۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج سینه فلزی رنگی

در بلاگ‌های قبل درباره  بج سینه و انواع بج مطالبی ارائه نمودیم. همچنین در پست بلاگ بج مات و براق به معرفی بج سینه مات و براق توضیحاتی پرداختیم. حال قصد داریم به تا به معرفی نوع دیگری نشان سینه، به نام بج رنگی بپردازیم.

نشان سینه رنگی نوعی بج فلزی است که در آن می‌توان از رنگ برای زیبایی بیشتر کار استفاده نمود. بر روی بچ سینه رنگی طرحی از نام شرکت یا سازمانی قرار می‌گیرد. بسته به نوع سفارش مشتری، قسمت رنگی می‌تواند لوگو یا نام شرکت، و یا به عنوان پس زمینه کار باشد. در هر دو صورت استفاده از رنگ ظاهری متفاوتی به کار شما خواهد داد. و همچنین اگر طرح شما از تعداد رنگ بالایی برخوردار است، به شما چاپ اتیکت سینه را پیشنهاد می‌دهیم. که در آن هیچ‌گونه محدودیت رنگی وجود ندارد.

قبلا گفتیم که بج فلزی شامل  چهار زیرشاخه آلومینیومی، استیل، برنج و سربی است. برای ساخت بج رنگی نیز می‌توان از برنج استفاده نمود. برنج خاصیتی براق دارد. درخشندگی آن باعث بهبود کیفیت کار شده، و همچنین در برندسازی بسیار موثر است. زیرا بج سینه برنجی به خودی خود باعث جلب توجه می‌شود. درنتیجه اگر نمادی در کنار آن یا روی آن قرارداشته باشد به صورت بهتری در ذهن ثبت خواهد شد.

ساخت بج سینه رنگی

بج رنگی همانند بج مات و براق از زیباترین انواع نشان سینه محسوب می‌شوند. در ساخت بج رنگی از روش اسیدکاری استفاده می‌کنند. پس از انجام اسیدکاری، سوزن یا مگنت را به آن می‌چسبانند و سپس آن را آبکاری می‌نمایند.

پس از آبکاری، بج سینه رنگ می‌شود. درساخت بج رنگی، از رنگ‌های گوناگونی استفاده می‌شود. بسته به سفارش مشتری تعداد رنگ‌ها متفاوت خواهد بود. در نتیجه تنوع ظاهری این نشان سینه زیاد می‌باشد.

نشانه ساز تولیدکننده انواع بج فلزی رنگی در سایزها و رنگ‌های مختف با سابقه‌ای درخشان، آماده پذیرش سفارش از شما عزیزان می‌باشد.

کاربرد بج رنگی

اگر بخواهیم در مورد کاربرد آن صحبت کنیم، باید بگوییم که نشان سینه رنگی باعث شناسایی بهتر فرد می‌شود. بج رنگی به دلیل داشتن رنگ ازنظر زیبایی بشیار شیک است و لوگوی شرکت را به بهترین نحو به دیگران می‌شناساند. همچنین کیفیت بالای آن به بالا رفتن اعتبار و بهبود فرآیند برندسازی منجر خواهد شد.

اینکه چرا به آن رنگی می‌گویند واضح است. در ساخت بج سینه رنگی سعی می‌شود از حداقل دو یه سه رنگ استفاده شود تا ظاهری جذاب داشته باشد. تعداد رنگ‌های مورد استفاده بسته به سلیقه مشتری است. به عنوان مثال نماد  سرطان سینه را در نظر بگیرید. در ساخت نشان سینه آن می‌توان از یک رنگ و رنگ صورتی استفاده شود. تکرار می‌کنیم که تعداد رنگ به لوگوی شرکت و خواست مشتری بستگی خواهد داشت. به همین جهت استفاده از رنگ، باعث نامیدن آن به نشان سینه رنگی شده است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟