۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

بج غیر فلزی

بج  غیر فلزی دارای موارد بهره برداری و کاربرد زیادی است اما در مقایسه با بج فلزی از استقبال و اولویت انتخاب پایین ترو نازلتری برخوردار می باشد. به طور کلی این نوع بج سینه منحصر بفرد و خاص بوده و از جنبه عمومی کمی برخوردارمی باشد و بیشترین استفاده آن در موارد خاص و توسط نهادهای امنیتی، انتظامی و سیاسی سفارش شده و مورد بهره برداری قرار می گیرند. 

نشانه ساز با داشتن کادری حرفه ای و مجرب علاوه بر ارائه مشاوره رایگان، آماده پاسخگویی به پرسش های شما در مورد سایراقلام و هدایای تبلیغاتی نظیر اتیکت سینه ، مارک و لیبل ،بج سینه فلزی، پلاک فلزی ، تندیس، پرچم های تبلیغاتی، مدال های ورزشی و... می باشند. 02188842300 و 02188843200
بج غیر فلزی

کاربرد

بج های غیر فلزی همانند بج فلزی به منظور اطلاع رسانی و شناساندن سازمان ها، شرکت ها، موسسات، نهادها و … مورد استفاده قرار می گیرند.

با نصب این نوع بج پرسنل یک سازمان از یک هماهنگی و اتحادی برخوردار می شوند و همین امر نه تنها مورد توجه مشتریان و ذینفعان قرار می گیرد بلکه موجب معرفی بیشتر و بهتر خدمات قابل اراِئه توسط دستگاه ذیربط خود خواهند شد.

همانگونه که بیان شد از بج غیر فلزی معمولا”در نهادهای سیاسی، انتظامی و امنیتی مورد استفاده می باشد.

به عنوان مثال می توان به وزارتخانه های امور خارجه، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و… اشاره نمود.

بج غیر فلزی به فراخور استفاده و نوع جنس می تواند برروی دوش، سینه، مچ دست، پشت بازو آستین و … به وسیله چسب، دوخت و دوز، مگنت، سوزنی و …نصب شود.

ساخت

نحوه و روش ساخت بج های غیر فلزی همانند بج های فلزی ضمن آنکه بسیار فنی ، دقیق و ظریف می باشد،  از تنوع زیادی نیز برخوردار است. این تنوع در نوع جنس، طراحی و مدل، رنگ و … نمایان و مشخص می شوند. 

بج غیر فلزی بر اساس نوع درخواست سفارش دهنده و متریال مورد نظر ساخته می شود.

به طور عمده و معمول نوع جنسی که برای تولید این نوع بج مورد استفاده قرار می گیرد از پارچه و مشتقات آن، پلاستیک وانواع مربوط و چرم است. در پاره ای از موارد از مواد و متریال دیگری نظیر چوب و سایر مواد طبیعی موجود در طبیعت نیز برای ساخت آن بهره می گیرند.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که طراحان و سازندگان نشانه ساز، بج غیرفلزی را می توانند به هرشکل و شمایلی که مشتری خواسته باشد تولید نمایند. نظیر: اشکال مختلف هندسی، چهارگوش، سه گوش چندوجهی، چندضلعی،دایره ای، بیضی و… 

قیمت

برآورد قیمت اقلام تبلیغاتی از نکات بسیار مهمی است که هر سفارش دهنده ای باید به آن توجه داشته باشد تا بتواند خریدی مناسب و با کیفیت را انجام دهد. و بج غیر فلزی نیز از این قائده مستثنی نمی باشد.

قیمت بج غیر فلزی وابسته به عوامل و متغیرهای مختلفی است که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

متریال:نوع جنس و ماده اولیه ساخت بج غیرفلزی از جمله موارد بسیار مهمی است که در قیمت بج غیر فلزی تاثیر زیادی دارد.

طراحی:مدل و نوع طراحی مورد نظر مشتری یک عامل دیگری است که درقیمت تاثیر گزار است. طراح برای خلق یک بج غیر فلزی منحصر به فرد به فرآخور مدت زمان ، دقت و ظرافتی که صرف می نماید دارای ارزش و قیمت است که موجب افزایش قیمت آن می شود.

اندازه: ابعاد بج هرچقدر بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.

تنوع رنگ: تعداد رنگهای مورد استفاده در تولید این بج  تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد.

تعداد: تیراژ مورد درخواست نیز از موارد مهمی است که در قیمت بج غیر فلزی اثر دارد و با افزایش تعداد هزینه تمام شده آن کاهش پیدا می نماید.

سفارش

به طور کلی برای ثبت سفارش و درخواست ساخت بج غیر فلزی توسط نشانه ساز از دو روش بسیار ساده و آسان قابلیت انجام دارد:

اول آنکه مشتری با دفتر شرکت نشانه ساز تماس می گیرد و در این هنگام مشاورین توضیحات و راهنمائیهای مورد نیاز را به ایشان رائه می دهند و اگر ابهامی وجود داشته باشد آن را رفع می نمایند. سپس مشتری (اگرطرح خاصی در نظر نداشته باشد)درخواست خودرا ثبت سفارش کرده و برای انتخاب طرح نهایی از میان طرح های رایگان شرکت استفاده می نماید.

روش دوم به این صورت است که مشتری از طریق مراجعه به فضای مجازی (واتساپ شرکت) درخواست خود را به همراه طرح موردنظر ارسال می کند. در صورتیکه مشتری طرحی برای پیشنهاد نداشته باشد مشاورین شرکت طرح های پیشنهادی را برای ایشان ارسال می نمایند تا مشتری ثبت سفارش کرده و طرحی را انتخاب نماید.

پس ازثبت سفارش و تعیین طرح بج غیرفلزی مورد نظر، مشتری باید نسبت به تعیین رنگ، ابعاد و تعداد مورد نیاز اقدام کرده تا مشاورین شرکت نسبت به بررسی و اعلام قیمت نهایی اقدام نمایند. در نهایت پس از تایید بج مورد نظر به مرحله تولید می رسد. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟