۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

عوامل مهم در تعیین قیمت بج سینه

تخمین هزینه ی ساخت بج سینه یکی از دغدغه های مشتریان است. ارائه ی قیمت به مشتریان، صرفا با دریافت اطلاعات کامل سفارش صورت خواهد گرفت. در این نوشته قصد داریم که عوامل مهم در تعیین قیمت بج سینه را توضیح دهیم.

قیمت ساخت بج سینه باتوجه به شکل ظاهری، تیراژ، رنگ و اندازه ی آن متفاوت است. درواقع قیمت نشان سینه بسته به ابعاد کار، نوع اسیدکاری و یا برشکاری، رنگ آمیزی و تعداد رنگ، نوع اتصال و دیگر موارد متفاوت می باشد. مهم ترین عامل در تعیین هزینه متریال (جنس) است. متریال های محبوب تولید بج سینه زاماک، برنج و استیل هستند. ابعاد و اندازه نیز در هزینه تاثیر زیادی دارد. طبیعتا هرچه ابعاد نشان بزرگتر باشد، نیاز به استفاده از متریال بیشتری وجود دارد و در نتیجه هزینه ی تمام شده ی تولید، بیشتر خواهد شد.

جهت سفارش ساخت بج پلی استری با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

برای تولید نشان سینه مشابه لوگو نیاز به برش و فرم دهی نیز وجود دارد که این عملیات نیز در هزینه نهایی تاثیرگذار است. انواع آبکاری نظیر آبکاری طلا، نقره، برنز و سیاه قلم وجود دارد که باعث افزایش جلا و زیبایی بج سینه خواهد شد. در واقع رنگ آمیزی و آبکاری باعث افزایش مراحل تولید میشود و نوع آبکاری بر هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود. همچنین سفارش های فوری(بج فوری) به علت افزایش حجم کاری، هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

برای خرید بج کت پرچم ایران با همکاران ما در شرکت نشانه ساز تماس برقرار نمایید.

معمولا لیست قیمت ها بر اساس اندازه ی استاندارد بج سینه، ثابت می باشد و درصورت درخواست مشتری، اندازه و نوع آن تغییر کرده و هزینه نهایی متغییر است. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان و تخمین هزینه نهایی سفارش نشان سینه خود با متریال ( زاماک، برنج، استیل و .. )، آبکاری (طلا، کروم، مات و براق، برنز، برنج، سیاه قلم، مس و .. ) و ابعاد دلخواه خود می توانید با کارشناسان نشانه ساز تماس بگیرید. سفارش شما در تیراژ مدنظر شما در کوتاه ترین زمان ساخته می شود.

عوامل مهم در تعیین قیمت بج سینه
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟