۰۹۱۲-۲۴۸۸۸۷۴

۰۲۱-۸۸۸۴۲۳۰۰ ۰۲۱-۸۸۸۴۳۲۰۰

۷۵۳ ۶۳ ۶۴ -۰۹۹۰

انواع پایه تندیس

پایه تندیس

در این مطلی میخواییم در مورد انواع پایه  صحبت کنیم که پایه های تندیس رو میشه با روش های مختلف و جنس های مختلف بنا به سفارش مشتری ساخت که به آن میپردازیم.

اولین موردی میشه به انواع پایه تندیس اشاره کرد این است که پایه تندیس  یا به صورت آماده و از پیش ساخته شده است یا سفارشی ساخته میشه که در این اینجا لازم است بدونید تندیس کریستال به صورت آماده و وارداتی است که امکان ساخت یا تغییری بر روی آن ندارد.
پایه انواع تندیس های کریستالی که به صورت آماده است و میتوان بجای آن درساخت تندیس های کریستالی از موارد دیگر که در ادامه به آن میپردازیم استفاده کرد.

یکی دیگر از انواع پایه تندیس ،پایه هایی از جنس پلکسی است که در ابعاد های مختلف قابل اجراس و در پایه های پلکسی میتوان حالت تراش خورده ام استفاده کرد.که معمولا پلکسی ها رو با دستگاه لیزر در صورت نازک بودن ورق برش میدن و اگر ضخامت بیشتر از حد نساب دستگاه لیزر باید با استفاده از اره برش داده میشود.
یک نوع دیگر این پایه ها از جنس چوب هست که با استفاده از کار دست نجار به انجام میپذیره که در انجام اینکار زیاد قدرت مانور روی مدل کار نداریم و سفارش باید به گونه ای باشه که امکان ساخت داشته باشد.

لازم به ذکر است که پایه  چوبی اگر شکل خاصی داشته باشد که از عهده نجار خارج باشد باید آن را با استفاده از دستگاه سی ان سی ساخت که با جزییات بیشتری می توان پایه رو ساختو در همین جنس پایه اگر از ورق های نازک چوب استفاده بشه می توان آن را با دستگاه لیزر که در روش ساخت پایه پلکسی به کار میره استفاده کرد. 
در یکی از انواع مدل پایه تندیس می توان به آن اشاره کرد پایه خاتم کاری یا منبت کاری هست که عموما جنس این نوع پایه ها از چوب یا فلز هست که چوب کاربردی تر است نسب به فلز برای پایه تندیس چون برای ساخت پایه فلزی نیاز به قالب هست که هزینه های مراتب چند برابری نسبت به چوب دارد که کمتر رضایت دارند از ساخت پایه فلزی بخاطر هزینه های قالب و خم کاری بالا.

همکاران مجرب و کارآزموده شرکت تبلیغاتی نشانه ساز آماده ارائه مشاوره رایگان و نیز پاسخگوی سوالات شما در زمینه سفارش انواع تندیس بسته به نوع طرحتون می باشند. 02188842300 و 02188843200
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟