۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج سینه مترو تهران

حتما شما نیز تا به حال بر روی لباس های فرم کارمندان مستقر در مترو تهران بج سینه مخصوص این ارگان را دیده اید. این نماده علاوه بر اینکه معرف شخص هستند، وظیفه او را نیز در این ارگان شرح می دهند. بچ سینه مترو ویژگی‌ها و اهداف مشخصی دارد که آن را از سایر انواع بج سینه متمایز می‌کند. در این مقاله قصد داریم در مورد بج سینه مترو تهران صحبت کنیم، پس تا پایان ما را همراهی کنید.

بج سینه مترو تهران چیست؟

شرکت مترو تهران همانند بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی دیگر، اقدام به سفارش بج سینه کرده است. این محصول روی لباس همه کارکنان به صورت یک سنجاق سینه متصل شده است که هدف اصلی آن، متمایز کردن کارکنان شرکت از سایر افراد جامعه است.
این نشان به شما کمک می کند که اعضای این شرکت را بشناسید و در صورتی که سوالی داشتید، بدانید از چه افرادی بپرسید. در ادامه مقاله، به اهداف و مزایای استفاده از این بج سینه خواهیم پرداخت.

 


بج سینه مترو تهران

اهداف استفاده از بج سینه مترو

استفاده از بج سینه مترو تهران برای اهداف مختلفی طراحی شده است. در ادامه به برخی از مهمترین اهداف آن خواهیم پرداخت:
– هویت شخصی کارمند
بج سینه اداری به‌ عنوان یک عنصر از لباس کارمند، نشان دهنده هویت شخصی او است. با داشتن نام و پُست شغلی وی بر روی سنجاق سینه، مسافرین می‌توانند از بین پرسنل شرکت تشخیص دهند که با کدام شخص باید صحبت کنند و برای برطرف کردن نیازهایشان با چه کسی در ارتباط باشند.
– اعتماد خاطر مشتریان
استفاده از نشان سینه مترو تهران، باعث ایجاد اعتماد بیشتر به شرکت و کارمندان آن می‌شود.
– حرفه ای بودن
بج سینه به ‌عنوان یک عنصر از لباس کارمند، نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن شرکت و پوششی استاندارد به شمار می‌رود.
در کل، بج سینه مترو  به ‌منظور شناسایی افراد، هویت سازمانی و توسعه تیم استفاده می‌شود و به برقراری ارتباط افراد درون سازمان و برون سازمان کمک می‌کند.

مطالب پر بازدید:بج سینه بانک

مزایای استفاده از بج سینه مترو

استفاده از بج سینه مترو تهران، مزایای متعددی به دنبال دارد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است:
← ایمنی در محیط کار
با داشتن این نشان اداری، ایمنی بیشتری در محیط کار ایجاد می‌شود، به‌عنوان مثال، در صورت رخ دادن حوادث ناگوار، کارکنان خیلی راحت تر شناسایی می‌شوند و صاحبان امر می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها کمک کنند.
← تاثیر گذاری روی اولویت‌ها
استفاده از بج سینه می‌تواند تاثیر گذار بر روی اولویت‌های سازمان باشد. با در نظر داشتن نام و نشان اداری کارمندان، مدیران می‌توانند به راحتی کارمندان با توانمندی و تجربه بیشتر را تشخیص دهند و در درجه اول قرار دهند.
← تبلیغات ارزان
با چاپ نام و نشان اداری بر روی بج سینه، می‌توان از فرصت خلق تبلیغات ارزان بها استفاده کرد. این سنجاق‌ها به مثابه تبلیغ کوچک و قابل حمل هستند که افراد جامعه را ترغیب به استفاده از خدمات آن شرکت می‌کند.
← تشویق به وفاداری به سازمان
هنگامی که کارکنان با داشتن بج سینه اداری به سازمان خود تعلق خاطر پیدا کنند، تشویق می‌شوند تا وفاداری و ارتباط موثر با شرکت خود را حفظ کنند.

قیمت بج سینه مترو تهران

برای ساخت بج سینه مترو تهران نمی توان قیمتی واحدی را اعلام کرد، چرا که ساخت این محصول وابسته به معیارهایی است.
جنس کار، تک رنگ یا چند رنگ بودن، تعداد، دستمزد سازنده، هزینه مواد اولیه، پیچیدگی طرح، آبکاری کردن محصول و موارد دیگر از جمله فاکتورهایی است که در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار است.
سایت نشانه ساز با چند سال تجربه در ساخت بج سینه، تمامی محصولات تولیدیش را با قیمتی رقابتی و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پس از این لحاظ می‌توان با خیالی آسوده نسبت به ثبت سفارش اقدام کرد.
جهت استعلام قیمت و استفاده از مشاوره جهت ساخت بج سینه، می‌توانید با کارشناسان نشانه ساز در ارتباط باشید.
نشان سینه مترو تهران به عنوان یک نشان اداری برای کارکنان شرکت است که می توانید آن را به سایت نشانه ساز سفارش دهید. بدین منظور فرم سفارش را برحسب علایقتان پر کنید و فاکتورهای لازم برای ساخت محصول را در اختیار مجموعه قرار دهید.
نشانه ساز متعهد است محصول را طبق آنچه مدنظر دارید، با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب برایتان بسازد و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهد.

سفارش بج سینه مترو تهران

تولیدکنندگان متعددی در سطح کشور، کار ساخت بج سینه را در دستور کار خود دارند، اما نکته مهم در این زمینه سفارش از مکانی معتبر است. سایت نشانه ساز به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر کشوری، آماده همکاری با ارگان های متعدد دولتی و خصوصی است.
در رابطه با سفارش بج سینه مترو تهران، فرمی در اختیار سفارش دهنده قرار داده می‌شود که طبق آن محصول ساخته می‌شود. فاکتورهای مهم ذکر شده در این فرم به قرار زیر است:

1- طرح: طرح مورد نظر از مشتری درخواست می‌شود؛ این طرح می تواند، نظر خود مشتری باشد یا از طراح بخواهد که لوگویی را طراحی کند.
2- جنس: جنس های پیشنهادی فلزی، چوبی، پلاستیکی و موارد دیگر است.
3- سایز: سایز بج سینه می‌تواند، یا یکی از سایزهای استاندارد باشد یا سایزی سفارشی باشد. به هر حال باید این بخش توسط مشتری مشخص شود.
4- رنگ: نشان اداری می‌تواند تک رنگ یا چند رنگ باشد. مطمئناً، نمونه چند رنگ جذابیت بیشتری خواهد داشت، اما باز هم نظر مشتری در این زمینه تعیین کننده است.
5- تعداد: تعداد نشان سینه مترو تهران بسته به تعداد کارکنان آن است که این فاکتور نیز باید توسط سفارش دهنده مشخص شود.
6- پیش پرداخت: برای شروع ساخت نیاز است پیش پرداختی به مجموعه داده شود.
بعد از پر کردن فرم، برحسب فاکتورهای ذکر شده، تیم سازنده نشانه ساز اقدام به طراحی و ساخت بج سینه می کند. ممکن است برحسب تعداد درخواست، چند روز زمان برد تا محصول آماده شود. این مجموعه متعهد است که سفارش را در کوتاهترین زمان ممکن، تحویل مشتری دهد.

 

سفارش بج سینه مترو تهران

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟