مثال: مهر حک شده بر روی پاسپورت، شناسنامه، گواهینامه های بین المللی و … معمولا از این گروه هستند.

ساخت مهر برجسته

ساخت مهر اتوماتیک

از میان انواع مهرها، مهرهای اتوماتیک در گروه بهترین و راحتترین از نظر عملکرد قرار دارند طوری که با داشتن مهرهای اتوماتیک شما نیازی به داشتن استامپ جدا ندارید و با استفاده از آن سرعت عمل در کاری که انجام می‌دهید افزایش پیدا می‌کند. مهرهای اتوماتیک نیز خود به دو گروه مختلف مهر اتوماتیک ژلاتینی و مهر اتوماتیک نوری یا لیزری تقسیم بندی می‌شوند که نسبت به همتایان قدیمی و سنتی خود کوچکتر، شیک‌تر و تمیزتر بوده، طول عمر بالا و نتیجه و کیفیت کار بسیار بهتری دارند. از جمله تفاوت ساخت مهر اتوماتیک از نوع لیزری و ژلاتینی می‌توان به پیاده سازی طرح مورد نظر روی فوم مخصوص به جای ژلاتین اشاره کرد و برای شارژ کارتریج مهر از جوهرهای مخصوص استفاده می‌شود که از کیفیت بسیار خوبی روی کاغذ برخوردار بوده و از نظر هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه هستند.

ساخت مهر جیبی

همانطور که می دانید امروزه تکنولوژی به سمت مینیمال کردن اشیا پیش رفته و سعی بر آن است که تا حد ممکن اشیاها و کالاها کوچک تر شوند؛ با این وجود مهر جیبی نیز میتواند یکی از انواع مهم مهر محسوب شد و منظور از آن هر نوع مهری است که قابل حمل و نقل باشد و از ابعاد کوچکی برخوردار باشد.
مهر جیبی که از ابعادی همچون یک فندک برخوردر است، به گونه ای است که به راحتی میتوانید آن را به بدون دردسر با خود حمل کنید؛ البته باید اشاره کنیم که سایر انواع مهر نیز ابعاد خیلی بزرگی ندارند ولی چون مهر جیبی در مقایسه با آنها کوچک تر است، آن را اینگونه نام گذاری کرده اند.
در ساخت مهر جیبی میتوان از متریال مختلف استفاده کرد و یا آن را در مدل های مختلف ژلاتینی، لیزری و … تولید نمود.

ساخت مهر برنجی

به تمامی گونه های مهر که در ساخت آنها از فلز برنج استفاده می شود، مهر برنجی می گویند. فلز برنج رنگی زردی دارد و بسیار زیبا است. در ساخت مهر برنجی ممکن است که فقط از فلز برنج به صورت یک دست استفاده شود و یا در بسیاری از مواقع آن را به صورت ترکیبی با چوب نیز تولید می کنند که هر دوی مدل انها بسیار زیبا و تاثیر گذار است.
معمولا برای ساخت مهر خاتم از این فلز استفاده می شود و برای درج حروف بر روی آن از خطوط فارسی سنتی و قدیمی مانند: نستعلیق بهره گرفته می شود؛ علاوه بر آن انواع مدل های مختلف و طرح های گوناگون را نیز میتوان در این نوع مهر، طراحی کرد.
مهر برنجی برای انجام امور اداری مرسوم نیست زیرا ظاهری لوکس تر و منحصر به فرد تر دارد.

ساخت مهر چوبی

مهر های چوبی از انواع بسیار قدیمی و نوستالژیک محسوب می شوند که ظاهری قدیمی شکل را به وجود می آورند و همانند مهرهایی که در زمان های دور استفاده می شده اند، هستند. به همین دلیل این مهر برای اشخاص حقیقی از محبوبیت زیادی برخوردار است و بسیاری از افراد به کار بردن آن را در مقایسه با انواع جدیدتر مهر ترجیح می دهند.
در ساخت مهر چوبی ممکن است که فقط از چوب استفاده شود و بدنه مهر تماما از چوب باشد؛ همچنین این امکان نیز وجود دارد که در ساخت مهر چوبی برای قسمت تشکیل دهنده آرم مهر از پلاستیک و یا فلز استفاده شود.

ساخت مهر جوهری

مهر جوهری به صورت کلی به تمامی انواع مهر گفته می شود که دارای جوهر سر خود هستند و نیازی به تهیه جوهر جداگانه ندارند. به عنوان مثال: مهر لیزری که در بخش فوق مورد نظر قرار گرفت را میتوان یکی از انواع مهر جوری در نظر گرفت که ساخت مهر جوری در حال حاضر بیشترین میزان استفاده در کشور را دارد زیرا این نوع مهر به جوهر جداگانه نیازی ندارد و شرایط را برای کاربران به میزان زیادی راحت تر می کند.
ساخت مهر جوهری در انواع مختلف را میتوان طبق دلخواه و بر اساس شرایط موجود انجام داد و یا آن را در هر شغل و حرفه ای به کار برد.

جهت دریافت مشاوره یا ثبت سفارش ساخت مهر و مهر سازی با شماره‌های 02188842300 و 02188843200 تماس بگیرید.

نمونه کار ساخت مهر

نشانه ساز از بزرگ ترین و قدیمی ترین مراکزی است که در تولید: مهر، تندیس، بج سینه، مدال و … فعالیت دارد و بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این زمینه دارد.مجموعه نشانه ساز که به عنوان بهترین مهرسازی تهران شناخته می شود و در زمینه های مختلفی فعالیت دارد، به تولید و ساخت مدل های متفاوتی از مهر می پردازد که نمونه های مهر ساخته شده در نشانه ساز را می توان مواردی از قبیل زیر مد نظر قرار داد:

ساخت مهر فاکتور شرکت

در مجموعه نشانه ساز میتوانید برای ساخت مهر شرکت ها در انواع مختلف آن اقدام کنید و هر طرح و یا متریالی که مد نظر دارید را برای ساخت این نوع مهر سفارش دهید. در این زمینه همکاران ما میتوانند راهنمایی های مناسبی به شما عزیزان ارائه دهند تا ساخت مهر شرکت برای شما به بهترین شکل انجام شود و از بهترین متریال و طراحی ها بهره گرفته شود.
تا کنون به میزان زیادی مهر شرکت در نشانه ساز تولید شده است که در صورت تمایل میتوانید نمونه های آنها را که بر روی سایت موجود هستند، مشاهده کنید.مهر کردن فاکتورها برای شرکت ها، سازمان ها، ادارات و یا حتی فروشگاه ها امری بسیار مهم و ضروری است.

 

ساخت مهر پزشکی

مهر پزشکی به انواع مهرهایی گفته می شود که توسط پزشکان در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و تمامی پزشکانی که در مطب و یا بیمارستان کار می کنند باید حتما مهر مخصوص به خود را داشته باشند که این موضوع نشان دهنده اهمیت مهر پزشکی است.
مهمترین انواع مهر پزشکی یعنی مهر لیزری و یا اتوماتیک در مجموعه نشانه ساز قابل سفارش هستند. اگر قصد دارید که از جدیدترین انواع مهر پزشکی استفاده کنید، ثبت سفارش ساخت مهر پزشکی به نشانه ساز را به شما پیشنهاد می کنیم. در طراحی و ساخت مهر پزشکی نیز میتوانید از همکاران راهنمایی بگیرید تا یک طرح زیبا و منحصر به فرد را داشته باشید.

ساخت مهر پرستاری

علاوه بر پزشکان، پرستاران نیز از مهر استفاده می کنند و میتوانند سفارش ساخت مهر پرستاری داشته باشند که خوشبختانه نشانه ساز این نوع مهر را نیز تولید می کند.
تنها کافی است تا برای طی شدن عملیات ثبت سفارش با مجموعه تماس بگیرید و درخواست خود را به همکاران ما ارجاع دهید.
لازم به توضیح است که مهر پرستاری در واقع شبیه به مهر پزشکی است و با همان تکنیک لیزری و اتوماتیک ساخته می شود که این دو سبک از متداول ترین و رایج ترین انواع متدهای طراحی مهر پرستاری در کشور هستند زیرا ظاهر اداری و رسمی تری دارند.

 

ساخت مهر نظام مهندسی

تمامی مهندسانی که در سازمان نظام مهندسی کشور عضو هستند و از سوی این سازمان مورد تایید قرار گرفته اند باید برای شغل خود یک مهر نظام مهندسی تهیه کنند و آن را برای پیشبرد بهتر امور به کار ببرند تا به دیگران اثبات کنند که از تاییدیه نظام مهندسی برخوردار هستند.
نشانه ساز ساخت مهر نظام مهندسی را به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزانی که به آن نیاز دارید، انجام می دهد و می تونید مراحل ساخت این نوع مهر را از صفر تا صد به عهده مجموعه نشانه ساز قرار دهید. با توجه به آنکه مهر نظام مهندسی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حتما بر روی آن اطلاعات مورد نیاز درج شوند، لازم است تا ساخت آن را از سوی مراکز تخصصی و معتبر همچون نشانه ساز انجام دهید تا طراحی و ساخت به اشتباه انجام نشود. 

ساخت مهر چهره

مهر چهره از انواع جدید مهر محسوب می شود که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. این مهر جنبه رسمی و اداری ندارد بلکه بیشتر به منظور یادبود، یادگاری و یا سرگرمی استفاده می شود. به عنوان مثال: اگر شخصی را خیلی دوست دارید و میخواهید به او هدیه دهید، می توانید مهر چهره او را طراحی و تهیه کنید و به عنوان یادگاری در اختیار او قرار دهید.
همچنین استفاده از این نوع مهر امروزه توسط چهره های معروف و محبوب کشور مانند: بازیگران، فوتبالیست ها، نویسندگان و … رواج پیدا کرده است و این دسته از عزیزان به جای انکه به طرفداران خود امضا ارائه دهند، به ساخت مهر چهره می پردازند و مهری از چهره خود را بر روی کاغذ به هوادارانشان اختصاص میدهند.

ساخت مهر وکالت

وکلا از مهمترین اقشاری در جامعه محسوب می شوند که باید حتما برای دفتر کار و یا معرفی خود مهر داشته باشند؛ بنابراین ساخت مهر وکالت در کشور بسیار رایج و پر اهمیت است.
در ساخت مهر وکالت از طراحی های ساده و یکدست استفاده می شود و معمولا آرم مربوط به وکالت در کنار نام وکیل بر روی آن درج می شود. این مهرها از شرایط پیچیده ای برخوردار نیستند و کاملا ساده خواهند بود.
علاوه بر آن طراحی و ساخت مهر وکالت معمولا در انواع گونه های لیزری، جیبی و ژلاتینی انجام می شود.

ساخت مهر تاریخ زن

مهر تاریخ زن یک نوع متداول و بسیار کاربردی است که با سبک لیزری ساخته می شود. این نوع مهر بیانگر تاریخ مورد نظر بر روی کاغذ و یا سند است که در شرکت ها و سازمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی این مهر اعدادی درج شده اند که قابل جا به جا شدن هستند و با تنظیم اعداد آن میتوان تاریخ دقیقی را بر روی کاغذ چاپ کرد به گونه ای که این تاریخ در برگیرنده روز، ماه و سال باشد.
ساخت مهر تاریخ زن از سوی نشانه ساز انجام می شود که میتوانید آن را بر اساس تاریخ میلادی و یا شمسی سفارش دهید. علاوه بر آن سفارش ساخت مهر تاریخ زن میتواند برای شما به گونه ای باشد که مهر تاریخ و آرم یا اسم شرکت را به صورت همزمان در بر داشته باشد و آنها را به چاپ برساند.

در ساخت مهر برای فاکتور از انواع مختلف مهر میتوان استفاده کرد اما مهرهای ژلاتینی و یا لیزری رایج ترین نوع مهر برای فاکتور هستند و اغلب مردم کشور ما برای تهیه یک مهر مناسب دارای تاریخ برای فاکتور محصولات، کالا و خدمات از این دو گروه استفاده می کنند.

ساخت مهر لگو

همان طور که می دانید لوگو، نشان و یا علامتی است که میتواند به یک شرکت، برند و یا کسب و کار مخصوص تعلق داشته باشد و به عنوان یک علامت منحصر به فرد و اختصاصی در نظر گرفته می شود که دیگران نمیتوانند از لوگوی اشخاص دیگر استفاده کنند. به عنوان مثال: هر بانکی از لوگوی مخصوص به همان بانک برخوردار است و در هیچ کجای کشور نمیتوان لوگوی بانک را با یک بانک دیگر جا به جا کرد. لازم به توضیح است که لوگو از مالکیت معنوی برخوردار است و کسی نمی تواند از آن به صورت غیر قانونی استفاده کنند.
حال با این وجود ساخت مهر لوگو نیز بسیار حائز اهمیت است و این نوع مهر به وفور در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی نیز هر نوع مهری که در برگیرنده یک لوگو باشد و برای انتقال لوگو ساخته شده باشد، مهر لوگو نامیده می شود.
ساخت مهر لوگو را میتوان در انوع مختلف مهر انجام داد و یا طراحی های گوناگونی برای آن به کار برد. مهر لوگو می تواند به صورت خاتم، لیزری، ژلاتینی، برنجی و … ساخته شود که انواع لیزری و ژلاتینی آن در امور اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت مهر امضا

به صورت کلی منظور از مهر امضا، گروهی از انواع مهر با متریال های مختلف است که طرح و آرم آن، در برگیرنده امضای اشخاص باشد و یا حکم امضای آنها را داشته باشد.
در سال های قبل ساخت مهر امضا اغلب از سوی کسانی انجام می شد که سواد کافی برای امضا کردن نداشتند و یا امضای خوبی برای ارائه دادن مد نظرشان نبود. اما امروزه حتی افراد با سواد که امضای مناسبی دارند نیز از مهر امضا استفاده می کنند.
ساخت مهر امضا میتواند با روش های مختلف مانند: لیزری، اتوماتیک، چوبی، برنجی و … انجام شود.
به عنوان مثال: اغلب حاجی بازاری هایی که می خواهند از مهر امضا استفاده کنند، آن را به صورت مهر خاتم و یا برنجی سفارش می دهند که سنخیت بیشتری هم با شرایط انها دارد.

به عنوان مثال: اغلب حاجی بازاری هایی که می خواهند از مهر امضا استفاده کنند، آن را به صورت مهر خاتم و یا برنجی سفارش می دهند که سنخیت بیشتری هم با شرایط آنها دارد.

طرز ساخت مهر در نشانه ساز

مجموعه تخصصی نشانه ساز برای سهولت و رفاه بیشتر شما مشتریان عزیز، با روش های مختلفی به طراحی و ساخت مهر در انواع مختلف مورد نظرتان می پردازد. با این وجود هر یک از روش های ذکر شده در زیر را که مد نظر داشته باشید، میتوانید برای ساخت و سفارش مهر به کار ببرید و از طریق آنها سفارش خود را در این مرکز به ثبت برسانید.

ساخت مهر در انواع مختلف لیزری، ژلاتینی، اتوماتیک، تاریخ زن، چوبی، برنجی، شرکتی، پزشکی و …. را مورد بررسی قرار دادیم. بر اساس ویژگی ها و کاربرد مهر در انواع مختلف آن، نمی توان از اهمیت آن غافل شد و لازم است تا همه کسانی که از این شی کوچک استفاده می کنند در طراحی آن دقت و سلیقه به خرج دهند و در ساخت آن جوانب مختلف را در نظر بگیرند.

ساخت مهر فوری در تهران

ساخت مهر فوری در تهران یکی از مهمترین روش های ساخت مهر در نشانه ساز است که مشتریان و متقاضیان زیادی دارد. در این روش میتوانید طراحی و ساخت مهر مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و سفارش را تحویل بگیرید. در صورتی که درخواست ساخت مهر فوری در تهران داشته باشید، مجموعه نشانه ساز عملیات چاپ و طراحی را برای شما در کوتاه ترین زمان انجام می دهد و در واقع سفارش شما را در اولویت امور قرار می دهد.
قیمت مهرسازی فوری بیشتر از روش های دیگر است اما متریالی که برای آن به کار برده می شوند با روش های دیگر یکسان هستند و از کیفیت کار در این روش کاسته نمی شود.
مهرسازی فوری برای کسانی که زمان بسیار کمی دارند و در شرایط فورس قرار گرفته اند، گزینه بسیار مناسب و کارامدی خواهد بود که میتواند امور مورد نظر شما را جلو بیندازد.

شرکت نشانه ساز با در اختیار داشتن گروهی از ‌طراحان زبردست و سازندگان مجرب در کارگاه‌های مجهز و پیشرفته به شما تضمین می‌کند که مهر فوری را در زمان معین به سفارش دهندگان تحویل دهد. ضمنا مهرهای ساخته شده توسط شرکت نشانه ساز کیفیتی بی نظیر خواهند داشت. شما می‌توانید انواع مهر را در کوتاهترین زمان آن را تحویل بگیرید.

قیمت ساخت مهر

هزینه ساخت مهر از مسائل بسیار مهم در این زمینه است که مسلما همه متقاضیان به آن فکر می کنند و میزان بودجه مورد نیاز برای آن را در نظر می گیرند. اما باید گفت که قیمت ساخت مهر برای همه یکسان نیست و هر کسی بر اساس مسائل مختلف باید هزینه متفاوتی را در این جهت بپردازد زیرا مسائل مختلفی بر روی هزینه ساخت مهر موثر هستند و برای بررسی قیمت ساخت مهر باید این مسائل مشخص شوند؛ مهمترین فاکتورهای موثر در قیمت مهر نیز از قبیل زیر هستند:

1.متریالی که برای ساخت مهر استفاده می شود:

مهمترین مطلبی که در خصوص هزینه ساخت مهر باید به آن توجه کنید، متریالی است که برای ساخت مهر استفاده می شود؛ با این وجود به کار بردن هر یک از متریال های: چوب، فلز، پلاستیک و … در این زمینه نیاز به صرف مبلغ متفاوتی خواهد داشت که برای تخمین زدن هزینه باید حتما متریال مورد نظر خود را مشخص کنید.

2.تاثیر نوع مهر درقیمت:

انواع مهر که مورد بررسی قرار دادیم، در شرایط متفاوتی ساخته می شوند و ویژگی های مختلفی دارند. با این وجود باید اگاه باشید که هزینه ساخت مهر لیزری با مهر خاتم یکسان نیست بلکه هر یک از انواع گوتاگون مهر هزینه منحصر به فردی خواهد داشت.
به عنوان مثال: مهر لیزری در مقایسه با مهر ژلاتینی ساده از گران قیمت تر خواهد بود.

3.روش ثبت سفارش ساخت مهر:

با توجه به اینکه در نشانه ساز روش های مختلفی برای ثبت سفارش ساخت مهر وجود دارد، هر یک از این روش ها نیز تاثیر متفاوتی در قیمت مهر خواهند داشت.
قیمت مهرسازی فوری در مقایسه با ثبت سفارش عادی بیشتر است و از طرف دیگر ثبت سفارش آنلاین در مقایسه با انجام آن به صورت حضوری بیشتر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

4.شرکت های که ساخت مهر را انجام می دهد:

در کشور ما و یا در سطح شهر تهران مراکز زیادی به تولید مهر می پردازند و عملیات ساخت آن را برای متقاضیان انجام می دهند؛ این مراکز شرایط یکسانی ندارند و تعرفه ساخت مهر در هر یک از آنها هزینه گوناگونی خواهد داشت. با این وجود مرکزی که می خواهید سفارش ساخت مهر را به آن ارجاع دهید، میتواند در هزینه ساخت مهر شما تاثیر داشته باشد.
مجموعه نشانه ساز از بهترین مراکزی است که با دریافت مبالغ بسیار مقرون به صرفه عملیات طراحی و ساخت مهر را برایتان انجام می دهد و در مقایسه با مراکز دیگر شرایط بسیار ایده آل تری دارد.

5.تعداد مهر سفارش داده شده:

ممکن است که متقاضیان مهر، قصد سفارش یک مهر را نداشته باشند، بلکه به دو یا چند مهر در راستای اهداف خود نیازمند باشند؛ با این وجود لازم است تا توجه داشته باشید که هر چه تعداد مهر خواسته شده از سوی شما افزایش یابد، مبلغ و هزینه ساخت و سفارش شما نیز بیشتر می شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۲ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟