۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بند مدال ورزشی

در این مطلب میخوایید در باره انواع بند گردن یا همون مدال و بند مدال ورزشی توضیحاتی بدید که کمک بیشتری در زمینه ثبت سفارشتون انجام میده و حال به صورت کلی هر کدام رو برای آشنایی بیشتر شما توضیح میدیم.
بند مدال ورزشی رو می توان به دو قسمت تقسیم کرد:
1-بند آماده

2- بند سفارشی

 

بند مدال ورزشی

 

بند مدال ورزشی آماده

در این نوع بند به صورت آماده و از پیش ساخته شده است که انواع مختلفی دارد که در جنس های مختلفی می توان یافت.
یک نوع جنس این نوع بند ها که حتما به چشمتان خورده این است که بند حالت ربان در ضخامت های مختلف در دسترس میباشد که جنس ساتن دارد .
یک نوع دیگر از این نوع بند های آماده مثل نوع قبل است که تنها فرقی که دارد از جنس پارچه است و مقاومت بهتری دارد که می توان از بازار در ابعاد و رنگ های مختلف تهیه کرد.

نوع دیگی از این بند ها بنده هایی با جنس نخی و حالت سنتی (منجوق دوزی) شده است که جذابیت خاصی به مدال ورزشی میده که قابل توجه اکثر مشتریان قرار میگیرد.

بند مدال ورزشی آماده

در این نوع بند ها که به صورت سفارشی انجام می شود،دو مدل وجود دارد که یکی از این مدل ها که رایجترین مدل است این است که بر روی نوارهای ربان چاپ میخورد که در این فرآیند ربان های از جنس ساتن ریز دستگاه رفته و به صورت تک رنگ یا رنگی چاپ میخوره که لازم به ذکر است که در این نوع چاپ ما رنگ سفید نمیتونیم چاپ کنید و حداکثر طول چاپ یکنواخت 16 سانتی متر است که حتما باید در نوع طرح و سفارش خود لحاظ کنید.
نوع دیگری که می توان در  ساخت بند سفارشی عنوان کرد این است که  بند ها به صورت بافت انجام می شود که با استفاده از نخ تافته(کتان) طبق طرح مشتری بند بافته می شود که این روش نسبت به روش قبلی هم زمان بر و هزینه بالاتر دارد.

در حالت کلی به انواع بند سفارشی مدال ورزشی پرداختیم که می توان در سفارش خود به آن دقت لازم رو داشته باشیم. معمولا عرض بند ها به اندازه مدال ها بستگی دارد چون هرچه مدال بزرگتر باشد وزن کار بیشتر می شود.و این طبیعی است که اگر عرض بند ما کم باشد هنگام آویز کردن مدال ممکنه بند جمع یا پاره بشه و بخازر همین موضوع پیشنهاد ما به شما این است که هرچه ابعاد بزرگتر شد عرض بند مدال رو به نسبت بیشتر کنید که مشکلی به وجود نیاد.
معمولا طول بند ها حدود 90 سانت هست که هنگامی که از داخل مدال ورزشی رد میشه نصف می شود که حالت استاندارد رده سنی بزرگسال است و عمدتا” از این طول استفاده میشه و اگر رده سنی مسابقات شما نوجوان یا خردسال بود بهتره که طول بند مدال حدود 70 سانت باشه که هنگان آویز کردن روی گردن نمای بهتری از مدال داشته باشیم.

همکاران مجرب و کارآزموده شرکت تبلیغاتی نشانه ساز آماده ارائه مشاوره رایگان و نیز پاسخگوی سوالات شما در زمینه سفارش انواع بند مدال ورزشی بسته به نوع طرحتون می باشند.
02188842300 و 02188843200
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟